LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

only0ne

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sadece tavsiye yaptım ...İsterlerse almazlar.Ve almak zorundada değiller..

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@MrSahin_ yapabileceğimiz bir şeyler tabii ki de var. Hesabının şifresini skype adresinize gel de söyleyelim. Skype; LegendCraftTR

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu mesaj tarafımca kaldırılmıştır.

Son düzenleme:

only0ne

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşm kateh2007 bizim önceki oyuncularımızdan yani servere yeni başlamış biri degil gerçi burada iyi mesaj yazmaları kötü mesaj yazmaları çok önemli degil biziim için çünkü biz elimizden gelenin en iyisini yaparak buralara geldik ve bu server yaklaşık 1 yıldır açık ve kapanmayacak ebedi bi serverdir .

Buraya isterse 15 kişi kötü mesaj atsın ama biz en iyisiyiz :)
ByMn1 öle demedi forumdaki yeni kişiler hep serverleri tanıtıor demek istedi..

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bizim sv 1 tane gerisi bahane <3 LegendCraftTR.nitrado.net <3[DOUBLEPOST=1427574781,1427574630][/DOUBLEPOST]Girdigim en iyi hub server normalde hicbir sv ye 60 tl odemem ama bu sv ye goz yasina bakmadan veririm gelin umarim seversiniz <3 LegendCraftTR.nitrado.net <3[DOUBLEPOST=1427574924][/DOUBLEPOST]mcsg hesabim var ama hic girmiyorum cunku LegendCraftTR yi coooooook seviyorum :-) <3[DOUBLEPOST=1427575111][/DOUBLEPOST]Bu sv nin iyi olmasinin nedeni bence yetkililerin oyuncularla ilgilenmesi ve ellerinden geleni yapmasi baska bir sv de yetkililerden birsey isteyince adam takmiyor bile ama bu sv de dedigim gibi ellerinden gelenin en iyisini yapiyorlar <3 LegendCraftTR.nitrado.net <3
Ayranın Yasaklanma Sebebi (Bonzai Çok Köyü Şey Ya...)

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dalga mı Geçiyorsun?Başka Konularda Reklam Yapmanızdan Server'ınızın Ne Kadar Kalitesiz Olduğu Ortaya Çıkıyor...
Hangi konuda yapmışım sen onu söyle ?[DOUBLEPOST=1427702787,1427702752][/DOUBLEPOST]
İsmimde biri sunucuya kayıtlı.şikayetciyim bundan !!!!!!!!
Başka nickle gir :)[DOUBLEPOST=1427816247][/DOUBLEPOST]Evet arkdaşlar server hakkında eğer şöyle olsa iyi olurdu vs. diyeceginiz bir şey varmı nitekimde bu server sizler için :)

CryİngBay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Size şunu söylemek istiyorum.
1).Foruma bakıyordum (kayıtsız) ve bu sunucuyu gördüm ve beğendim.
2).Sonra yorumlara baktım.
3) Kayıtım yoktu bende değişiklik olur hemde cevap veririm diye açtım.
4)Diyeceğim şu;
bunun için kavgaya ne gerek var dünyanın sonu değil ya :)