LegendSKY.NİTRADO.NET ALIMLAR AÇIK ! MODERATOR - YOUTUBER - REKLAMCİ - REHBER

TeamLord

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ADINIZ & SOYADINIZ:Ahmet Kaplan
OYUNDAKİ ADINIZ :ForeverKing
DOĞUM TARİHİNİZ :2000
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ):6 Saat
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ?:Mod yetkisini kendime daha yakın buluyorum
NEDEN BİZ?:Con Con Oynamayı Severim :)
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ:6 Servervde modluk yaptım Hepsi 2 3 ay kadar

LegendSkyNetwork

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Görünüyo Başarılar
Teşekkür Ederim :)

ADINIZ & SOYADINIZ:Ahmet Kaplan
OYUNDAKİ ADINIZ :ForeverKing
DOĞUM TARİHİNİZ :2000
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ):6 Saat
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ?:Mod yetkisini kendime daha yakın buluyorum
NEDEN BİZ?:Con Con Oynamayı Severim :)
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ:6 Servervde modluk yaptım Hepsi 2 3 ay kadar
Başvurunuz 2-3 İş Günü İçeresinde Değerlendirilicektir.

BARANBey1945

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Merhabalar Umut Bey Serverimizda Aktif Olmazsanız 2-3 Gün İçinde Başvurunuz Reddeticektir 2-3 İş Gününde Başvurunuzu Aktifliğinize Göre Değerlendireceğiz.

Serverimize Henüz Bügün İyi Olmuşunuz Haylada Aktifsiniz Böyle Devam Ederseniz 5 İş Gününde Başvurunuz Olumlu Dönecektir.
benim RoKiller_YT Hesabım Proxy Hatası Alıyor Yigit20 Tarafından Artık Adım zOmgItsKaner_ Anlayışınız İçin Teşekkürler

ruzgarRengar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MOD BAŞVURUSU : ŞABLON
ADINIZ & SOYADINIZ rüzgar ç**
OYUNDAKİ ADINIZ :BestSword_Ruzgar
DOĞUM TARİHİNİZ :2005
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ) okullar açılmadan önce tüm gün okul açılınca öğleden akşama kadar(arada çıkmam gerekebilir) aktif olacağım
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? oyuncularla aram iyi söz konusu hile oldumu babamı bile banlarım adaletime güveniyorum
NEDEN BİZ? sunucunuzu daha iyi bir hale getirip yardım edebileceğime inandığım için
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ pluginlerden ve insanlardan anlarım 4 yıldır minceraft oynuyorum hiçbir sunucuda yetkim yok ancak kendi kendime pluginleri kurcalıyorum skript kodlayamıyorum ama zaten modaretörlük skript kodlama gerektirmez bu yazıyı okuyup vaktini bana ayırdığın için teşekkürrler

SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ) okullar açılmadan önce tüm gün okul açılınca öğleden akşama kadar(arada çıkmam gerekebilir) aktif olacağım
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? oyuncularla aram iyi söz konusu hile oldumu babamı bile banlarım adaletime güveniyorum
NEDEN BİZ? sunucunuzu daha iyi bir hale getirip yardım edebileceğime inandığım için
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ pluginlerden ve insanlardan anlarım 4 yıldır minceraft oynuyorum hiçbir sunucuda yetkim yok ancak kendi kendime pluginleri kurcalıyorum skript kodlayamıyorum ama zaten modaretörlük skript kodlama gerektirmez bu yazıyı okuyup vaktini bana ayırdığın için teşekkürrler

