LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

PhoenixZTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
avatar pluginin yeni sürümünü yüklerseniz sevinirim her elementte yeni bir skill var artık

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkdaşlar bugün eski moderatorumuz The10Ali serveri batırmıştır gerekli işlemleri yaptık ve bugün saat 7'de Vip çekilişleri dev eventler ve Premium hesap çekilişi olacaktır.

Hemen sende gel ve katıl ![DOUBLEPOST=1434268272,1434204276][/DOUBLEPOST]Çeşitli etkinliklerele devam ediyruz.Bugün saat 17:00 da dev etkinlikler olacaktır.[DOUBLEPOST=1434455453][/DOUBLEPOST]Güncel :D

TehlikeliOyuncu01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saat 17:00 oldu Skyblock event istiyorum yaparmısın ?[DOUBLEPOST=1434464070,1434463698][/DOUBLEPOST]Survivalda Timber Yok Galiba ?

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hergün event yapmıyoruz birazda siz ugraşın :)

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hergün sunucudanmı atılcaz skyblockda bugün hem lag vardı hemde gene atmaya başladı

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkdaşım bizden kaynaklanan hiçbirşey yoktur.Dün NitradoTR ye bir saldırı oldu herkezin serveri çöktü yani sadece bizlik bir olay degil. Nitradoya saldırı olunca zaten panellere dahi giremedik.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bycooky öncelikle başarılı bir sunucu bana farklı gelen tek şey hapishane oldu ve çok beğendim sarıyor yani sizden ricam biraz hapishane ile ilgilenin hiçbir yöneticinin hapishane sunucusuna girdiği yok ve biraz kolaylaştırabilirmisiniz hiç değilse sethome back ya da claim sistemi ekleyinde emeklermiz boşa gitmesin bide gardiyanda kit yenilemek için hapishaneye otomatik çekiyor ve bu olay beni olduğu gibi çoğu useride rahatsız ediyor lütfen düzeltirseniz çok iyi olur buna alternatif olarak örneğin sohbet bölümünde kitinizin süresi doldu yenilemek için spawn yazın gibi bir sistem yaparsanız sevinirim İyi forumlar İyi Oyunlar :D
Serverdaki nickim:cervallator