Left4Craf2-ÖlüMerkezi Bölüm-1| Gerçekçi Zombiler, Gerçekşi Düşme Efektleri...

Sandwich

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar,
Ben FailMail_,

Bu Gün Sizlere 2 Kişi Yaptığımız Bir Haritayı Göstereceğiz.
Seri Adı: Left4Craf2
Bölüm Adı: Ölü Merkezi
Görev: 1. Görev:otel

Linki Koymadan Önce Resimleri Göstereceğim.
Bölümün Başlangıç Yeri

Otel Odalarından Bir Görüntü

Koridorlar

Otelin Dış Görünüşünden Bir Görüntü

Asansör'den Bir Görüntü

Yere Düştükten Önce,

First Aid Kitini Kullandıktan Sonra,

Linkleri ve Virüs Total'i Vermeden Önce Lütfen
SOMA'da Bizim İçin Ölen 250 Civarlarında İnsanlara
Bir Kez Daha "Mekanı Cennet Olsun" Diyoruz ve
Siyah Kurdelelerimizi Eksik Etmiyoruz !!

Virüs Total:
https://www.virustotal.com/tr/file/...c99279fa72a1e890ac9ce416/analysis/1400163890/

Link:
https://www.mediafire.com/?gktxyceh5x201ay

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zaman 2. yi 8Gözle bekliyorum (4 gözle beklersem gözlük takmak zorunda kalırım :D Ayrıca bi farkımız olsun değil mi :D)

ProJocuk77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşırı derecede kısa

Ancak L4D2 ilk bölüm gibi olmuş

Devam et

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ciddi olamazsın! İnsan bi izin alır be! Adımı lekelemekten başka bişeye yaramamış bu konu. Left 4 Craft 2 serisi 3 haritadan oluşur 3. haritam yapım aşamasında. Benden başka kimse seriyi sürdüremez. Haritanın ismini değiştir ya da devamı gelmesin!

IstanblueTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Al işte böyle bir şey olamaz ya :) Gel o kadar emek ver fikir yap. "Adam" ın biri gelsin bütün fikirlerini çalsın. Çok güzel. Devam et.

ProJocuk77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ciddi olamazsın! İnsan bi izin alır be! Adımı lekelemekten başka bişeye yaramamış bu konu. Left 4 Craft 2 serisi 3 haritadan oluşur 3. haritam yapım aşamasında. Benden başka kimse seriyi sürdüremez. Haritanın ismini değiştir ya da devamı gelmesin!
Biraz Sakin Ol daha acemi[DOUBLEPOST=1400453152,1400453121][/DOUBLEPOST]Hevesini ilk dakikada kırma[DOUBLEPOST=1400454856][/DOUBLEPOST]Öncelikle Hatan var benzinle çalışan asansör yok (varsa kanıtla)

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı konu adında başka harita serisi yapıldığı için başlığını değiştirmeni istiyorum.Şuanda konular tamamen karışıyor ve ben iki saattir aradığım l4d2 haritasını bulamadım. :)
Lütfen konu başlığını düzenleyiniz.

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz Sakin Ol daha acemi[DOUBLEPOST=1400453152,1400453121][/DOUBLEPOST]Hevesini ilk dakikada kırma[DOUBLEPOST=1400454856][/DOUBLEPOST]Öncelikle Hatan var benzinle çalışan asansör yok (varsa kanıtla)
Left 4 Craft 2 serisi L4D2 ile aynı değildildir. Daha çok hikayeye uyarlanmış ve yeni haritalar vardır. Asansör koyma gibi bir zorunluluğum yok. Bu nasıl bir düşünme şeklidir :)

Sandwich

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Left 4 Craft 2 serisi L4D2 ile aynı değildildir. Daha çok hikayeye uyarlanmış ve yeni haritalar vardır. Asansör koyma gibi bir zorunluluğum yok. Bu nasıl bir düşünme şeklidir :)
Bir Kere. Sen Farklı Haritalar Yapıyorsun Ben Farklı Haritalar... Seninki Farklı Benimki Farklı...

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin haritanın adı L4C2 benim haritamın adı L4C2 o zaman ben gideyim yetimhane 2 diye harita yapayım veya bktan bir oyun yapıp adını gta 6 koyayım. Böyle bi zihniyet yok. @LaxMean hala değiştirmedi konunun ismini.