[Left 4 Craft 2]::[İstikbal Göklerde]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 1]

Left 4 Craft 2 Devam Adventure Haritası 'nı nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    31

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video çekme koşullarını özelden sana söyledim. 3. map yapımında yardım etmek istiyosan command block, mcedit ve kızıltaşı iyi bilmen gerek. Ayrıca 3. map için güzel bir fikrin olması gerek.

kenyuri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş Map Güzel Ama Map Yapimina Yeni Başladın Gibi Gözüküyor ! Chest Yerine Command Block Kullana Bilirsin. Hem Chest Derdindende KurtulursuN :)

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map yapımına yeni başlamadım. Chest koymamın nedenini left 4 dead serisini oynamadıysan anlayamazsın. Tek sorunum spawn onuda pluginlerle hallettim.[DOUBLEPOST=1398503697,1397922688][/DOUBLEPOST]3. map bomba gibi geliyor. Beklemede kalın.

Son düzenleme:

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm kadarıyla çok iyi bir adventure map olucak. Bide finalmış. Umarım map yapmaya devam edersin. Bu işte gerçekten çok iyisin :) (Yağcı mod on :p )

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynanır fakat kötü olur ayrıca 2. haritadan sonra çok zor hale gelir. Çünkü zombi saldırılarında çok sayıda zombi var.[DOUBLEPOST=1398865564,1398699230][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1400452795][/DOUBLEPOST]Left 4 Craft 2 serisi 3 haritadan oluşur. 3. haritamız çok güzel ve son haritamız olucak. şu an yapım aşamasında. 2-3 hafta girmedik. Fikrimizi, ismimizi çalanlar olmuş. Onlarla bizi karıştırmayın. Konu yöneticilere bildirildi. Telif hakkı diye bir şey var. Her ne kadar ülkemde adalet hayat kadınındaki namus kadar olsa da umarım gereği yapılır. İyi akşamlar.

Comedia

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir map. Biraz eksikleri var ama 2. mapta giderilmiş. Arkadaşlarımın tavsiyesiyle oynadım. Fakat zar zor buldum. Böyle maplar harcanmamalı!

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server açılacaksa gelirim biri bana bigi verebilirse sevinirim

DarkHD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baska Mega co falan link koyarsaniz sevinirim

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mediafire linki çalışır durumda. Kırılma felan söz konusu değil. bir şey sormak istiyorum 3. map 'ı çıkartıp çıkartmamak konusunda şüpheliyim. Sizce çıkartayım mı?

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bence yeterli bu sayıda ama oyuncu artarsa çıkartmaya başlarsın hafif hafif mapi yapabilirsin ama bence yani

kerocan5353

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
SÜPER SÜPER SÜPER ^_^[DOUBLEPOST=1437034370,1437034218][/DOUBLEPOST]benim önceden açtığım bi server var
server world dosyasına atıyorum servera gelsin diye ancak illa sizin verdiğiniz server ı mı kullanmak zorundayım[DOUBLEPOST=1437034773][/DOUBLEPOST]Bide ben Fazla internette gezmediğim için map yüklendiğinde skypedan bana mesaj atabilirmisin veya linkleri falan ??
skype adım:kerocan53
yaz çıkar ...
thx

carft_stylee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
her şeyi beğendim lakin tuğla evlerin sadeliği hoşuma gitmedi :hmm: