LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

Semum60

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@Semum60 öncelikle merhaba kardeşim. Bu anlattığınız olayda sanırım bir yanlış anlaşılma olsa gerek. Çünkü sizin mesajıınızı yeni görüyorum ve attığınız yorumu sildirme gibi bir çabaya da girmedim. BungeeCord sunucumu redise çevirmeye çalışıyorum ve malum biraz sıkıntılar oluyor. -/glist komutunun engelli olması ayrı bir bugdan dolayıdır. Kanıt istersen kanıtlayabilirim.
Dediğiniz olay pek inandırıcı gelmiyor, eğer burada herkesin önünde kanıtlayabilirseniz. Sözüm söz yorumlarımı silerim.
Ek olarak redise çevirmeyide açıklamanızı istiyorum, olayı anlayabilmek için. Başarılar dilerim...

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğiniz olay pek inandırıcı gelmiyor, eğer burada herkesin önünde kanıtlayabilirseniz. Sözüm söz yorumlarımı silerim.
Ek olarak redise çevirmeyide açıklamanızı istiyorum, olayı anlayabilmek için. Başarılar dilerim...

Redis bir plugin ve alalı 10 gün felan oluyor sanırım. Sunucudaki bungeecord sayısını çogaltarak lag oranını azaltıyor. Trafik akışını düzenliyor böylelikle iki bungeecord kullanılmış oluyor benm ayarladıgım zaman sıkıntılar oldu glistte yarısı gözüküyordu sanırım kurulum hatası yaptım, kaldırdım şu an redisi editlemekle meşgulüm. Bunu kanıt olarak paypaldan satın alma tarihini göstere bilirim. Şuanda telde olduğumdan dolayı atamadım. İyi forumlar

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer bir hakkıma girip sonra ben bu adamın hakkına girdim diyebilip bundan rahatsız oluyorsan, sonuna kadar helal olsun.
Bycooky su ana kdr bi kotu animiz olmadi ama biseylerde bana dstek vermediniz lctr olarak ama blader su ana kdr o vermwdiiniz destektende sikintim yok helâli hos olur olsinda zaten. Ben bilader gercekten arkadas gordumki su ana kdr konusuyorum dostumsun herturlu dedigim gibi destegim acik anlissa yanlis dogruysa dogru ama blader bnm cok dostum yok bi sen bide efe bnm için cansiniz bnde server actim kapadim bu mevzudaki hatayi bnde yaptim cok bot saldirisi oldu atlattik atlatamadik ama onemli olan dost kazandim koca serverde lctr de yani bi sen bide efe tmm mi hocam iyiki tanistik iyiki o batihosstaki hata oldu ve tanistik efeylede tanistik allah sizden tazi olsun her turlu destegim sana imkanimca acik bu mevzuda dedigine de sinuna kdr destek liyorum bnmde basim a geldi bu gibi karalamaya hazır pusu da bekleyen insanlar a fazla takma bladerim emeginin hakkini alacaksin. Zaten her dkk kan serverle hostun la kafan bidon oluyor krdes bi gram hatrimiz varsa bile seyleri takmadan guzel gunler gecirmeni dilerim. Bu islerden olusan saglik problemlerin pskolojin konusunda maddi MANEVİ herturlu yaninda ve destekcinim. Hadi eyw

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverınıza girilmiyor, ben ve arkadaşlarım 3 kişi farklı evlerdeyiz 3 farklı IP miz var yani, hiç birimizde vpn yok yasaklı IP kullanıyorsunuz yazıyor. Modeme restartta attık fakat düzelmedi.

tireman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değeri Bilinmeyen sunucu gerçekten çok hoş şeyler varda bedwarsı beğenmedim gomme hd bedwarsı bence daha güzel

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction sunucunuzda vipler pvp'de repair atıyor combatlog bugu TheDarkLast ile baya önce
bunu konuşmuşduk çözmüşdük bi vip'lerde kalmış o bug çözerseniz iyi olur BUG NE bilmyorsanız şu an sunucudayım
gelin göstereyim

Bunu yaparak bana söven arkadaş vardı adı: PLEYBOYY02
Kanıt:

