LegendCraftTR'ın yaptığı hırsızlıklar/çalıntılar.

• Konuyu başlatan BayEmre_19
  • Başlangıç tarihi
B

BayEmre_19

Ziyaretçi
Değerli forum üyeleri, hepinize selamlar!

• Lütfen aşağıdaki paragrafı okumadan konuya devam etmeyiniz, konuyu okuduktan sonra yorumunuzu bırakmayı unutmayın.
  • Konuyu okuyan yetkililer, lütfen konuyu kapama gibi bir karara varırsanız; konuyu tekrar okumayı deneyin.

Ben, CraftRise sunucusundan mimar BayEmre. Daha önceleri bir kaç kez konu açtık, LegendCraft yönetimini uyardık ama nafile. Bizim yaptığımız yapıları ve tarzlarımızı durmadan çaldılar ve bende CraftRise yönetimine bu olayı anlattım, kendileri ise onları rakip olarak görmüyoruz diyerek yardım etmedi. Bu konuyu, ben ve @Umutcans için açıyorum.

LegendCraft sunucusu, yaptığımız her mimariyi ya kopyalıyor ya tarzımızı çalıyor, aşağıda bu konu hakkında detaylıca görsellere değineceğiz.

Yaptığımız mimarilerden önce LegendCraft sunucusuyla daha önce konuşulan konudaki mesajları göstereceğim.

1. Konu: LegendCraft mimarilerimizi çalmıştı. LINK: BLACK LIST - LEGEND CRAFT - (ÇÖZÜLDÜ)

Konu sonucu: LegendCraft yapıları silmiş ve aradan geçen bir zaman sonra aynı olay farklı şekillerle tekrarlanmıştır.

Konudan aldığım mesajlar içerisinde, LegendCraft yönetiminin başındaki kişi ByCooky'in mesajını görmekteyiz.

Bu görselde ki, altı çizili kısıma dikkat ediniz çünkü biraz sonra bir tarafınızla güleceksiniz.

Yeni yaptıkları Lobi haritası, son damlayı taşırmış ve bu konuyu açmama sebep olmuştur.

DİKKAT: KENDİLERİ HİÇ GİRİP BAKMAMIŞ... AŞAĞIDAKİ GÖRSELLERE DİKKATLİCE BAKINIZ.

CraftRise sunucusunda, LegendCraft sunucusunda görsel:

ŞİMDİ, BUNLARI MİMARLAR YAPTI DİYE KAÇACAKSINIZ, BİLİYORUM. SUNUCUNUN PLUGIN'LERİNİ DE MİMARLAR YAPIYOR DEĞİL YA?

YUKARIDAKİ FOTOĞRAFTA, PİŞKİN PİŞKİN YAPILARINIZI KORUYUN DİYOR. HER AN ÇALABİLİRİZ ANLAMINDA... :)

BURADA İSE TAKLİTLERİN OLDUĞUNU SÖYLÜYOR, HMMM.. YUKARIDAKİ GÖRSELLERE BAKAN ARKADAŞLARA SORUYORUM, KİMİN TAKLİTLERİ?

SON OLARAK, KONUYU TAMAMLAYACAK BOMBA GÖRSELİMİZ:
- KENDİLERİNİ İLK FIRSATTA, YENİLİKÇİ VE ASLA ÇALINTI & KOPYALAMA YAPMAYAN KİŞİLER OLARAK GÖSTEREN BU Kİ, PARDON DİLİM VARMIYOR... AŞAĞIDA ÇALINTI PLUGINLER KULLANDIĞINI GÖRECEKSİNİZ:

Ve artık bir adım daha ileri geçmişler, skinlerimizi kullanmaya korkuyoruz...LegendCraft mimarı, arkadaşım @Umutcans ' ın (craftrise mimar) skinini kullanıyor.

LegendCraft yönetimini savunmaya davet etmiyorum, çünkü savunulacak bir şey yok. Sadece özür dilemek var.