hexoN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ADINIZ : EREN
OYUNDAKİ ADINIZ : hexooN
DOĞUM TARİHİNİZ : 17 yaşındayım.
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ) : 6-7 SAAT FAZLADA OLABİLİRİM. (OKUL AÇILINCA : MAX = 5 SAAT.)
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? : ÖNCEDEN BU YETKİ HAKKIMDA BİRÇOK SERVERDE TECRÜBEM VE DENEYİMİM VAR. BU GÖREVİ ÜSTLENEBİLİRİM.
NEDEN BİZ? : ÇÜNKÜ SİZİN SERVERİNİZİ BEĞENİYORUM. AYRICA YENİLİĞE VE BAŞARIYA AÇIK BİR SERVERSİNİZ BENİMDE KATKIMLA DAHA ÇOK BÜYÜYEBİLİRİZ.
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ: 6YILDIR MC OYNUYORUM. MOD DENEYİMİM İSE 3 YIL. (BİLDİĞİM VE BAŞARIYLA YAPTIĞIM BİR GÖREVDİR.)

SAYGILAR. İYİ GÜNLER!

Jamaican

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ADINIZ & SOYADINIZ
Ömer Şentürk
OYUNDAKİ ADINIZ :
Jamaican
DOĞUM TARİHİNİZ :
19.05.1999
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF )
6-7 8-9
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ?
Sunucuya gerektiğinden fazla önem göstermek istiyorum,Sunucuya birşeyler katmak istiyorum WEB tasarım alanında bir sürü çalışmam var sunucuya ait birşeyler yapmak istiyorum.
NEDEN BİZ?
Tanıtımlarınızı inceledim ve hoşuma gitti ben de projeye başvurdum.
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ
Mod olarak 3-4 senelik büyük bir tecrübem var sadece mod olarak görev değil web design olarak da destek sağlamak istiyorum.
( DİKKAT MOD HERKESİ ALMIYORUZ 100 KİŞİDEN 1 GİBİ DÜŞÜNÜN )

BARANBey1945

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Serverimize Henüz Bügün İyi Olmuşunuz Haylada Aktifsiniz Böyle Devam Ederseniz 5 İş Gününde Başvurunuz Olumlu Dönecektir.
[/QUOTE]
Yiğit usta yeni çar adım zOmgItsKaner_ sende biliorsun inşallah bu bir sorun yaratmaz

LegendSkyNetwork

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
benim RoKiller_YT Hesabım Proxy Hatası Alıyor Yigit20 Tarafından Artık Adım zOmgItsKaner_ Anlayışınız İçin Teşekkürler
Sorun Dün Gece Cözülmüştür.

ADINIZ & SOYADINIZ
Ömer Şentürk
OYUNDAKİ ADINIZ :
Jamaican
DOĞUM TARİHİNİZ :
19.05.1999
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF )
6-7 8-9
Sunucuya gerektiğinden fazla önem göstermek istiyorum,Sunucuya birşeyler katmak istiyorum WEB tasarım alanında bir sürü çalışmam var sunucuya ait birşeyler yapmak istiyorum.
NEDEN BİZ?
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ
Mod olarak 3-4 senelik büyük bir tecrübem var sadece mod olarak görev değil web design olarak da destek sağlamak istiyorum.
Başvurunuz 3-4 İş Günü İçeresinde Cevaplanacaktır Bu Süre Zarfında Serverimizde Aktif OLUNUZ.

Başvurunuz 7 İş Günü İçeresinde Cevaplanacaktır Bu Süre Zarfında Serverimizde Aktif OLUNUZ.

ADINIZ : EREN
OYUNDAKİ ADINIZ : hexooN
DOĞUM TARİHİNİZ : 17 yaşındayım.
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ) : 6-7 SAAT FAZLADA OLABİLİRİM. (OKUL AÇILINCA : MAX = 5 SAAT.)
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? : ÖNCEDEN BU YETKİ HAKKIMDA BİRÇOK SERVERDE TECRÜBEM VE DENEYİMİM VAR. BU GÖREVİ ÜSTLENEBİLİRİM.
NEDEN BİZ? : ÇÜNKÜ SİZİN SERVERİNİZİ BEĞENİYORUM. AYRICA YENİLİĞE VE BAŞARIYA AÇIK BİR SERVERSİNİZ BENİMDE KATKIMLA DAHA ÇOK BÜYÜYEBİLİRİZ.
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ: 6YILDIR MC OYNUYORUM. MOD DENEYİMİM İSE 3 YIL. (BİLDİĞİM VE BAŞARIYLA YAPTIĞIM BİR GÖREVDİR.)
SAYGILAR. İYİ GÜNLER!
Başvurunuz 4 İş Günü İçeresinde Cevaplanacaktır Bu Süre Zarfında Serverimizde Aktif OLUNUZ.

