[Left 4 Craft 2]::[İstikbal Göklerde]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 1]

Left 4 Craft 2 Devam Adventure Haritası 'nı nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    31

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@pentaulg Server dosyalarının içinde başlat.bat diye bir dosya olmalı. Ona sağ tıkla ve düzenle de. İçinde şöyle yazılar olucak
Kod:
@Echo OFF
SET BINDIR=%-dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE
Bu yazıyi gordukten sonra bilgisayarindan java nin oldugu konumu al ve "%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" olan yere kopyala. Kaydet ve baslat.bat tan serveri ac.
[DOUBLEPOST=1395246087,1395215920][/DOUBLEPOST]Linkler yenilendi sorunu olan varsa yazabilir (v1.2)

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. map ..:: Daima Güneye doğru ::..
* Görev sistemi eklenicek (Çeşitli görevler verilecek yapıp yapmamak size kalmış)
* Spawn sorununu düğmeye bastıktan sonra /home veya /back yazarak halledebilirsiniz.
* Hikayesi TWD izleyenleri sevindirecek.
* Uzun, eğlenceli ve tabii ki çokluoyuncu sistemini desteklicek bir map.

[DOUBLEPOST=1395483926,1395419061][/DOUBLEPOST]Güncel

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oww çok güzel bir map olmuş kardeşim. 1. mapı bitirdim 2. mapı bekliyorum. Ayrıca bir TWD ci olarak 2. mapteki Woodbury beni çok sevindirdi. Umarım 2. map 1. mapten daha da güzel olur.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emin ol 2. map beklentilerinizi karşılıcak. Malum okul var sınav haftası o yüzden yavaşlamış durumdayız. Şu lanet olası sınavlar biter bitmez son hız map yapmaya devam edicize. Bu arada map +250 indirme aldı. İlginiz için teşekkür ederiz.

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş v1.2 demişsin ama linkteki eski versiyon. Spawn sorunu devam ediyor.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. Map 'ın %60 'ı tamamlandı. Yapıların ve hikayenin kalitesinden dolayı biraz uzun sürüyo. Ayrıca 1. map +250 indirme aldı. Desteğiniz için teşekkürler. Zahmet edip anketi doldurmayı unutmayın.[DOUBLEPOST=1396282945,1396020600][/DOUBLEPOST]2. Map %80 tamamlandı. Yaparken ve oynarken çok zevk aldım. MCedit in bayağı bir yardımı dokundu. Kısaca map 'ın özellikleri;
*Map 'te günışığını görmüceksiniz. Sürekli gece olucak.
*1. mapteki gibi etraf sürekli tellerle kaplı değil doğal yollarla kaplı veya açık olucak.
*Araba seyahetleri olucak.
*Bu mapı sadece verdiğimiz server dosyasıyla oynayabileceksiniz. Çünkü pluginler gerekli.
*Yapı bakımından daha iyi bir map olucak.
*Görev sistemi eklenmiştir.
*Map 'te çeşitli göndermeler bulunmakta.
*Özel bir enfekte olucak. Adı zırlı zombi. İnsan suratlı ve üstünde çelik yelek var.

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2. Map 'ın %60 'ı tamamlandı. Yapıların ve hikayenin kalitesinden dolayı biraz uzun sürüyo. Ayrıca 1. map +250 indirme aldı. Desteğiniz için teşekkürler. Zahmet edip anketi doldurmayı unutmayın.[DOUBLEPOST=1396282945,1396020600][/DOUBLEPOST]2. Map %80 tamamlandı. Yaparken ve oynarken çok zevk aldım. MCedit in bayağı bir yardımı dokundu. Kısaca map 'ın özellikleri;
*Map 'te günışığını görmüceksiniz. Sürekli gece olucak.
*1. mapteki gibi etraf sürekli tellerle kaplı değil doğal yollarla kaplı veya açık olucak.
*Araba seyahetleri olucak.
*Bu mapı sadece verdiğimiz server dosyasıyla oynayabileceksiniz. Çünkü pluginler gerekli.
*Yapı bakımından daha iyi bir map olucak.
*Görev sistemi eklenmiştir.
*Map 'te çeşitli göndermeler bulunmakta.
*Özel bir enfekte olucak. Adı zırlı zombi. İnsan suratlı ve üstünde çelik yelek var.

Oha görev sistemi, zombi ve sırf gece olması çok iyi olmuş. Çok oldu kardeş bitir şu mapı artık.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. map baya kısa olmuştu. 2. mapte yollardan gitmek felan olucak yani uzun olucak. Ayrıca dispenserla değil spawnerlarla zombi çıkartıcak.[DOUBLEPOST=1396548591,1396363803][/DOUBLEPOST]Güncel! Yorumlarınızı ve anketi oylamayı eksik etmeyin lütfen arkadaşlar.

Son düzenleme:

YouNeverKnow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hadi bekliyoruz sabırla bitir şu mapide oynayalım

(Biraz saçma oldu :D )

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MCEdit 'in faydası çok oldu mapa fakat uğraştırıyo biraz o yüzden map yapım süresi biraz uzadı. Ayrıca 1. maptaki yaptığımız çoğu göze batan şeyler yok map uzun, tellerle çevirmedim, dispenser sistemini sadece 1 kez kullandım, 2 adet yeni zombi türü ekledim (artabilir), spawnerlar kullandım ve birsürü şey. Yaparken çok zevk alıyorum eminim oynarkene öyle olucaktır.[DOUBLEPOST=1397137260,1396732827][/DOUBLEPOST]2. map test aşamsındandır 1-2 güne yüklicem.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek kişide oynanabiliyo fakat pek eğlenceli olmuyo 2. map baya zor olucak sanırım tek kişi geçmek çok zor olucak. Forumda konu açarak kendinize oynuyacak arkadaş bulabilirsiniz.