League Of Legends İngilizce Yapma

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
gamer.png

Leauge of Legends ZiyaReso1.png

League of Legends İngilizce Yapma
Öncelikle konumu okumaya başladığın için teşekkür ederim dostum. Bu konum da ne kadar League of Legends ile alakam olmasa da bu konum da League of Legends nasıl İngilizce yapabileceğinizi göstereceğim.
Hazırsanız hemen geçelim fakat ilk önce League of Legends'dan bahsetmek istiyorum.

League of Legends Nedir / Nasıl Bir Oyundur / Tasarımcıları, Yayıncıları veyahut Yapımcı Şirketi Kimdir ve Hangi Tarih de Yayınlanmıştır?
League of Legends oyunu 27 Ekim 2009 tarihinde çıkmıştır. Riot Games adlı şirket tarafından yapılmıştır ve yayınlanmıştır. Bu oyunun 5 adet tasarımcısı vardır bunlar ise; Steve Feak, Colt Hallam, Christina Norman, Tom Cadwell, Rob Garrett'dir. Bu oyunu yayanlar ise; Garena, Riot Games, Tencent Holdings'dir. Bu oyunu şu platformlar üzerinden oynayabilirsiniz; Microsoft Windows ve macOS üzerinden oynayabilirsiniz. League of Legend bir MOBA türü Strateji video oyunudur.

League of Legends Nasıl İngilizce Yapılır?
İlk adımımız; C'ye girin ve oradan Riot Games'e giriniz ve oradan ise League of Legends'a girin oradan ise; Config'e girin. Oradan ise; LeagueClientSettings'e girin fakat not defteri olarak girin. "locale: tr_TR" yazan yerdeki tr_TR yazısını silin ve oraya en_GB yazın. (Büyük küçük harf önemlidir. Büyük küçük harfe dikkat etmezseniz çalışmayacaktır; dikkatinize.)
Sonra ise istemciyi açınız ve yamayı bekleyiniz. Sonrasında ise oyununuz İngilizce olacaktır. Umarım ki anlatabilmişimdir. Muhtemelen anlattım, evet anlatabildim. Bana yalan söyleme ! Tamam tamam artık konumuzu bitirelim değil mi? Bence de bitirelim. Tamam; konumuz bitti kısmına artık geçebilirsin. Geçer misin artık? Tamam, bu kadar sinir ettiğim yeter. :D

Konumuz bitti. :(
Öncelikle konumu okuduğun için teşekkürler. Başka bir konum da görüşmek üzere hoşça kal!
En acı on nedir? Biberon.