ADINIZ & SOYADINIZ
Ömer Şentürk
OYUNDAKİ ADINIZ :
Jamaican
DOĞUM TARİHİNİZ :
19.05.1999
6-7 8-9
NEDEN BİZ?
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ
Başvurunuz 3-4 İş Günü İçeresinde Cevaplanacaktır Bu Süre Zarfında Serverimizde Aktif OLUNUZ.

Yiğit usta yeni çar adım zOmgItsKaner_ sende biliorsun inşallah bu bir sorun yaratmaz[/QUOTE]
Evet Yeni ÇAR AÇTIGINIZDAN DOLAYLAMA 7 Gün İçeresinde GERİ DÖNÜŞ YAPILICAKTIR.

HalilRS

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ADINIZ Halil
OYUNDAKİ ADINIZ Halilbektas
Başvurma sebebiniz:MODERATOR OLMAK
neden biz : SİZ EN İYİSİNİZDE ONDAN :D

LoopZone

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ADINIZ : Koray
OYUNDAKİ ADINIZ : LoopZone
DOĞUM TARİHİNİZ : 16.04.2001
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ) : 3 bazen 4
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? Tecrübeliyim ve kendime güveniyorum.
NEDEN BİZ? Konunuzu gördüğüm için başvurdum yoksa size özel bir durum değil.
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ : Daha önce fazlasıyla sunucuda moderatörlük yaptım bunlardan en ünlü olanı ise Uludağ Network idi sunucu neredeyse benim sayemde kalkındı diyebiliriz :D onun dışında ki tecrübelerim de çok fazladır yaklaşık 3 yıldır bu işteyim 1 yıl kadar bir süre ara verdim tekrar geri döndüm.

TSOAga01

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ADINIZ & SOYADINIZ Ahmet
OYUNDAKİ ADINIZ :TSOAhmet
DOĞUM TARİHİNİZ :13.04.2001
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? Güzel
NEDEN BİZ?İyisiniz
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ var kendi serveerimdeçalıştım :D

REHBER BAŞVURUSU : EVET
ŞABLON Nasıl
ADINIZ & SOYADINIZ Ahmet
REHBER NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? : Güzel
NEDEN BİZ? :iyisiniz
REHBERLİK HAKKINDA DENEYİMNİZ :var ve iyi

Cordlesss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ADINIZ & SOYADINIZ: Sıla Kız*****
OYUNDAKİ ADINIZ : Letzte
DOĞUM TARİHİNİZ : 2003
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ) : 3 saat.
REHBER NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? : Çünkü bu konuda birçok deneyimim var ve çoğu testten geçtim.
NEDEN BİZ? : Servere ilk girdiğimde build çok iyiydi.Serverde kurucu açıktı bence kurucunun açık olması çok iyi bir şey ve çoğu soruya cevap veriyor.
REHBERLİK HAKKINDA DENEYİMNİZ :En az 5 kere rehber olmuşumdur test edebilirsiniz.

LegendSkyNetwork

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ADINIZ Halil
OYUNDAKİ ADINIZ Halilbektas
Başvurma sebebiniz:MODERATOR OLMAK
neden biz : SİZ EN İYİSİNİZDE ONDAN :D
Merhabalar Yaşınız Tutmadığı İçin & Forum Doldurmayı Bilmediğiniz Için Başvurunuz Reddetilmiştir.

