League of legends ilk videom

umutoyunda07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu benim ilk videom biraz amatör oldu ama zamanla ilerletip profesyonel yapıcam .
şuanlık ekipmanlarımda yetersiz
ilk videomu izleyip nasıl ve neler yapabilirim önerilerde bulunabilirseniz sevinirim hepinize çok teşekkürler

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence kanal ismini orjinal bisey yaparsan daha cok izlenme alabilirsin
cnki boyle cok fazla onyargili insanla karsilasirsin

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Videoları böyle hızlı ileri sarmalı değil de montaj şeklinde yapsan daha iyi olur sanki. Çünkü o kısımda ilgi çeken bir şey olmuyor sonuçta.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Facecam kalitesini arttırmalısın

umutoyunda07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence kanal ismini orjinal bisey yaparsan daha cok izlenme alabilirsin
cnki boyle cok fazla onyargili insanla karsilasirsin
kanal ismi cok düsündürdü ama orjinal birşeyler bulmaya çalışırken bi yerden sonra saçmalamaya sardı böylede cok basit oldu ama bilmiyorum hoş birşeyler bulunca degiştirebilirim yorumun için teşekkürler dostm

Videoları böyle hızlı ileri sarmalı değil de montaj şeklinde yapsan daha iyi olur sanki. Çünkü o kısımda ilgi çeken bir şey olmuyor sonuçta.
Aynen katılıyorum ilk video editimdi diger editler daha güzel ve ileri sarmasız olucak yada sardıgım yerlerde güzel müzikler olucak teşekkürler yorumun icin :)

Facecam kalitesini arttırmalısın
şu an yurt dışındayım dostum şubatı 15 de dönücem antalyaya dönünce c920 var zaten onunla devam edicem şuanlık sadece laptop kamerası hatta laptobu satıp bir masaüstü toplamayı bile düsünüyorum güzel giderse yorumun ve tavsiyen icin teşekkürler :)

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
hızlandırmak yerine video yu kesmelisin

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kanal ismi cok düsündürdü ama orjinal birşeyler bulmaya çalışırken bi yerden sonra saçmalamaya sardı böylede cok basit oldu ama bilmiyorum hoş birşeyler bulunca degiştirebilirim yorumun için teşekkürler dostm

Aynen katılıyorum ilk video editimdi diger editler daha güzel ve ileri sarmasız olucak yada sardıgım yerlerde güzel müzikler olucak teşekkürler yorumun icin :)

şu an yurt dışındayım dostum şubatı 15 de dönücem antalyaya dönünce c920 var zaten onunla devam edicem şuanlık sadece laptop kamerası hatta laptobu satıp bir masaüstü toplamayı bile düsünüyorum güzel giderse yorumun ve tavsiyen icin teşekkürler :)
O zaman kolay gelsin :D