LaxMean'ın tüm hikayeleri bu konuda toplandı.

Bu işte devam edebilir miyim ? Ediyim mi

• Hayır devam etme bu işi beceremiyorsun.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tüm hikayeler facebook sayfamızda paylaşılacaktır.Hepinizi bekliyorum.
Facebook sayfamıza gitmek icin TIKLA
Steve İmparatorluğu
Herkese merhaba arkadaşlar biz 10 kişi kendimiz server kurmuştuk roleplay ortalama 100 150 civarı user sayımız vardı.Serverde benim adım Kaia idi rol icabı ve ben en ünlü kalenin lorduydum ve bütün halkı ben yönetiyordum sonra isyanlar felan çıktı yıkıldı yeniden server açalım dedik bu sefer kişi sayısı gelmedi ve bende bunun üzerine bir hikaye yazmayı deniyeceğim umarım güzel olur o.O
------------------------------
Bölüm 1 - Kaia yavaştan görünmeye başlıyor

Enfer kulesi altında yatan Kaia karşı taraftaki Steve krallığını görmekteydi.Koskocaman Kaika krallığının yıkılması üzerine hemen yerini doldurup tüm halka hükmeden Steve nasıl yıkılacaktı Kaia bunları çok merak ediyordu ve düşündü düşündü.Stevenin baş düşmanlarından biri olan Her0brine aklına geldi.Ama onu nasıl çağıracagını bilmiyordu araştırmaya koyuldu ve buldu.Onun özel çağırma tapınağını yapacaktı bunun icin ona bolca altın ve netherrack gerekliydi ve onlar sadece Steve imparatorlugunda vardı.Ondan calması gerekiyordu bunun icin creeperlerden oluşan bir ordu topladı ve onun ön kale kapısını yıktı bir creeper ile arka kapıyı patlatıp içeri sızmıştı artık oda halktan biri gibiydi.Gizlice imparatorlugun gizli hazinesine gitti gerekli malzemeleri toplamaya çalışıyordu kapıda bir görevli asker olan assasin gördü ve hemen kılıcını kusanan Kaia asasine arkadan saldırdı ve onu öldürdü çok fazla dikkat çekmişti ama yapması gerekiyordu elinde eşyaları ile yakalandı kaia steve onu gördü ve ordularını harekete gecirdi saldırdı kaia usta bir ninja oldugu için kaçmayı başarmıştı ve herobrine tapınagını yapmıştı herobrine geldiginde kaiayı öldüremye çalışıyordu düşmanı Steve olmasına ragmen kaiaya saldırıyordu aceba niye böyle bir şey yapıyordu
Like ve yorum gelirse bölüm 2 gelir

