Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

League Of Legends Mağaza Açılmıyor

İyi forumlar FG üyeleri ve ziyaretçileri! Eğer ziyaretçiyseniz foruma kayıt olmayı ve bu güzel ortama katılmayı unutmayın. Fazla uzatmadan konumuza geçelim. League of Legends'ta mağazanız siyah/mavi ekran veriyor olabilir yada Galio resmi çıkıyor olabilir aynen bu şekilde:

galio-commando.jpg

League Of Legends Market Açılmıyor

Mağaza açılmama sorunların şu an bulabildiğim kadarıyla üç farklı çözümü var hepsine teker teker bakalım.

1.Birinci çözümümüz internet seçeneklerinden aktif olmayan 2 eklentiyi (TLS 1.0 VE SSL 3.0) aktifleştirmek nasıl yapabileceğinizi aşağıda adım adım bulabilirsiniz.

Denetim masasına girin.
ah.jpg

İnternet seçeneklerine girin.
beh.jpg

Gelişmiş sekmesine tıklayın.

31.jpg

Bu sekmeden TLS 1.0 VE SSL 3.0 eklentilerini bulun ardından uygula seçeneğine tıklayın.

NOT: League of Legends'ı yeniden başlatmanızı gerektirebilir.

2.Eğer yukarıdaki çözüm işe yaramadıysa, ikince seçeneğimiz olan internet ayarlarını sıfırlamayı seçebilirsiniz.

• Denetim Masası'na gir
  • İnternet Özellikleri’ne tıkla
  • Gelişmiş sekmesine gir
  • "Sıfırla" butonuna tıkla ve seçinlenleri onayla.
  • Kişisel ayarları sil kutucuğuna bas
  • Sıfırla tuşuna tıkla
3.Framework eklentisini güncelleyin.

4.İnternet bağlantınızı değiştirin modem yerine telefona bağlanın yada başka bir internet bağlantısına da bağlanabilirsiniz. Ardından tekrar kendi internetinize döndüğünüz zaman sorun çözülmüş olacaktır.

5.İstemci'yi kapayın.Tekrar açın sağ üstteki ayarlara girdikten sonra Onar seçeneğini kullanın.

a1.jpg

League Of Legends Mağaza Açılmıyor konumun sonuna geldik umarım sorun çözülmüştür, iyi forumlar!