League Of Legends Yama Yapılırken Bir Hata Oluştu

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

MrHero

Ölmedim
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba Arkadaşlar! Bugün size League of Legends yama yapılırken hata oluştu problemini çözmenize yardım edeceğim.

League of Legends oyununda birçok hataya rastlıyoruz.Bu hatada onlardan bir tanesi.Bu hatayı düzeltmek için aşağıdaki yolu izlemenizde fayda var.

İlk önce yerel diski açıyoruz.

Daha sonra Riot Games klasörüne giriyoruz.

Daha sonra League of Legends klasörüne giriyoruz.

Daha sonra RADS klasörünüe giriyoruz.

Daha sonra projects klasörüne giriyoruz.

Daha sonra lol_launcher klasörünü siliyoruz.

En son olarak League of Legends istemcisini yönetici olarak çalıştırıyoruz ve oyuna böyle giriş yapıyoruz.Bu şekilde sorununuz düzelir.

Bilgi

Bu çözüm önerisini League of Legends destek ekibi kendisi önermiş ve çoğu kişide de işe yaramış fakat bu sorunun bazı kişilerde çözülmeme ihtimali de var.Bazen bu sorun bilgisayar saatinden de kaynaklanabiliyor.Saati ileri veya geri almak da çözüm olabiliyor. Eğer sorun hala devam ederse destek ekibiyle sürüm sorunu şeklinde bir konu açarak görüşmenizde fayda var. Ayrıca destek ekibine elinizdeki log kaydını atabilirsiniz. O şekilde de yardımcı olurlar.Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Evet Arkadaşlar Konumu Okuduğunuz İçin Teşekkürler! İyi Forumlar!

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+1 benim ki böyle düzeldi 1-2 gün önce aynı hata yı alıyordum sürekli tamama basıyordum ama işe yaramıyordu bunu yapınca düzeldi