Yardım Laptop açılınca ekran yanıp sönüyo Nasıl Çözerim Yardım Edin

MozillaFireFox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Display driver yükledim yeniden başlatınca laptop ekranı yanıp sönmeye başladı ekrana hiçbir simge gelmiyorsadece fareyi oynatabiliyorum ama etkileşim kuramıyorum

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Ekranın videosunu çekip YouTube'a yükleyebilir misiniz? Ve ekranın yanıp sönmesi dışında bilgisayarda oluşan başka bir etkiyi (sesler vb.) varsa yazmanız.​

Blackwolf21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En azından bir fotoğraf olsa daha hızlı yardımcı olabilirdik :/

MrAnilcaan_K

TurboMC Plugin paketi Hizmetleri
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Video olarak atarsanız yardımcı olabiliriz

Haluk1903_2

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Display driver yükledim yeniden başlatınca laptop ekranı yanıp sönmeye başladı ekrana hiçbir simge gelmiyorsadece fareyi oynatabiliyorum ama etkileşim kuramıyorum
bilgisayar açılınca ctrl+alt+delete yapıp görev yöneticisini açıp sol üst taraftan dosya sekmesinden Yeni görevi çalıştır a tıklayıp explorer.exe yazar mısın? yapamaz isen fotoğraflar ile yardım edebilirim.

Jik0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşletim sisteminiz silinmiş olabilir fakat video alırsanız daha yardımcı olabilirim.

ColonyNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aynı sorunu bende yaşamıştım. Ben şöyle çözdüm: 30 saniye boyunca bilgisayarın güç düğmesine elini hiç çekmeden bas. Ardından elini çekip pcyi aç. Eğer açılırsa denetim masasına gel ve windows onarım yaz ve onarımı başlat. Ayrıca işletim sistemini silmiş/bozmuş olma ihtimalinde var.