Cripler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ortalık karışacak vaziyet alıyorum :cay:

CreaxCR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Diyecek bir şey yok. //copy >> //paste

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Renkleri değiştirseydiniz bari.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LegendCraffta hiç oynamam zaten Legendcraft kendini nasıl savuncak merak ettim
Craftrise Candır <3

UmutUG

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunda kullandığımız skinlere kadar almış Mimar denen arkadaşlar. :D :D :D

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Miymar onlar Mimar değil.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba forum kullanıcıları, craftrise mimarları bu konudan sonra bilinki hepiniz düşmanımsınızdır. Benim 3 4 aydır bilgisayarım yok, kendi sunucuma dahi giremiyorum whatsappdan ilettiğim kadarıyla arkadaşlarım sunucuyu idare ettirmektedir. Bildiğim kadarıylada şuana kadar sadece lobiyi güncelledik o haritayıda yaklaşık 6 7 ay önce yaptırmıştık kullanmıyorduk. Telefondan girdiğim için sunucumuzdaki mimari benzetmelerinizin fotograflarını göremiyorum. Anlıyacağınız kadarıyla benim kimseye özenmem dahi yoktur ki emin ol ben kimseyi kendime rakip olarak görmüyorum. Birdaha bu konuyu bana açacak olursanız bilinki tüm işimi gücümü bırakıp size musallat olacağım. Baya bir süredir sunucuma dahi giremezken böylesi kötü yaklaştırmanız çok çocukca 3 aydır girmediğimide whatsapp konuşmalarıyla kanıtlaya bilirim böyle bir şey olduğunda ilk bana yazmanız içinde mimarlara telefon numaramı dahi verdiğimi hatırlamaktayım, bu yaptığınız benim üzerimden prim yapmanızdır. birdaha yorum atıp eğer konuyu uzatırsanız pişman ederim bunuda böyle bilmiş olun. Konunun silinmesi içinde forum yöneticilerinden ricada bulunmaktayım böylesi saçma primlere artık tahammülüm kalmadı.

LaykSisTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanılan pluginlerin %70 i aynı pluginler ve benzerlik olması çok normal bir şey bunun aksini idda eden zaten bizi kötülemek için en ince ayrıntıyı düşünendir haritalara gelirsek armor standlar ile oyunları başka türlü nasıl belirte biliriz ? eggwars oyununa yün falanmı ekliyelim yumurta obsidyen yerine balıkçı bir armor mu ekliyelim ne kadar saçma bir düşüncedir bu

