LarySurvival I Efsane Geri Dönüyor! I Kılıcını Kuşan ve Savaşmaya Hazır ol! I Yenilikçi Sunucu 1.7.2 1.8.8

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biz Kimiz ?
Merhaba Minecraft ve Forum kullanan arkadaşlarım. Ben LarySurvival kurucusu Mia kısacası serkan Larysurvival nedir ? Hemen sizlere şöyle açıklıyorum hayatınız boyuncaz oynayabileceğiniz en kaliteli sunuculardan bir tanesidir 2018 yılında açmış bulunduğumuz Larysurvival +73 kişi ile kalitesini belli etmiştir. Zamanla hizmetimizi verip sunucumuzu kapatmış bulunuyoruz. Şimdi tekrardan aktifiz ve sizlere kaliteli bir hizmet vermek için özel kurulmuş ekibimizle sabırsızlıkla bekliyoruz şimdi sizlere sunucumuzu tanıtalım.

114747

+ Sunucu ip: larysurvival.batihost.net ip2:185.171.90.114+
+ Sunucu Sürüm: 1.8 Hazır +
+ Web Site: Çok Yakında! +
+ Toplam Güç: 8GB +
+ Sunucu Türü: Survival/Hayatta Kalma+
+ Sunucu Lokasyonu : Fransa/Türkiye +
+ Sunucu Slot: 45 (Sınırsızdır +

114750

➤ İpeksi kazma ile spawner kırabilirsiniz. (Silkspawner)
➤ Balta ile ağaçları komple kırabilirsiniz. (Timber Mod)
➤ Köylü NPC ile ticaret döndürebilirsiniz (Shopkeepkepers)
➤ Kırılınca erimiş madenlerin gelmesi (Özel skript)
➤ Maden yaparken taş boş çıkmayacak maden verecek (skript)
➤ Kuvvetine güvenebiliyorsan Boss'lar ile kapışacaksın! (Boss sistemi)
➤ Açık arttırma sistemi ile eşyalarınızı oyunculara sunun (Skript)
Jackpockt sistemiyle kumar oynayıp para kazanın (Skript)
➤Takım kurup büyük ödülü kazanabilirsiniz (Teamerikaur)
➤Süt ineği ile süt kazanıp satarak paza kazanabilirsiniz (MoonStar)
➤Maden tavuklarıyla elmas, demir, altın yumurtlayan tavuk alabilirsiniz

+Daha birçok özellik+

114748

Sıkça Sorulan Soruları Cevapladık

Sunucuya Nasıl Katılabilirim?

Sunucuya isteyen herkes katılabilir. Sunucuya bağlanmak için ayrıntılı bilgi için buraya
discord'a katılabilirsiniz.

Sunucuya Giriş Yaptım Fakat Login Uyarısı Alıyorum?
Sunucuya girdikten sonra /login şifre uyarısı alıyorsanız ve kayıt olmadıysanız yetkili kadromuzla iletişime geçiniz ama daha önceden üye olduysanız ve kullanıcı adınızı hatırlıyorsanız klavyeden t tuşuna basarak chat ekranını açınız ekran açıldıktan sonra /login şifreniz yazarak şifreniz kısmına üye olduğunuz şifreyi yazıp entera basarak oyuna devam edebilirsiniz ama hala aynı hatayı alıyorsanız lütfen yetkili kadromuza yazınız.

Sunucuya Kayıt Olmak İstiyorum. Fakat Benim İsmimle Daha Önce Başka Birisi Kayıt Olmuş?
Eğer böyle bir durumla karşılaştıysanız lütfen başka bir kullanıcı adı deneyerek kayıt olunuz örneğin SekoT adıyla birisi kayıt olduysanız sizde SekoTC şeklinde alternatifler üreterek kayıt olabilirsiniz.

Şifremi Unuttum, Ne Yapabilirim?
Şifrenizi unuttuysanız lütfen discord'dan bizimle iletisim kurunuz...