ADINIZ : Koray
OYUNDAKİ ADINIZ : LoopZone
DOĞUM TARİHİNİZ : 16.04.2001
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ) : 3 bazen 4
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? Tecrübeliyim ve kendime güveniyorum.
NEDEN BİZ? Konunuzu gördüğüm için başvurdum yoksa size özel bir durum değil.
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ : Daha önce fazlasıyla sunucuda moderatörlük yaptım bunlardan en ünlü olanı ise Uludağ Network idi sunucu neredeyse benim sayemde kalkındı diyebiliriz :D onun dışında ki tecrübelerim de çok fazladır yaklaşık 3 yıldır bu işteyim 1 yıl kadar bir süre ara verdim tekrar geri döndüm.
Merhabalar Serverimize Adım Dahi Atmamısınız? Lütfen Aktif Olduktan Sonra 10 Eylülde Tekrar Başvurunuz.

ADINIZ & SOYADINIZ Ahmet
MOD NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? Güzel
NEDEN BİZ?İyisiniz
MOD HAKKINDA DENEYİMİNİZ var kendi serveerimdeçalıştım :D

REHBER BAŞVURUSU : EVET
ŞABLON Nasıl
ADINIZ & SOYADINIZ Ahmet
REHBER NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? : Güzel
NEDEN BİZ? :iyisiniz
REHBERLİK HAKKINDA DENEYİMNİZ :var ve iyi
Merhabalar Başvurunuzda Bazı Şeyler Beklediğimiz Gibi Değildi 10 Eylülde Tekrar Başvurunuz.

ADINIZ & SOYADINIZ: Sıla Kız*****
OYUNDAKİ ADINIZ : Letzte
DOĞUM TARİHİNİZ : 2003
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ) : 3 saat.
REHBER NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? : Çünkü bu konuda birçok deneyimim var ve çoğu testten geçtim.
NEDEN BİZ? : Servere ilk girdiğimde build çok iyiydi.Serverde kurucu açıktı bence kurucunun açık olması çok iyi bir şey ve çoğu soruya cevap veriyor.
REHBERLİK HAKKINDA DENEYİMNİZ :En az 5 kere rehber olmuşumdur test edebilirsiniz.
Eski Başvuru Formu Olduğu Için Direkt Reddetildi.

BAŞVURULAR HAYLA AÇIKTIR.

WhiteFawkes

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
REHBER BAŞVURUSU
ADINIZ & SOYADINIZ: Celal Burak Süzmetaş
OYUNDAKİ ADINIZ : WhiteFawkes
DOĞUM TARİHİNİZ : 19.05.2001
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ): 5-6 saat
REHBER NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? : 5 senelik oyun tecrübem var
NEDEN BİZ? : Bu servera girdim ve beğendim. Serverin dhaa iyi yerlere gelmesini istiyorum.
REHBERLİK HAKKINDA DENEYİMNİZ : Daha önce 6 kere Rehber 2 kere MOD, 1 kere Mimar oldum. 5 senelik oyun bilgim var. Oyuna hakimim.

LegendSkyNetwork

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
REHBER BAŞVURUSU
ADINIZ & SOYADINIZ: Celal Burak Süzmetaş
OYUNDAKİ ADINIZ : WhiteFawkes
DOĞUM TARİHİNİZ : 19.05.2001
SERVERİMİZDE KAÇ SAAT AKTİF OLABİLİRSİNİZ ( OKULLAR AÇILDIKTAN SONRA EN AZ 3-4 SAAT AKTİF ): 5-6 saat
REHBER NEDEN OLMAK İSTİYORSUNUZ? : 5 senelik oyun tecrübem var
NEDEN BİZ? : Bu servera girdim ve beğendim. Serverin dhaa iyi yerlere gelmesini istiyorum.
REHBERLİK HAKKINDA DENEYİMNİZ : Daha önce 6 kere Rehber 2 kere MOD, 1 kere Mimar oldum. 5 senelik oyun bilgim var. Oyuna hakimim.
Başvurunuz Okul Açıldından Dolayı 1 Hafta İçinde Değerlendirilicektir.

BAŞVURULAR HAYLA ACIKTIR.