B

BayEmre_19

Ziyaretçi
Öncelikle merhaba forum kullanıcıları, craftrise mimarları bu konudan sonra bilinki hepiniz düşmanımsınızdır. Benim 3 4 aydır bilgisayarım yok, kendi sunucuma dahi giremiyorum whatsappdan ilettiğim kadarıyla arkadaşlarım sunucuyu idare ettirmektedir. Bildiğim kadarıylada şuana kadar sadece lobiyi güncelledik o haritayıda yaklaşık 6 7 ay önce yaptırmıştık kullanmıyorduk. Telefondan girdiğim için sunucumuzdaki mimari benzetmelerinizin fotograflarını göremiyorum. Anlıyacağınız kadarıyla benim kimseye özenmem dahi yoktur ki emin ol ben kimseyi kendime rakip olarak görmüyorum. Birdaha bu konuyu bana açacak olursanız bilinki tüm işimi gücümü bırakıp size musallat olacağım. Baya bir süredir sunucuma dahi giremezken böylesi kötü yaklaştırmanız çok çocukca 3 aydır girmediğimide whatsapp konuşmalarıyla kanıtlaya bilirim böyle bir şey olduğunda ilk bana yazmanız içinde mimarlara telefon numaramı dahi verdiğimi hatırlamaktayım, bu yaptığınız benim üzerimden prim yapmanızdır. birdaha yorum atıp eğer konuyu uzatırsanız pişman ederim bunuda böyle bilmiş olun. Konunun silinmesi içinde forum yöneticilerinden ricada bulunmaktayım böylesi saçma primlere artık tahammülüm kalmadı.
Hem çalacaksınız, üstüne hallettik tamam yapıları sildik diyeceksiniz. 2 gün sonra yenilerini çalacaksınız. Oldu.
Fotoğrafların olduğu konu linki zaten konunun başında verdim, "3 ay giremedim, bu yüzden yanlışlıkla çalmışız" bahane olamaz. Biz sizden herhangi bir kanıt istemiyoruz, kanıtı konuda verdik zaten. Nereye musallat olacaksınız, zaten musallat olmuşsunuz, sizin yüzünüzden bu kaçıncı konu bilemiyorum.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@LaykSisTR can parçası telefondayım şunlara benim 3 4 aydır girmediğimi whatsappdan konuşmalarımızı atarak kanıtlayanilirmisiniz. Forum kullanıcıları nasıl insanlar olduklarını görsünler yeminle sinirlerim bozuldu. Egolu insanlardan zaten nefret ediyorum birde bana etiket atarak ego kasıyorlar. Türkiye lctryi tanıyorsa yenilikci olarak tanıyor şuana kadar çoğu oyunu türkiyeye lctr getirdi. Buda böyle bilinsin prim yapmak için yazı renkleriyle bana gelmeyin zaten topu topu 10 tane felan renk var ve en son onlarıda 7 8 ay önce editlemiştim demekki siz bize özenip sonradan forum açarak milleti yemeye çalışıyorsunuz. Final sınavlarım yeni başlıyor ders çalışmam gereken yerde kendinizle uğraştırmayın, ha yok derseniz emin ol çok iyi uğraşırım. Kurucunuza bu konuyu yazdığımda sizi korumaya dahi tenezzül etmeden direk engellediğinide belirtirim benim ekibimdeki rehberle alakalı bir şey bile yazsanız bana ben kim olursa olsun ortadaki durumu çözmeye çalışırım, değersiz olduğunuzu buradan anlayın.

B

BayEmre_19

Ziyaretçi
@LaykSisTR can parçası telefondayım şunlara benim 3 4 aydır girmediğimi whatsappdan konuşmalarımızı atarak kanıtlayanilirmisiniz. Forum kullanıcıları nasıl insanlar olduklarını görsünler yeminle sinirlerim bozuldu. Egolu insanlardan zaten nefret ediyorum birde bana etiket atarak ego kasıyorlar. Türkiye lctryi tanıyorsa yenilikci olarak tanıyor şuana kadar çoğu oyunu türkiyeye lctr getirdi. Buda böyle bilinsin prim yapmak için yazı renkleriyle bana gelmeyin zaten topu topu 10 tane felan renk var ve en son onlarıda 7 8 ay önce editlemiştim demekki siz bize özenip sonradan forum açarak milleti yemeye çalışıyorsunuz. Final sınavlarım yeni başlıyor ders çalışmam gereken yerde kendinizle uğraştırmayın, ha yok derseniz emin ol çok iyi uğraşırım. Kurucunuza bu konuyu yazdığımda sizi korumaya dahi tenezzül etmeden direk engellediğinide belirtirim benim ekibimdeki rehberle alakalı bir şey bile yazsanız bana ben kim olursa olsun ortadaki durumu çözmeye çalışırım, değersiz olduğunuzu buradan anlayın.
Burada sana kimse etiket atmadı.
Biz sana yalan söylüyorsun demedik, bahane olamaz dedik. Sunucu senin ise yönetimide senin elinde. Benim bir marketim olsun, marketin yönetimi benim elimdeyse, yöneteceğim elemanlarda benim emrimdedir. Eğer sen doğru düzgün yönetemiyorsan, yönetiminde zâfiyet vardır.
Çok yenilikçi bir sunucu olduğunuz belli, CraftRise da yeni çıkan her şeyi yarım saat sonra bire bir kopyalama sanatı. Tebrikler. Son attığım plugin resiminede bakınız, çalıntı pluginleri kullanıyorsunuz. Yenilikçilik zirvede. Çalıntı pluginlerde yenilikçilik sanırım?