Sunucuya Girdim Şimdi Ne Yapacağım?
Minecraft'ı daha önce oynamışsanız oyundaki amacı öğrenmişsinizdir zaten, sunucuda diğer oyuncularla sohbet edebilir, yeni bölgeler keşfedebilir, pvp arena gibi bölgelerde dövüşlere katılabilir hatta yapılan etkinliklerle hem eğlenip hem de para kazanabilirsiniz. Orman, spawn ve diğer bölgelere "/warp" yazarak ışınlanacağınız bölgelere bakabilirsiniz.

Oyunda Nasıl Para Kazanabilirim?
Meslek gruplarına katılarak oyunda çeşitli şeyler yaparak para kazanabilirsiniz. Meslek gruplarına katılmak ve bilgi almak için "/jobs" komutunu kullanabilirsiniz.

Ben Sıkıştım/Kayboldum. Şimdi Ne Olacak?
Oyunda bir noktada sıkışıp veya kaybolduysanız "/spawn" komutu ile şehir merkezine yani başlangıç noktasına dönebilirsiniz.

Bir Kaza Sonucu Öldüm. Tüm Itemlarım Gitti!
Böyle bir olayla sık sık karşılabilirsiniz sonuçta oyunun düzeni böyle. Fakat öldükten sonra çok geç olmadan "/back" komutunu kullanarak ölmeden önceki bölgeye giderek itemlarınızı tekrar alma şansını yakalayabilirsiniz. Dikkat edin itemlarınızı sizden önce başkaları almasın.

Sunucuya Hiçbir Blok Koyamıyorum!
Bazı bölgeler sizinde bildiğiniz gibi korumalıdır. Bu bölgelere ne herhangi bir blok koyabilirsiniz ne de blokları kırabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölgede blok eklemeyi ya da kırmayı denediğinizde "You don't have permission for this area." şeklinde bir mesaj çıkıyorsa bu bölgenin korumalı olduğunu ve sizin bu bölgeye dokunmanız için gerekli izninizin olmadığını söylemektedir.

Oyunda Yeniyim, Kaynak Sağlamak İçin Eşyalara İhtiyacım Var!
Biz bu konuda da sizi unutmadık! Oyunda yeni olduğunuzdan dolayı kaynak aramak/sağlamak için bazı malzemelere ihtiyacınız vardır biz bu konuda size yardımcı olmak için bir kit eklentisi sağlıyoruz "/kit oyuncu" komutunu kullanarak başlangıç itemlarına sahip olabilirsiniz. Bu komutu sadece 30 dakika bir kullanabileceğinizi unutmayın.

Nasıl Ev Yapabilirim?
Sunucuya ilk girdiğiniz korumalı bir alanda olacaksınız spawn içine ev kurmak zaten korumalı ve yasak /warp yazarak korumasız ve ışınlanacağınız bölgeleri sizler için yarattık..

Hapse Girdim, Ne Yapacağım?
Hapse etrafınızdaki insanları rahatsız etmenizden ya da grief yaptığınız dolayı yollanmış olacaksınızdır... Zaten belirli bir saat sonra serbest olacaksınız.

Sunucudan Sebebsiz Banlandığımı Düşünüyorum, Ne Yapacağım?!
Sunucudan gereksiz banlandığınızı düşünüyorsanız lütfen kullanıcı adınızıda yazarak kadromuza mesaj atınız...

Sunucuda Nasıl Özel Üye Olabilirim?
Özel üye olmak için oyundan /vip yazarak yada discord'dan kadromuza ulaşarak Özel üyelere bakabilirsiniz.

Oyunu Çok İyi Biliyorum, Yetkili Olmak İstiyorum!
Hiçbir kimse sizi oyunu çok iyi biliyorsunuz diye sunucusuna yetkili almayacaktır en azından biz bu tarzda başvuruları kabul etmiyoruz. Tam aksine izleyici gözü ile sizleri izliyor gerekli adaylara biz kendimiz ulaşıyoruz. Lütfen bize bu tarz isteklerle gelmeyin.

