Wittchen

Can verdiğin bayrağın tabutuna sarılmış...
En iyi cevaplar
0

League of Legends Urf

Merhaba değerli Forum Gamer takipçileri, bugün sizlere League of Legends oyunundaki oyun modlarından biri olan Ultra Rekabet Faktörü'nü tanıtacağım.

Urf, özgürce yeteneklerinizi kullanabildiğiniz dönüşümlü oyun modlarından birisidir. hiçbir mana sıkıntısı çekmeden yeteneklerinizi kullanmanız için çok iyi bir mod. Sınırsız mana verilip, yeteneklerin ve büyülerin bekleme süresi azaltılır. Urf, League of Legends'e 1 Nisan şakası olarak gelip beğenildiği için bir oyun modu haline gelmiştir. Urf kelimesinin açılımı Ultra Rekabet Faktörü'dür. Bu oyun moduna özel oyunda kostümlerde vardır.

Urf, çok fazla iyi şampiyon alındığı için bir zamandan sonra rastgele şampiyonlar vermeye başlamıştır. Oyun modunun adı bunla birlikte RURF yani Rastgele Ultra Rekabet Faktörü olarak değişmiştir.

Ultra Rekabet Faktörü'nde Oynanabilecek 10 Şampiyon

Zed.png

Zed

1 gölgeyle 3 adet Q yeteneği atabilen Zed karakteri en çok keyif veren şampiyonlarımız arasında!

Jayce.png

Jayce

Hızlandırma geçici (E) yeteneği ve şok patlaması (Q) yeteneğiyle hem daha uzak menzil hem de daha çok hasar verebilirsiniz. Bu döngüyü sağladıkça eğlenmemeniz imkansız!

Blitzcrank.png

Blitzcrank

Rakipleri sürekli kendinize çekerek birçok katletme skoru elde edebilirsiniz!

Cassiopeia.png

Cassiopeia

İkiz diş (E) yeteneğinizle sürekli rakipleri uzaktan dürtebilirsiniz.

Nidalee.png

Nidalee

Mızraklarla rakiplerinize aman vermeyin!

Ezreal.png

Ezreal

Gizemli atış (Q) yeteneğinizle rakiplerin canını büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

Teemo.png

Teemo

Etrafa sürekli mantar yerleştirerek rakiplerinize aman vermeyin!

Karthus.png

Karthus

Hortlak mayın (Q) yeteneğinizle rakiplerinizin canını büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

Sona.png

Sona

Kreşendo (R) yeteneğinizle rakipleri sürekli sersemletebilirsiniz.

Ashe.png

Ashe

Sürekli yaylım ateşi (W) yeteneğinizi atarak hem minyon alabilir hem de katletme skoru toplayabilirsiniz.

Bu konum buraya kadardı arkadaşlar, umarım gerekli bilgiye ulaşmışsınızdır. İyi günler, iyi forumlar!

Son düzenleme:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Top 5 gerçekten de karşına geldiği zaman zorluyor. Ama böyle bir sıralama gördüğüm zaman direk aklıma Kassadin, Ezreal ve Twisted Fate gibi şampiyonlar geliyor :D Özellikle Ezreal ve Ashe bayağı can sıkıyor. Karthus'u unutmamak lazım özellikle de O listende Teeto olmalıydı en azından :yıkıl:

Wittchen

Can verdiğin bayrağın tabutuna sarılmış...
En iyi cevaplar
0
Bunun herhangi bir sıralaması yok zaten aklıma gelen iyileri yazdım.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Sona'da oldukça OP olabilecek bir şampiyon. Mainim olduğu için avantajlarını ve URF'un getirdiği ayrıcalıkları biliyorum.

Sona, bir yetenekten sonra 2 saniye boyunca diğer yeteneklerini kullanamıyor, bu ufak bir dezavantaj. Fakat Ultisinin getirdiği pasif Bekleme Süresinde Azalma %25'e kadar artabiliyor, ve birçok kez şahit oldum, bizim itemlerle kastığımız Bekleme Süresinde Azalma'ya dahil olmuyor. Dolayısıyla Sona R açtıktan sonra işlerin rengini bayağı bir şekilde değiştiriyor. Bence Sona'da eklenmeli.

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sona'da oldukça OP olabilecek bir şampiyon. Mainim olduğu için avantajlarını ve URF'un getirdiği ayrıcalıkları biliyorum.

Sona, bir yetenekten sonra 2 saniye boyunca diğer yeteneklerini kullanamıyor, bu ufak bir dezavantaj. Fakat Ultisinin getirdiği pasif Bekleme Süresinde Azalma %25'e kadar artabiliyor, ve birçok kez şahit oldum, bizim itemlerle kastığımız Bekleme Süresinde Azalma'ya dahil olmuyor. Dolayısıyla Sona R açtıktan sonra işlerin rengini bayağı bir şekilde değiştiriyor. Bence Sona'da eklenmeli.
O değil de, urf harici klasik de oyun başı sona adcden bile fazla vuruyor :D Uyuz oluyorum sona gelince karşıma :yıkıl: adcden daha iyi hasar veriyor oyun başları :D

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Yasuo dan iyisi yok. Tartışmayalım