LarySurvival Geri Döndü 1.7.2 1.8.x batihost ! Aktif

ZeKiCanAYDIN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamlara Reklam Karşılığı Vip Veriliyor Bir [VİP] Ip Adresini Alırım Diyor Sonra Kötü Şeyler Olur Diyor Adama Al Diyorum Ve Ban Yiyorum Beyler Siz Düşünün Oynarken Ha Bu Arada Bu Konu Baltama Sayılamaz Oyuncuların Hakkını Yenmemesi İçin Bir Uyarıdır Başarılar (Çünkü Lazım Olacak :))
dostum o sunucu çöp hazır plugin paketi mapler rezalet yetkili kardosunun yaşları belirtilenden küçük yetkili bir tane oyuncusun sözüne bakarak hareket ediyor oda kesin arkadaşıdır

bi el atsam sunucuya kendıne gelir aslındada boşver

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu kapalımı ?

Claimledigim evin kırılıp soyulması (2 eviminde) + carıma girip itemlerin bosaltılması (sadece gereksiz seyler kalmıs)
+ carımın silinmesi (1 gun girmedim diye bugun girdigimde register attım) nedeniyle sunucuyu bırakıyorum.

Mehmettopal0464

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapalımı ?

Claimledigim evin kırılıp soyulması (2 eviminde) + carıma girip itemlerin bosaltılması (sadece gereksiz seyler kalmıs)
+ carımın silinmesi (1 gun girmedim diye bugun girdigimde register attım) nedeniyle sunucuyu bırakıyorum.
telefı edilicek demilmişti sana ve sen kufur edıp cıkmıstın

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben adama küfür ettim adam itemlerimi çalmış bide utanmadan "ben caldım ne yapcan" dedi n diyim iyi yaptın mı diyim ?

AliYazlikNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serveri Oylama İle Son Sürüm Yapmaya Çalışalım Lütfen
Sizlerde Oyuncular İcin Açtıgınıza Gore Serveri Oylama İle Sürüm Seçilsin Derim
Server Son Sürüm Olsun +1

Selam Kardeşim Server Son Sürüm Olsundiye Oylama Yapalım Adam Akıllı Sunucu Yok sON sÜRÜM

ErkanGP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Neden Kapalı ? Bu Arada Nick = MrErkanYT

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serveri bakım a alıorsunuz ya Giremioruz hocam

Serveri açın artık yeter.

ordunaryusmt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak dostum sen gelipte adama argo kullanırsan hele sende 23 yaş buyukse senın burda konusmaya hakkın yok rehber kufur etmedı ban sebebı bu:özelden sunucu acıcam acarsan sende gel bırak bu sunucuyu demenden dolayı ban yedın
ben server açıcam sende gel mi demişim ? kafayımı yediniz siz ömrümde ne server açtım ne birisini serverden almaya çalıştım, bozacının şahidi şıracı. kim 23 yaş büyükmüş server yetkililerinin yaş ortalaması max 12.