Yunus abimle durumu konuşmuştum, kendisi senin konuşmaya değmez biri olduğunu söylemişti.

Mesela şu çalma konusunda bir özür dilesen nasıl olur? Evet çalmışız, bir daha olmayacak gibi. Bizde konuyu sildirtelim olay bitsin.
Ben yaptığımız mimarilerin artık kopyalanmasından bıktım. Üstüne üstlük gelip burada siz bizden çaldınıza lafı getiriyorsunuz.

LaykSisTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Scoreboard Plugini > Eklenmesi gereken tüm özellikleri ekledik ve sırf sizdede var diye hiçbir özelligi kaldırmıyacağız
Skyblock ada puanı > Pluginde mevcut ve skyblockta olması gereken bir şey yazı renkleri aynı olabilir 10 saniyemizi alır degiştirmek
FeatherBoard Plugini > Eklenmesi gereken tüm özellikleri ekledik ve sırf sizdede var diye hiçbir özelligi kaldırmıyacağız
Yazı renkleri uyumu 10 saniyede degiştiririz bu yazı renginin sizin sunucuda oldugunu bilmiyorduk yani o kadar işsisiz girip sizin sunucuya bakamadık başka sunucuların açıgını aramak bir işse biz en büyük işsiz oluyoruz bu durumda
armorstandlar zaten olması gerektigi gibi eggwarsı zaten balıkçı armor ile anlatamayız değilmi anlatabiliyorsanız siz anlatın artık en ufak bir olaydan prim aramaktan vazgeçin

Burada sana kimse etiket atmadı.
Biz sana yalan söylüyorsun demedik, bahane olamaz dedik. Sunucu senin ise yönetimide senin elinde. Benim bir marketim olsun, marketin yönetimi benim elimdeyse, yöneteceğim elemanlarda benim emrimdedir. Eğer sen doğru düzgün yönetemiyorsan, yönetiminde zâfiyet vardır.
Çok yenilikçi bir sunucu olduğunuz belli, CraftRise da yeni çıkan her şeyi yarım saat sonra bire bir kopyalama sanatı. Tebrikler. Son attığım plugin resiminede bakınız, çalıntı pluginleri kullanıyorsunuz. Yenilikçilik zirvede. Çalıntı pluginlerde yenilikçilik sanırım?

Yunus abimle durumu konuşmuştum, kendisi senin konuşmaya değmez biri olduğunu söylemişti.

Mesela şu çalma konusunda bir özür dilesen nasıl olur? Evet çalmışız, bir daha olmayacak gibi. Bizde konuyu sildirtelim olay bitsin.
Ben yaptığımız mimarilerin artık kopyalanmasından bıktım. Üstüne üstlük gelip burada siz bizden çaldınıza lafı getiriyorsunuz.
Yunus abin kimmiş 1 kere bile sohbetim olmadı onunla birisiyle karıştırdı galiba ?? bir şey çaldıysam bana kanıtınla gel yoksa boş yapma burda

B

BayEmre_19

Ziyaretçi
Scoreboard Plugini > Eklenmesi gereken tüm özellikleri ekledik ve sırf sizdede var diye hiçbir özelligi kaldırmıyacağız
Skyblock ada puanı > Pluginde mevcut ve skyblockta olması gereken bir şey yazı renkleri aynı olabilir 10 saniyemizi alır degiştirmek
FeatherBoard Plugini > Eklenmesi gereken tüm özellikleri ekledik ve sırf sizdede var diye hiçbir özelligi kaldırmıyacağız
Yazı renkleri uyumu 10 saniyede degiştiririz bu yazı renginin sizin sunucuda oldugunu bilmiyorduk yani o kadar işsisiz girip sizin sunucuya bakamadık başka sunucuların açıgını aramak bir işse biz en büyük işsiz oluyoruz bu durumda
armorstandlar zaten olması gerektigi gibi eggwarsı zaten balıkçı armor ile anlatamayız değilmi anlatabiliyorsanız siz anlatın artık en ufak bir olaydan prim aramaktan vazgeçin

Yunus abin kimmiş 1 kere bile sohbetim olmadı onunla birisiyle karıştırdı galiba ?? bir şey çaldıysam bana kanıtınla gel yoksa boş yapma burda

Sen kendin karıştırdın. Seninle değil, byCooky ile.
Benim bu konuyu açmamdaki amacım sizlere çabuk değiştirin bunları demek değil, ne yaptığınızın farkına varmanız ve özür dilemeniz.

