LB Photo Realism YARDIM!

MİNECRAFT!

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, ben Minecraft 1.5.1 kullanıyorum. LB Photo Realism'in en son sürümünü yükledim. Sonra MCPatcher ile patchladım. Seçiyorum, açıyorum dünyayı, bazı itemler, skin ve crafting gibi yerler değişmiş oluyor. Ağaçlar aynı kalıyor. Hayvanlar değişiyor. Crafting Table gibi bazı eşyalar default kalıyor. Bi yardım edin, bunun çözümü ne?

Sorrow TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani ben de buradan indirmiştim fakat sorun çıkmadı. Minecraft'ı yenile sonra yükle doku paketini?

mustafa1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lb Photo Realism minecraftın 1.5 sürmü için versiyonu çıkmadı ondan her şey değişmiyor ben 1.4.7 den 1.5 e geçince aynı sorun bendede oldu kullandığım texture packlerin minecraft 1.5 sürümüne uygun olanlarını yükledim düzeldi. Senin sorununda çözülmez çünkü lb photo realismin 1.5 e uygun sürümü daha çıkmadı :)

MİNECRAFT!

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Demin forumdan x256 indirip açtım oyunu. Aletler ve bir sürü item beyaz bi kare olarak görünüyodu. Şimdi TP'yi koyunca klasöre açılmıyo oyun. Şimdi x128 indiriyorum...

mustafa1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi lb photo realismin yeni sürümünün çıkmasını bekliceksin

MİNECRAFT!

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Seninki değil de forumdan indirdiğim x128 ile sorun düzeldi.

Yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim...

Sorrow TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım senin zevkini bilemem ama LB Photo Realism'i artık ben kullanmıyorum. TAOT diye daha güzel Türk yapımı bir doku paketi var LB Photo Realism'in 100 katı. Bir incele derim.

MİNECRAFT!

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bi bakarım...

EDİT: Baktım evet, bu da güzel! Texture Packs'e ekledim. Fakat LBPhoto Realism en sevdiğim texture pack.