Leader-OS Admin Paneli Sorunu > Yardım edermisiniz [Nolur yardım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur_can

Play.GonyaNW.Com
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Satan arkadaşın paşa paşa bedava destek vermesi gerekir.

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
@LeaderOS şikayetler artıyor, güvenirliğini kaybediyorsun yavaş yavaş yapma bunları. 5 TL için güncel tasarımı vermeyip üstüne destek vermiyorsan ayıp.

onur_can

Play.GonyaNW.Com
En iyi cevaplar
0
Bu arada bu Konu Kimseyi Kötüleme Amaçlı degildir Sadece yardım amaçlı

Güncelliği bir yana, destek vermiyorsa sana yaptığı iş beş para etmezdir.
+5 tl borcum var normalda 10 tl alcaktı yardımsız yardımıda ekledi 15 Şimdi 15 tl extradanda ekleye bilir Para biriktirmem Lazım ptt var burda İng baya uzakta atm bozuk İşte onlarla ugrasııyom

+5 tl borcum var normalda 10 tl alcaktı yardımsız yardımıda ekledi 15 Şimdi 15 tl extradanda ekleye bilir Para biriktirmem Lazım ptt var burda İng baya uzakta atm bozuk İşte onlarla ugrasııyom
Bu arada bu Konu Kimseyi Kötüleme Amaçlı degildir Sadece yardım amaçlı

+5 tl borcum var normalda 10 tl alcaktı yardımsız yardımıda ekledi 15 Şimdi 15 tl Para biriktirmem Lazım ptt var burda İng baya uzakta atm bozuk İşte onlarla ugrasııyom
özetce leaderden yardım Alamicam Yardım Lazım

Beyler Yardım ede bilecek arkadaş varmı lütfennn

onur_can

Play.GonyaNW.Com
En iyi cevaplar
0
Demekki Böyle Desteksiz ve Hatalı Scriptleri @LeaderOS 'dan Almayacakmışız, Almayı Düşünüyordum Bunu Gördüm Almayacağım.
Helal olsun sana @LeaderOS
Hatalı degil tasarımı yaparken yedek almış yenisini vermiyo

skype ekle trcraft-alperen
kabul et

Yardım edicek gerçektan yokmu ya Durum Vahim gerçekten Ne Gerek vardı admin Paneline ya çok Saçmalamışım Keşke Almasaydım

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Fırat insafsızca davranma, adamın kritik sorunu var. Düzeltecek isen düzelt. (Kaç kere diyeceğim, insafsızca davranmayın. Tabi, parayı aldınız...)

grighton

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Geçen gün dolandırıldım diye konu açıyor fırat arkadaş şimdi de bir başkasını kendisi dolandırıyor ne demişler ne ekersen onu biçersin

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Geçen gün dolandırıldım diye konu açıyor fırat arkadaş şimdi de bir başkasını kendisi dolandırıyor ne demişler ne ekersen onu biçersin
O konuda hem diğerini suçlayıcı şekilde konu açmış hemde üstüne bozuk skript vermiş bununla övünüyor. Demek ki bu arkadaşa da vermiş bozuk skripti (Alışkanlık yaptı heralde :tokat:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...