Bir Oyuncu Hakkında Şikayetim Var!
Sunucuda bir oyuncu hakkında şikayetiniz varsa kadromuza şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

vip üyelik ve biz eşit olacakmıyız ?

Tüm vipleri oyun içerisinde sizlerde sahip olabilirsiniz fakat kolay olmayacaktır!

Not: Sunucuda en çok puan'a sahip olan oyuncuya tam 50TL para ödülü!

114749

114751

Oyun Nick:Tizi0
Deneyim:6yıl minecraft oynadı
Alanı:Build-Oyun içi
Not:Vip üyelikleri Sadece Xrez ve Tizi0'dan alınız.
Yetki:Kurucu

114753

Oyun Nick: Xrez
Deneyim:4,5-5 Yıl Minecraft Oynadı.
Alanı:Ürün satış ve ilgili kişi.
Not:ot:Vip üyelikleri Sadece Xrez ve Tizi0'dan alınız.

114755

Oyun Nick:YnsEmrKY
Deneyim:7Yıl Minecraft Oynadı
Alanı: Pluginerlik
Not: Vip üyelikleri Sadece Xrez ve Tizi0'dan alınız.

114756

Oyun Nick:CODDODO
Deneyim:5Yıl Minecraft Oynadı
Alanı:Build-Adminlik
Not: Vip üyelikleri sadece Xrez ve Tizi0'dan alınız
Yetki:Admin

Sunucu Spawn Doğduğunuz Bölge!

Ekli dosyayı görüntüle 69527

Sunucu Ormanı Gelişeceğiniz Bölge!
114759

Sunucu Arenası Ölüm Kalım Savaşına Hazırmısın ?

114761

SUNUCU İP :larysurvival.batihost.net
SUNUCU İP:larysurvival.batihost.net
SUNUCU İP:larysurvival.batihost.net

''VAZ GEÇERSEN KAYBEDERSİN AMA VAZ GEÇMEZSEN KAZANIRSIN''
114763

Son düzenleme:

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
isteyenlerin girmesi için fakat iptal edildi 1.7.2

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
başarılar dilerim fakat 1.7.2 ile yenilik yapılmaz iptal etmeniz iyi olmuş

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler 1.8'de aşırı olmasada yenilik yaptık ve yenilik plugin değil skript ilede oluyor :D

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yenilikçi deyip 1.8 açmışsınız tamam Türkiyede 1.8 oynayan daha fazla kabul ediyorum.Ama özelliklerin hepsi çoğu sunucularda var zaten yenilikçi bir tarafını göremedim sunucunun kusura bakma.Konuya biraz daha özen gösterirsen daha çok göze hitap edebilir.​

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler hangi sunucuda boss gördünüz survival veya auto drop atan bir sunucu yada kumar sistemi ?

SolorRVS

undefined
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler hangi sunucuda boss gördünüz survival veya auto drop atan bir sunucu yada kumar sistemi ?
Kusura bakma ama her sunucuda gördüm kumar sistemi "survival oynuyoruz" uygun değil auto drop "pubg oynamıyoruz" boss klasik bir şey :( Başarılar

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kendi sunucuna bakıp sonra yorumlaya bilirsin en azından biz map çalmıyoruz yapıyoruz emek var ve yenilikçi olmasa bile dostum boss klasik değil şu an hiçbir sunucuda yok kumar sistemi özel kodlandı ayrıca pugb ile alakası yok okey

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
zamanında benım sunucumda zevkle oynuyordun şimdi neden laf ediyorsun ?

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sana demiyorum dostum sanırım sende benım sunucumda zamanında bulundun :)

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimsenin sunucusunda oynamış değilim ilgimi çekmeyen sunucunda neden oyniyim