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu fikirlerinin hepsi sizden mi çıkıyorda bizlerin aklına gelip koyunca kopyacı mı olunuyor yani ? Sizleri sadece Prim çekmeye çalışan bir küçük takım olarak benimsiyorum ki yazık...
1-

Dünya genelinde bu madeni her Mimar yapmıştır, o zaman mimarlarım değil siz kopyacısınız. Daha fazla iflaşamayım?

2-

Çok benziyor cidden, öyle böyle değil. Hatta mimarlar yanına bir arkadaş daha ekleyecekti benzesin diye, saçmalık...

3-

Bunu bile atacak ego'yu kendiniz de nerenizde buldunuz acaba siz ? Bir insan bunu kolayca 'Prefix' olarak istediği gibi ayarlayabilir lakin bunun sizinle olan bağlantısını ne sağlıyor? Dünya genelinde bu prefixi ilk siz mi buldunuz ? Bunu bana açıklar mısın lütfen, bekliyorum..

4-

Böyle klasik şeyleri bile sizden mi özenildi sanıyorsunuz, ahahah :D Ne kadar safsınız. Egonuz gözünüzde büyümüş, kendinize çeki düzen verin.

5-

Gayet oturumlu bir cümle anlayışını sağlamışım orada, her cümle sağlayan sizden özeniyorsa ne diyim artık? Ve şunu unutma ki bizim tab anlayışımız hep aynı idi. Değişen pek bir şey olmadı, bunları şimdi siz değiştikten sonra mı değerli oldu?? Bak sen şu işe..

6-

Bilen vardır, bilmeyen vardır. Benim eskiden bir sunucum vardı ve ben sunucumda bu tarz tab kullanmaları severdim. Bunu LCTR'ye uyguladım ve gayet hoşuma gitti. Ayrıca siz bu 'TAB' anlayışını daha yeni yaptınız, buna ne denmeli?

7-

Bu dediğin sadece SurvivalGames'te geçerli olan bir şey ve bilip bilmeden her sunucuda kullanıyormuşuz gibi abuk subuk cümlelerle karşımıza geliyorsun. Siz mi, biz mi leak kullanıyoruz acaba ?

8-

İnsanlar istediği skin'i kullanmakta özgür. Mimar'ımın bunu kullanması size batıyorsa, ve bunu çekemiyorsanız bu sizin probleminiz.

Son olarak bunları söyleyim;
Sunucumuza gelip, ona buna kopya diyemezsiniz. Bu dünya genelinde sizin özendiklerinizi illa ben mi anlatayım ? Siz yabancı sunuculara özenerek bir sunucu yaratmaya çalışıyorsunuz, biz başka bir şey yapınca "bize özendin" tarzı laflar çıkıyor. herkes oyuncu çevresi içinde bir sunucu yaratıyor ve herkes, herkes'in emeğine saygılı olsun. Bilip bilmeden konuşmak sizi sadece burada küçük düşürür, biz rahatız burada çünkü önümüzde sadece boş konuşanları görmüş oluyoruz ki mutlu oluyoruz. Sunucunuz da diğer yabancı sunuculara kasten özenmeleri tek ben görmüş olamam, başkaları da vardır elbet fakat sizin gibi Ego kasmak için burada 'Prim' çekmeye çalışmıyordur.
Birkaç şey gösterip mimarilerimiz/haritalarımız çalındı diyorsunuz, çok garip..​