LeaderOS Minecraft Site Scriptini Kendi Hosting'inde Kullanma

Fahrettin_Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba , iyi forumlar.
Birkaç ay içinde bir sunucu kuracağım , siteden satış vb. olacak.
LeaderOS scriptini kullanacağım.
Ben leaderos scriptini kendisinden alıp kendi hostingime kursam herhangi bir ödeme sorunu vb. çıkarmı yani batıhosttan minecraft serverini alacağım , fakat sunucu sitesini ordan almayacağım. Çünkü bana disk alanı sınırsız bir hosting lazım forumda kuracağım için. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim :)
Teşekkürler.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batıhost sana bir token veriyor onu scriptin ayarlarına ekliyorsun bukadar. Herhangi bir sıkıntı çıkmaz.

mhmt77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herhangi bir sıkıntı olamaz batihost tan aldıgin bi kod var onu scriptin bi dosyasına ekliyorsun bu kadar

SydeFQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana sorarsan Leader OS tan alma biz aldık destek vermiyor beyefendi . Batıhost entegreli script yazdı bunu nasıl düzelticez dedik cevap yazmadı destegi kesti . Arkadaşın biri footerı degişti diye geri koyduk adını küstü yazmıyor :D Leader OS 'tan alma pişman olursun

Fahrettin_Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Batıhost sana bir token veriyor onu scriptin ayarlarına ekliyorsun bukadar. Herhangi bir sıkıntı çıkmaz.
Tamam çok teşekkürler :)

herhangi bir sıkıntı olamaz batihost tan aldıgin bi kod var onu scriptin bi dosyasına ekliyorsun bu kadar
Tamam çok teşekkürler :)

Bana sorarsan Leader OS tan alma biz aldık destek vermiyor beyefendi . Batıhost entegreli script yazdı bunu nasıl düzelticez dedik cevap yazmadı destegi kesti . Arkadaşın biri footerı degişti diye geri koyduk adını küstü yazmıyor :D Leader OS 'tan alma pişman olursun
Hmm , teşekkürler. O zaman nerden almamı önerirsin ?

Crystal Gaming 'in GameHub diye bir scripti var , çıktığında onu almamı önerirmisin ?

Fahrettin_Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim, script henüz bitmedi. Çok sade olduğunun bende farkındayım, anasayfayı biraz değiştirmeyi ve oyunla ilgili istatistikleri de eklemeyi düşünüyorum.
Rica ederim , önerimi güzel karşıladığınız için teşekkürler :) Bu arada scripti bitince sizden almayı düşünüyorum ve siteye bu scripti kurduğumuzda paywant ile ödeme yaptırtabilirmiyiz ? Teşekkürler.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Leaderos scriptini bende kullaniyorum editledim gayet hoş kullanimi mevcut
Mysql bilgilerini gir batihost token'i ayarlar.php den gir sunucu adresini gir
Al sana özel websitesi! gerisi herşeyi hazir bende leaderosdan almistim editlersen iyi bir şey çikablir

Fahrettin_Minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Leaderos scriptini bende kullaniyorum editledim gayet hoş kullanimi mevcut
Mysql bilgilerini gir batihost token'i ayarlar.php den gir sunucu adresini gir
Al sana özel websitesi! gerisi herşeyi hazir bende leaderosdan almistim editlersen iyi bir şey çikablir
Teşekkürler batıhost tokeni girince ödeme sayfası batihost odeme sistemi mi kullanıyor ? Onun yerine örneğin ; paywant kullanabilir miyim ? Teşekkürler.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rica ederim , önerimi güzel karşıladığınız için teşekkürler :) Bu arada scripti bitince sizden almayı düşünüyorum ve siteye bu scripti kurduğumuzda paywant ile ödeme yaptırtabilirmiyiz ? Teşekkürler.
Script'e Batıhost ya da PayWant ödeme yöntemini kolayca entegre edebilirsiniz.
Ayrıca panelden kupon kodları oluşturup oyuncularınıza da dağıtabilirsiniz.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Script'e Batıhost ya da PayWant ödeme yöntemini kolayca entegre edebilirsiniz.
Ayrıca panelden kupon kodları oluşturup oyuncularınıza da dağıtabilirsiniz.
Paywant entegre etmeyi denedim ama malesef ki bilgim olmadigi için beceremedim.
MaxÖdeme gibi mikro ödeme siteleri nasil entegre edicegiz ufak bir bilgi verebilir misin?
Veya ücret karşiliginda yapiyor musun? bir websitesi veya entegre işini?

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Paywant entegre etmeyi denedim ama malesef ki bilgim olmadigi için beceremedim.
MaxÖdeme gibi mikro ödeme siteleri nasil entegre edicegiz ufak bir bilgi verebilir misin?
Veya ücret karşiliginda yapiyor musun? bir websitesi veya entegre işini?
Bu bahsettiğim özellikler yeni script ile gelecek. Bir önceki script için ayarlamak biraz zor.