Legend Sky Block Server ver>1.6.4 En Efsane SkyBlock Burada

Emre İzzet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Yaklaşık 1 Ay süren Çalısmalar Sonucunda Herkezin Ortak Istedıgı Pluginler ile Bir SkyBlock Server Açıldı. Herkezi Bekleriz.

HerZaman Yaptıgımız Gibi Yine Bir Efsane Serverle Geliyoruz.

*Bizim Farkımız ne?*
+ Kapanmayan Bir Server
+ +17 Yaş Üzeri Adminler
+ Yepyeni Craftlar
+ Eşit Ve Adil Bir Server

+ ATM
+ Netherden Topladıgınız Çakılları üstüne su dökerek Kil'e Dönüştürün.
+ Lav almak için nethere inmekten bıktınızmı ? Sınırsız su gibi Artık 2 kova lav ile sınırsız lav yapabilirsiniz.
+ Timber modu
+ Kırık Taş Kazdıgınızda %1 ihtimal ile 5-64x arası Toprak,Kum,Tuğla,Cam,Lapis düşme ihtimali var
+ Ağaç Yapraklarını Kırdıgınızda %3 ihtimal ile 5-10 arası Buğday tohumu düşer.
+ Tükkanlarda 30k para ile 15x15 alıp market açabilirsiniz.

+ Kendi Adanızda Market açma
+ Açık Arttırma
+ Kafa Koleksıyonu
+ Pvp Keyfi Burada
+ "Nether" dünyası açıktır. Cehennem Taşı ve NetherBrick artık Ada leveli Vermez.
+ 1000 Level'de [Skylord] Tagı > 1 adet Tükkanınıza "warp" Yetkisi > örnek > /warp nickiniz
+ 2500 Level'de [SkyGeneraL] Tagı > Ada'nıza warp hakkı

+ 5000 Level'de [SkyKing] Tagı > Sethome hakkı
+ Demir Tarlası
+ Altın Tarlası
+ Koylu Tarlası
+ ve Daha Birçok Şey Burda sizi Bekliyor

Yetkililer
[KURUCU]Westpank - Emre

[KURUCU]HackerMert - Mert

[ADMIN]SadeceSeyreT - Tayfun

SERVERDEN GORUNTULER

-Spawn-
?

-Ornek Kendı Adanızda Market Açma-
?

-Spawn Oda Yolları-

-Yeni Craftlar-

-Mob Arena-

-PVP Arena-

-Istedıgınız Levelde Enchant-

-Market-

-SkyBlock-

ORNEK DEMIR TARLASI YAPIMI

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
hiçbir Skyblock Serverinde Değişik Craftlar Ve Ench Odası Görmedim Genelde Oyuncuların Yapması Beklenir Ve Oyuncuların Yapması Daha Mantıklıdır Siz SkyBlock a Faction Gözüyle Bakıyorsunuz Her Halde

Emre İzzet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nedeni Markette Diamond Satılmıyor Diamond ' u kendini yapıyorsunuz o zamana kadar 100 level kastığınız örnek vereyim boşa mı gıdıcek ?? oyunun gidişatını görmeden anlamadan sorgulamayın . Teşekkür ederim

Alpagut

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz faction biraz skyblok olmuş böyle.

Emre İzzet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
her şey Planlanıp düşünülmüştür. Faction ile Hiçbir Alakası yok . Bir Düşünsenize Diamond Yapmak için Baya bir Süre Gerekecek . Örnegin pvp atmanız gerekiyor. Diamond okadar kolay değil anlıyıcagınız.

AlpKaplan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben servere girdim adminlerinden biri çocuk. Sandıklarımı kırıp karıştırıyordu kırma sandıklarımı dedim. Seni ilgilendirmez ben adminim ister adanı silerim ister seni banlarım dedi. Bende hukuki yollara baş vururum o zaman 22 yaşındayım mahkemeye gidemiycek bir insan değilim dedim. Ana avrat küfür etmeye başladı bu. Skype gel diyorum gelmiyor tel no veriyorum aramıyor sadece klavyeden ana avrat küfür ediyor. Alın bunlarda kanıtları :
http://u1312.hizliresim.com/1j/k/vlypm.jpg

http://u1312.hizliresim.com/1j/k/vlypv.png

Fotoğraflar ailevi değerlere hakaret içermektedir etkilenicek arkadaşlar lütfen açmasın.

Emre İzzet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ALPKAPLAN , Öncelikle Özür dilerim Arkadaşım adına fakat . Server Loglardan gördüğüm kadarı ile Haksız durumdasın . Ama yinede eyvallah arkadaşım küfür etmemesı gerekıyordu . Bu durum ıcın özür dilerim.

ReLo07.C

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
her şey Planlanıp düşünülmüştür. Faction ile Hiçbir Alakası yok . Bir Düşünsenize Diamond Yapmak için Baya bir Süre Gerekecek . Örnegin pvp atmanız gerekiyor. Diamond okadar kolay değil anlıyıcagınız.

Aslında markete yüksek bir fiyata diamond koysaydın daha iyidi. İnsanlar sonuçta Elmas kazma ve ench table yapmak için elmas alıcak. Oyunda kırış taş ve odun felan kaktüs v.b şeyler markette satılsa yeter adamlar uğraşır kasar satar diamondunu alır. Direk hazır ench table satılması kötü mesela.

Emre İzzet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
relo07 çok yüksek fiyata diamond koymak oyundaki ufak yaştakı arkadaşlarımızın gözünü korkutabileceği düşünülmüştür kısacası diamond yapmak için player kafası lazım . Pvp atarak kasabilirsiniz ayrıca 9 tane iron block ile çok rahatlıkla üst üste iron farm yapıp günde 15 20 dıamond kasabılırsınız. denendı.[DOUBLEPOST=1387291218,1387291180][/DOUBLEPOST]Güncel

ReLo07.C

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lag olmasa ve /is level - /is top kodları düzeltilirse süper olur.

Son düzenleme:

ahmeteren1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
serveriniz hiçde bahsettiğiniz kadar iyi değil tam tersine berbat ve ötesi dükkanlar diyorsun arsalar geliyor 30k diyor bedavaya alıyorsun vede pvp açık ne yaparsan yap adamlar kesiyor kesiyor derken bi kaç kişi var saten useride yok