------------------------------

Bölüm 2
Kaia herobrine tarafından ağır bir hasar almıştı kolunu kaldıracak hal bırakmamıştı.Herobrine kaianın tüm kanlarını emmeye durmuştu artık kaia git gide tüm enerjisini kaybediyordu.Kaia'nın tüm kanını emdikten sonra gözüne Steve'yi kestirmişti ve ani bir ışınlanma ile stevenin üstüne çöken herobrine etrafa ateş saçmaya durmuştu etraftaki asasinler birer birer kaçıyordu .Herobrine buna aldırış etmiyordu ama yinede etrafa ateşten bir kalkan ile sarmıştı hiç kimse kaçamıyordu .Herobrinenin dedigi tek şey ise hepinizin kanı benim olucak benimmm diyordu.Diger asasinlerin üstüne sıçrayıp hepsini bayıltan herobrine arkasından bir hasar aldıgını farketti arkasında ki kimdi aceba ? tabikide Kaia idi .Buna çok fazla sinirlenen herobrine aniden arkasına dönecekkene Steve'de herobrine saldırdı evet evet yanlış değildi ikisi el ele vermiş herobrineyi yenmeye çalışıyorlardı ve sonunda yenmişlerdi .İmparator Steve Kaia'yı sarayına davet etmişti kaia o kadar iyi bir sistemciydiki saraya girdigiyle kendisine haince hazırlanmış tuzakları farkedinceye kadar ama bir tuzagı farketmedi ateş tuzagını.Tam üzerinden geçerkene ateşin yanını boylayan Kaia ne yapacagını bilemedi ama onu tek ayakta tutan şey o ateşe karşı dayanıklıydı ve o ateş ona bir sıkıntı vermiyordu . Yanın da kazması olan Kaia çok şanslıydı oraları kazarak kaçmıştı ama ne yapacagını bilmiyordu bir asasini öldüren kaia onunhemen kılıcını alarak donandı ve artık onun zırhı silahi herşeyi vardı şimdi intikam zamanıydı tam gaz rota imparator salonu .Aceba Kaia Steve ne yapıcaktı hepsi bölüm 3 te sizlerle :)
Devamı icin yorum ankete oy ve begeni fazla bir şey istemiyorum :)
Herobrine Hikayesi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Steve çok gelişmiş bir vadi kahramanı idi.Kimsede bulunmayan itemler stevede bulunuyordu.O oranın en güclü itemlerine sahipti taki onla karsılasana kadar.
Bir gün çok şiddetli bir şekilde yağmur yağıyordu.Elektrikler kesilmiş hiçbir redstone sistemi çalişmiyordu sadece bir meşale yaniyordu .
Steve'nin evi çok büyüktü bu yüzden bir meşale ile koskoca ev aydinlanmiyordu.Evin neredeyse her tarafı karanlıkta.Steve sağlam itemi olmasina rağmen korkuyordu.Öyle bir anda bir şimşek çaktıki steve korkudan öldüğünü zanneti.Steve bu böyle olmayacak deyip yatağına uzandı.
Sabah olmasına az bir süre kalmisti.Steve uykudan uyanmaya başlamıştı.Steve uyandiğinda kasabasinda sadece kendi evinin kaldiğini gördü.Bunun üzerine steve kalkti.
Tüm donanmasini giydi ve disardaydi.Savasmaya hazirdi.Taki onla karşılaşana kadar.
Steve dışarıda köye saldirmiş olan yaratıkları kesmekle uğraşıyordu.Bir anda beyaz gözlü adam geldi.
Steveye öyle bir vurduki steve yere düştü ve tüm itemi yok olmuştu.Steve neye uğradığını şaşırdı ve bunun üzerine evine çekildi.Korkuyordu.Bir an yıldırım düstü ormana ve steve itemlerini toplayip oraya doğru yönelmişti.Tam bir bölgede yangin ve bir kağıt vardı.Aceba kağıtta ne yazıyordu ?
Steve çok merak ediyordu ama korkuyordu
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------Devami icin yorumlarinizi eksik etmeyiniz.
Bölüm 2
BOLUM 2
