League of Legends'in yeni buyuk uptadesi

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz ne düşünüyorsunuz? acıkcası cok kötü olmuş itemler aşırı dengesiz,market dağınık Her zaman dedigim gibi oyun artık bildigin anime olmaya başladı tencent kurutu oyunu.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
zoe yuumi çıkınca oyun disney oldu dediniz, yıldız muhafızı kostümleri çıkınca oyun anime oldu dediniz bunları salın artık oyunun bir şeye dönüştüğü yok

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Bu yeni gelen updateyi dün akşam arkadaşlarımla beraber denedik açıkçası başlarda zor gelsede zaman içerisinde alışıyorsun yeni gelen eşyaları biraz anladıkdan sonra bunada alışılır. Açıkçası görünüm olarak güzel olmuş bence. Ama şunu anlamadım oynamadan önce bazı notlara baktım bazı eşyalar birbirine çok benzedikleri için kaldırıldı demişler şu an yine birbirne benzeyen eşyalar bulunmakta garip. :)

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Aureon Sol Updatesinden sonra oyun bi garipleşeye başladı.
Duvarlardan geçen Haçker noob karakterleri,
Yasuo hastalığı devam etmekte,
Yuumi + Hecarim (Çoğunlukla kızlar yapıyor. Sonuçta oynamayı bilmiyorlar)
Yasuo nun kardeşi? Kırmızılı kanlı falan bi adam oyunu mahvediyor...
Samira... URF da asla vuramayacağın bir karakter. S deki ult skilli çalınmış.
*DIE DIE DIEEEE*

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Güç dengesi olarak bence normal her heronun karşı antisi bulunmakta her iki takımda karşı takıma göre anti hero seçmeli zaten değil mi ?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Guc dengesine birsey diye bilirmisin ?
rekabet olan hiçbir oyunda denge diye bir şey yok, bazı şampiyonların laning safhası güçlü (pantheon örneğin) ama late gamede oyundan düşüyorlar. takım bazlı bir oyun bu, birlikte çalışılırsa en dengesiz şampiyon bile alt edilebilir

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rekabet olan hiçbir oyunda denge diye bir şey yok, bazı şampiyonların laning safhası güçlü (pantheon örneğin) ama late gamede oyundan düşüyorlar. takım bazlı bir oyun bu, birlikte çalışılırsa en dengesiz şampiyon bile alt edilebilir
Bir zat deneyimleyip goruyorum yillardir Kassadin,master,diana,voli gibi herolar 5 6 kill alinca durdurulamiyor artik 5 kisi daliyoruz gene tek basina kesiyor.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ulti Dedigin oyundaki en degerli skill dir 4 5 saniyede bir ulti atmak ve her ulti atisinda hasarinin 2 ye katlanmasi nedir dahada kotusu oyun zaten senin o maci kazanip kazanmacagini maca girdigin anda belirliyor zamaninda faker bile bu sistemden dolayi ara vermisti oyuna

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bir zat deneyimleyip goruyorum yillardir Kassadin,master,diana,voli gibi herolar 5 6 kill alinca durdurulamiyor artik 5 kisi daliyoruz gene tek basina kesiyor.
yıllardır master yi mainim, bir kişinin hourglass kullanması benim oyunumu bitiriyor, her şeyin bir counterı var