League of Legends Kai'Sa

Alphaio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

hero.jpg

League of Legends Kai'Sa

Merhaba değerli forum üyeleri! Bu konuda sizlere yeni çıkacak olan şampiyon Kai'Sa tanıtacağım.

Yetenekleri:

icon-p.jpg

Pasif: İkinci Deri
Kemiren Yaralar:
Normal saldırı, rakipleri plazmayla işaretler ve gittikçe artan büyü hasarı verir. Ard arda yapılan saldırılardan sonra plazma patlar ve hedefin can miktarına bağlı olarak ona göre hasar verir şampiyonun canını azaltır rakibin canı ne kadar az ise o kadar çok hasar verir.
Yakındaki takım arkadaşlarının uyguladığı kitle kontrol, rakibe plazma yükü ekler veya güçlendirir.

Kai'Sai; Yaşayan Silah
Kai'Sai'nin seçtiği savaş biçimine göre zırhı değişir. Bu da yeteneklerine market eşyalarının verdikleri kalıcı özelliklere göre değiştirir.

icon-q.jpg

Q: Icathıa yaylımı
Kai’Sa etrafındaki düşmanlara aynı hasarı vurarak düşmanlarına saçılan çok sayıda atış yapar. Aynı adama birden fazla atış değerse hedef daha az hasar alır fakat herkese aynı yani eşit olarak atarsa daha fazla hasar verir.Yakındaki arkadaşlarının verdiği hareketsiz bırakan etkiler, rakibe plazma yükü verir yavaşlatır ve hasarını azaltır.
Yaşayan Silah:
Yeterince ilave saldırı gücü toplanınca Icathia Yaylımı daha fazla sayıda atış yapar ve aşırı derece hasar vurmaya neden olur.

icon-w.jpg

W: Hiçlik Toplu
İsabet ettiği rakibi işaretler ve ona plazma yükü veren bir Hiçlik gücü ışını gönderir.
Yaşayan Silah:
Yeterince ilave yetenek gücü kazanınca, hiçlik gücü ekstra hasar verir ve bir rakip şampiyona değerse bekleme süresinin bir kısmı iade edilir.

E: Gücün Sınırı
Kai’Sa güç toplayarak hareket hızını arttırır fakat kimseye bir şey yapamaz. Gereken gücü topladıktan sonra en büyük silahlarını çıkartır buda saldırı hızını arttırır.Normal saldırılar, bu yeteneğin bekleme süresini azaltır.
Yaşayan Silah:
Yeterince ilave saldırı hızı toplanınca Gücün Sınırı güç toplarken kısa sürede rakibe karşı gerçek görüş elde eder.

R: Ölümcül Dürt
Kai’Sa, plazma ile işaretlediği birisinin olduğu yere doğru çok hızlı bir şekilde zıplar. Bu zıplayış uzun menzillidir. Hedefe vardığında, kısa süreliğine hasar emen bir kalkan elde eder ve daha az hasar alır.

Kai'Sa Kostümü:

a1767f189769a8939bb9ba9c17a6471b4628b2aa.jpeg

Kai'Sa Rün Dizilimi:

Screenshot_1.png

Evet Kai'Sa rün dizilimi de yukarıdaki şekildedir. Yukarıdaki şekilde yapıp kaydedin ve keyfini çıkarın.

Umarım açtığım konuyu beğenmişsinizdir ve işinize yaramıştır. İyi forumlar!

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hayatımda gördüğüm en gşxrl karakter

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karakterin tasarımını ve skillerini çok beğendim. Kendimce Süper ADC diye lakap taktım. Hareketleri çok hoşuma gitti çünkü. Bana bir süper kahramanı andırıyor. Ancak işin can alıcı kısmına gelelim şimdi. Skilleri kaçırırsanız işiniz bitiyor gençler. Ultisi o kadar güçlü ve şaşalı bir ulti değil. Arkanızda destekle iyice kasılmanız gerekiyor ezici bir güç oluşturmak için.Biraz afallarsanız çok kolay eziliyorsunuz. İzlediğim videolardan ve incelemelerden ben bu sonuca vardım.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
vayneye neden bu kadar cok benzetmisler acaba :S