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Steve yangından dolayı korktuğu için evine doğru yönelmisti fakat evine vardığında ne görse iyiydi Steve'nin evi yaniyordu.Steve ne oluyor diye cok korkmustu.Bunun üzerine hemen biraz ağaç topladı ve geçiçi bir baranak yapmisti.Gece olmaya baslamisti.Gece olduğunda neler olacağını biliyordu bu yüzden yemek bulması gerekiyordu, hemen kılıç yaptı bir tane ve dışardaydı avlanıyordu.Geceyi çıkaracak kadar yemek bulmuştu kulubesine karşı yönelmeye başladı fakat ne görsün kulubeside yaniyordu.Yanda bir jungle agacı gördü ve üzerine cikti üstünde gecirdi aksami oraya yatağini koydu ve yatti.Sabah olduğunda ağacın yandığını farketti.Hemen diğer agaca atlayip asagi inmisti, notu bulduğu yere gitti ve orada bir not daha vardi.Bunun üzerine beyaz gözlü biri gelmisti.Ona Oku diyordu Steve'de okudu ve korkmustu gözlerini bana ver yaziyordu kağitta ama Steve'nin elinde kılıç vardı beyaz gözlüye saldırdı ama kılıcı kırıldı bunun üzerine kaçmaya başladı Steve.Hep önüne geliyordu beyaz gözlü adam ve beyaz gözlü adam onu hic kırılmayan bir yere hapsetmisti.Gözlerin benim olasıya kadar burada kalacaksın diyordu.Steve korkmustu ama yapacağı bir şey yoktu ama ne olduysa oldugu blocklar kırıldı ve ne görsün bir cok enderman karsısında ve o meshur ender dragon.Beyaz gözlü adam hepsini yenemezdi bu yüzden ne yapacagini sasirmisti ama nasil olduysa endermanlar öldü ama ender dragon hayattaydi ve cok kızgın bir sekilde onlara doğru yaklasiyordu
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bolum 3
Bölüm 3 -------------------------
Enderdragon geliyordu, çok fazla yaklaşmıştı onları buradan kurtarmak için bir ışınlanma özelliği olan bir yaratık gerekmekteydi neydi o ;? Tabikide enderman ama nasıl olacaktı tüm endermanlar öldürmüstük ama orada 1 enderman görülmüstü ama bize yardım edecekmiydi bilmiyorduk ama biz yinede huga canka dansini yaptik endermani cagirdik ve geldi.
Artik kurtulabilecektik tuttu ve bizi dünyamiza isinlandi ve artik dünya'mizdaydik ama tek sorun artik ne yapacaktık ?.Beyaz gözlü adama gözlerimi vermelimiydim cok merak ediyordum.Hersey nasıl devam edicekti.Yatağıma yattım ve gece uyuyordum aniden yatagım yanmaya başladı etrafıma bakındım enderdragon nasıl olduysa Dünya'ya gelmişti.Ama ölüyordu o bu Dünya için uygun degildi atesler püskürtüp her taraf yanıyordu onu canlı canlı görmek bizim icin büyük bir şanstı onu şuanda öldürüp yumurtasi alip Dünya'ya kendimin ününü yayabilirdim ama içimden bir seste yardım etmek geliyordu beyaz gözlü adam geldi ve onu kesmeye basladi eğer onu keserse o ünlü olacakti benim elimde hiçbirşey olmayacaktı bunun üzerine ateşli yayımı çektim ortalama 1km yakın bir mesafeden ok atısı yapmıstım herobrine karsı ve o an tam kafasına deydi ok bunun üzerine herobrine ölmüstü ve tüm özel güclere enderdragona gecti ve artık enderdragon canlıydı tüm herobrine özelliklerini almisti bunun üzerine ne yapacagımı şaşırtmıştım artık geceleri yatmıyordum kılıcla aceba bugun gelecek mi diye bekliyordum ve o an gelmişti evimi enderdragon tutup tanımadıgım bir denizin üstüne getirmisti.Burada köylü evleride vardi ve o karsimdaydi ne yapacaktım.?
Devami 4 bölümde