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bycooky su ana kdr bi kotu animiz olmadi ama biseylerde bana dstek vermediniz lctr olarak ama blader su ana kdr o vermwdiiniz destektende sikintim yok helâli hos olur olsinda zaten. Ben bilader gercekten arkadas gordumki su ana kdr konusuyorum dostumsun herturlu dedigim gibi destegim acik anlissa yanlis dogruysa dogru ama blader bnm cok dostum yok bi sen bide efe bnm için cansiniz bnde server actim kapadim bu mevzudaki hatayi bnde yaptim cok bot saldirisi oldu atlattik atlatamadik ama onemli olan dost kazandim koca serverde lctr de yani bi sen bide efe tmm mi hocam iyiki tanistik iyiki o batihosstaki hata oldu ve tanistik efeylede tanistik allah sizden tazi olsun her turlu destegim sana imkanimca acik bu mevzuda dedigine de sinuna kdr destek liyorum bnmde basim a geldi bu gibi karalamaya hazır pusu da bekleyen insanlar a fazla takma bladerim emeginin hakkini alacaksin. Zaten her dkk kan serverle hostun la kafan bidon oluyor krdes bi gram hatrimiz varsa bile seyleri takmadan guzel gunler gecirmeni dilerim. Bu islerden olusan saglik problemlerin pskolojin konusunda maddi MANEVİ herturlu yaninda ve destekcinim. Hadi eyw

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saolasın kardeşim. Teşekkür ederim
Serverınıza girilmiyor, ben ve arkadaşlarım 3 kişi farklı evlerdeyiz 3 farklı IP miz var yani, hiç birimizde vpn yok yasaklı IP kullanıyorsunuz yazıyor. Modeme restartta attık fakat düzelmedi.
Faction sunucunuzda vipler pvp'de repair atıyor combatlog bugu TheDarkLast ile baya önce
bunu konuşmuşduk çözmüşdük bi vip'lerde kalmış o bug çözerseniz iyi olur BUG NE bilmyorsanız şu an sunucudayım
gelin göstereyim

Bunu yaparak bana söven arkadaş vardı adı: PLEYBOYY02
Kanıt:

Tamam arkadaşlar bu sorunlarımızıda düzelteceğiz.

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum yöneticileri sildiğiniz yorum tamamen gerçekti ve herhangi bir karalama yoktu.
Kendileri şu an /glist komutunu kaldırmış bulunmaktalar. Sunucunun oyuncu sayısına oradan bakılabiliyordu, rapor edip yorumumu sildirmişler.
Bu yorumu okuyan ve bana inanmayan kişiler sunucuya girip kendileri oyuncu sayısını elleriyle hesaplayabilirler.
Lütfen yorumumu silmeyiniz çünkü yorum sahte değil gerçektir, ben bunun için onlardan yorum beklerken onlar yorumumu silme yoluna gidiyor, eğer ortada bir yanlış var ise hep beraber düzeltelim. Lakin tamamen gerçektir.

Ve bu arada buradan sunucu yöneticilerine seslenmek istiyorum, oyuncu sayısı (SAYI +1000) yapınca rakiplerinizi geçmiş olmuyorsunuz, sadece kendinizi kandırmış oluyorsunuz. Bunu ben bile anladıysam, herkes anlamıştır bile...

Komutu kaldırmışlar, şu an komutu girmeye çalıştığımızda gözükmüyor. Neden? Çünkü foyaları ortaya çıkmasın...
Merhaba, yorumunuza şu an bende denk geldim ben eski yetkililerindenim 2 yılı aşkın bir süre beraber çalıştık yollarımızı ayırdık, hiçbir zaman böyle bir çabaya girmedik ve girmezlerde bir yanlış anlaşılma var ve sizin bunu özelden yazmak yerine burdan yazmanız gerçekten acınası bir durum. olayı bilip bilmeden böyle yargılayamazsınız kimseyi, mesajınızı kaldırmanızı rica ediyorum olayın aslını bilmeden bu davranış hiç hoş değil.

DabPiedra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeni SÜPER olmuş , server muhteşem :) 10/10 :şapka:

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlıkta 18 oyun diyor konuda 12 tane var?

ZoraNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Çok Güzel Başarıların Devamını Dilerim

EsatEfeKorkmaz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lag, önemsizlik, buglar, hileler... Bitmek bilmiyorlar... Sunucunuzu beğenmedim.

3/10