LeaderOS V5 Çok Yakında!

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba bugün sizlere güzel bir haberi vermeye geldim. Bildiğiniz üzere 4 yıldır geliştirilen LeaderOS Web Site Scriptinin son sürümü olan V5 çıkacak.

Şu an otomatik satış yaptığımız web sitemizi yani LeaderOS | Minecraft Web Site Script Hizmetleri açtık. Lisans alma sistemi gibi birçok sistem şu an hazır.

Dilerseniz sitemize girip kayıt olabilirsiniz. Scriptimizin son dokunuşları yapılıyor ve piyasanın en yenilikçi scriptini görmeye hazır olun :) Yakın zamanda demo ve tanıtım konusu açılacak takipte kalın.

Tanıtım videosu:

Son düzenleme:

muratcanaykan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yılların harikası LeaderOS geri döndüyse süper bir site ile çıkacaktır. Başarılar!

EmirTRRR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba bugün sizlere güzel bir haberi vermeye geldim. Bildiğiniz üzere 4 yıldır geliştirilen LeaderOS Web Site Scriptinin son sürümü olan V5 çıkacak.

Şu an otomatik satış yaptığımız web sitemizi yani LeaderOS | Minecraft Web Site Script Hizmetleri açtık. Lisans alma sistemi gibi birçok sistem şu an hazır.

Dilerseniz sitemize girip kayıt olabilirsiniz. Scriptimizin son dokunuşları yapılıyor ve piyasanın en yenilikçi scriptini görmeye hazır olun :) Yakın zamanda demo ve tanıtım konusu açılacak takipte kalın.

Tanıtım videosu:

Merhaba discord ekleyebilir misiniz? EmirTR#6315​

TEmreAta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Efsane Geri Dönmüş Bakıyorumda.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harika güzelse leaderos geçicem fiyatları ve özellikleri uygun

EpicCraftTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu scripti almak için ekipçe bekliyoruz bi kaç güne yayında inşallah :)