LeaderOS Leader Paket Yarışması!

ArmutluPide

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
LeaderOS v5 Nedir?
Sitemizden bilgi alabilirsiniz: LeaderOS - Minecraft Web Site Script Hizmetleri

LeaderOS olarak sizler için harika yarışmalar düzenledik. LeaderOS v5 Leader Paket yarışmamızı forum.gamer.com.tr'de yapma kararı aldık.
Forum Gamer'da yapacak olduğumuz yarışmanın detayları:

Yarışma Sorusu:
- LeaderOS adınının O S kısmının açılımı nedir?

İpuçları:
- O S açılımı Türkçedir.

Ödül:
- 1 adet LeaderOS v5 Leader Paketi (Sınırsız)

Yarışma Süresi:
- Yarışma 31 Mayıs 2020 23:59 tarihinde bitecektir. (Bu tarihten sonraki mesajlar dikkate alınmayacaktır.)
- Yarışmanın kazananı 1 Haziran 2020 15:00 tarihinde açıklanacaktır.

Şartlar:
- Herkesin sadece 1 hakkı vardır. Yazmadan önce iyi düşünün.
- Ödül ilk bilene verilecektir.
- Cevabınızı yorum olarak yazınız. Yarışma süresi bittiğinde yorumlara tek tek bakılacak ve doğru cevabı bilen kişiyle forum üzerinden iletişime geçilecek.
- LeaderOS müşterileri katılabilir.
- Bu yarışmadan kazandığınız ürün için destek hizmeti verilmez ve alan adı değişimi yapılamaz. (Normal müşteriler kesintisiz destek alır ve ücretsiz bir şekilde istediği kadar alan adı değişimi hakkı vardır.)

Evet arkadaşlar yarışma bu şekilde. Güzel bir beyin fırtınası yarışması olacağını düşünüyorum. Sizleri Sherlock olmaya davet ediyorum :)

CEVAPLARINIZI BU KONUNUN ALTINA YORUM OLARAK YAZINIZ. SÜRE BİTİNCE TÜM YORUMLAR İNCELENECEK VE DOĞRU CEVABI BİLENE FORUM ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİLEREK ÖDÜLÜ VERİLECEK!

Diğer yarışmalar için discord adresimize gelip bilgi alabilirsiniz.
Oyun Siteleri

serif0

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam,

OS'un anlamı sitenize bakarak söyleyebilirim ki;

LeaderOS diğer tüm scriptlerin yaptığı şeyleri tek bir araya toplayarak bunu sunduğu için ve bir internet istemcisi aracılığıyla çalıştırıldığından dolayı tüm hizmet ve uygulamaları sunmasından dolayı bir internet işletim sistemi anlamı yüklenmek istenmiş.

Yani kısacası,
Minecraft sunucuları için tasarlanmış kullanıcı ve yönetim paneli.

Not: Umarım ihtiyacı olan biri kazanır mesela ben :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Lider İşletim Sistemi