Minecraft elementler yüzüğü

Merhaba arkadaşlar ben Musa herobrine hikayesi yazdım ve gayet güzel tepkiler aldım.Bunun yanında bir kaç adet daha yazı yazmak istiyorum.Bu seriler bitince başka serilerede geçecegim.
Bu Elemenetler mantığı ne siz suya havaya lava ve mevsimlerin hepsine etki edebiliyorsunuz.
Kum su hava toprak ve mevsimler sizin gücünüzün altında bunu sizden çalmaya çalışıyorlar.Neyse hikayeye geçelim.

Bölüm 1 - Kısa Giris
-------------------------
Los Santos'da yağmurlu bir kış gecesi evden çok uzaktasın ve cebinde hic paran yok bunun üzerine pusulanı çıkarıp mevsimi yaza getiriyorsun bunu gören herobrine skeleton spider zombie gibi yaratıklar ekip kurup bunu senden yani steveden çalma planlı yapmaya başlıyorlar.Sen evine sapa saglam ulasiyorsun evine girdiginde yerde son anda fark ettiğin bir basınç plakası buluyorsun bunun üzerine evdeki tüm redstone sistemi iptal eden ana kumanda bölgene gidiyorsun eve tüm devreleri iptal edip evdeki tüm tuzakları iptal ediyorsun bunun üzerine yatağına uzanan steve bir an düşünüyor aceba bunlar kim niçin yapti benden ne istiyorlar ? diye düşündü.Bunun üstüne uyuyup kalan steve yarın sabah bunları görünce kendine diamond sword ve iron set yapıyor.Dışarı çıkıyorsun ve dışarıda avlanıyorsun çünkü dün gece evdeki tüm yemeklerini çalmışlar.Sen hemen avcılık yapıyorsun et topluyorsun eve dönüyorsun evde yemekleri felan pişiriyorsun sonra sende ne olduğunu düşünüp aklına elementler yüzüğü geliyor ve bunu çalacaklarını anlayınca evine bir koruma çekmek gerektiğini anlıyorsun.Dışarı çıkıp yüzügünü çıkaran steve hemen karşıya toprak ve taştan oluşmuş bir kaç dağ yapıyorsun ve evine sur çekmiş oldun.Kendini güvende hissederkene (yeni sürümde gelmis olan at ) evine bir at geldiğini farkediyorsun ve atin üstünde ne göresin ? '' Sen ''Steve'' artık o yüzük sende cok durdu o yüzük benim olacak diyor ve aniden oradan bir el çıkıyor sen hemen kılıcınla savasip yeniyorsun ve kendin madende bir ev yapiyorsun.
---------------------------
Bölüm 2 icin yorum gerek cünkü bu seri tutarmi bilmiyorum

Minecraft DayZ

Herkese merhaba arkadaşlar bu benim yeni serim olmasını istediğim bir seri umarım sizde seversiniz *_*
Ufak bir hatırlatma : Diğer konularımda hikayeler çalıntı diye bir şey çıkmış linki atarsan bakarım kardeş çalmıyorum ben buna ortalama 1 saat felan düşünüp olayı geliştiriyorum *_*
-Bu hikayemizin amacı nedir ?
+Amacımız : Minecraftta DayZ olsa nasıl olur Steve'miz neler yapabilir bunu ölçmek bakalım hepinizle birlikte bu sonuca ulaşacağız :)
Hikayelerin devamı için Yorum+Beğen+Ankette evet oyunu kullansaniz yeter :)
---------
Steve bir gün dışarı çıkmıştı deniz kıyısındaki gezmeye gidiyordu.Deniz kıyısına doğru yaklaşırkene arkadan gelen 2 kişi Steve'ye gasp etmişti ve Steve bayılmıştı.Kişiler Steve'yi hiç bilinmedik bir yere götürüp bırakmışlardı ve oradan hemen uzaklaşmışlardı.Steve ayıldığında herşeyi anladı ve hayatta kalma macerasına başlamıştı.Steve her dakika acıkıyor susuyor ve vücut sıcaklığı azalıyordu.Çok cılız olan Steve yanına fazla bir şey alamıyordu sırt çantası gibi şeyler bulması gerekiyordu.Bunun üzerine etrafı araştırmaya duran Steve bir baraka oldu.Barakayı araştırırkene orada bir sandık gördü sandıktan çıkan şeyler Steve'yi 2-3 gün ayakta tutabilecek gibi görünüyordu.2 kova su bir tane kızarmış tavuk çıkmıştı.Steve ilk kez bu kadar sevinmişti çünkü ilk kez bu kadar madur olmuştu . Yavaştan akşam olmaya gece çökmeye durmuştu.Steve'nin tek bildiği şey akşamları buralar bu kadar tekin olmayacaktı.Steve korkmaya durmuştu çünkü elinde hiçbir savunma silahı yoktu en ufak saldırıda ölücekti ve rakipleri gerçekten azılıydı.Gece çökmeden bir tahta kılıç bulan Steve artık kendini koruyabilecekti hemen bir barakaya girerek geceyi orda geçirecekti ve bir barakaya doğru yöneldi ve barakaya yaklaşırkene bir ayak sesi duyan Steve irkilmişti.
--------
Aceba ne sesiydi neler olucaktı hepsi bölüm 2 de 2 bölümün gelmesi için yorumlarınız gerekiyor :)
Sevdiyseniz lütfen beğenir misiniz ? :)