LegendSKY Skyblock PLUGİN PAKETİ [1.0v] ( 1.7.X - 1.8.X ) Bukkit - SPİGOT KALİTELİ PAKET

LegendSkyNetwork

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Gördüğünüz Bütün Menüler Skriptler Vb VS. Bizim Tarafımızdan Yazılmıştır.
Dikkat Bunu Okumadan Geçmeyin Duyuruda Plugin Sahibi Yigit20 Yani Yiğit Efe OKUR Geçmezse Dava Açılır.
Sohbeti Silme KAPATIP Açma ÖZELLİGİ + VIP ÇEKİLİŞ SKRİPTİ + SP ÇEKİLİŞ SKRİPTİ + ÇEKİLİŞ SKRİPTİ + EVENT SKRİPTİ + TOPLU PARA + TOPLU EŞYA SKRİPTİ SON OLARAK İSE TAŞ KAZIP HEDİYE VERME SKRİPTİ.
Resimler ;

Servere Girdinizde Hoşgeldin MODU + HACK KORUMASI!
NAMETAG İle KAFANDA KURUCU TAG VB VS. ( OYLAMA SKRİPTİ DUYURULAR )

DİSCO ARMOR & BAN YAZISI

Paketi Sıkıldığım İçin Yaptım, Herhangi Bir Kazancım Gelirim Yok, Para Kazanmalı Link Koymadım.
Eğer Paket Beğenilirse Ve Biz Bunu Fark Edersek V2'Yi Çıkartmayı Düşünürüm.
Yorumlarınızı Esirgemeyin.

Paket Resmi

İNDİRMEK İÇİN TIKLA ; https://goo.gl/BrCsup
625+ İndirme 2000+ Tıklanma %100 Olumlu Geri Dönüş Teşekkür Ederiz.

Son düzenleme:

kralyildiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sa kardesim Serverimde Hangi Sürümlerde kualana bilirim bide spigotmu craftbukkit mi kulanmalıyım tavsiye ettigin ne

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emeğine Sağlık Ancak Sana Tavsiye Vereyim:
1- Türkçe Karakter Kullanma Alışkanlığı Edin,
2- Birbirimizi Kandırmayalım Böyle Bir Durumda Dava Filan Açamazsın, (Öyle Düşünüyorum)
3- AdvancedBan mıydı Neydi O Ban Sistemini Kaldırıp SimpleBan Eklentisi Kullanabilirsin,
4- Onun Dışında Tahminimce FeatherBoard Kullanmışsın Onu Kaldırıp TitleManager Kullanabilirsin. Duyuruyu da HotBar'a Taşırsın Sohbeti Kirletmez.

kralyildiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardesim Konuyu açmıssın bari söylediklerimize cevap ver
verki bizde ne digecegini düşünelim

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Plugin Paketini Siz mi Yazdınız HAHA çok Güldüm :D Ya biraz Utanmanız olsa Sistemlerin Çoğunu BetaCraft Plugin Paketinden Aldık Derdiniz ya :D Gerçi Oda Yok. Aynı özelliklerin Prefixini veya rengini değiştirip "Biz kodladık eğlve eğlve" diye Geziniyorsunuz Yazık Yenilikçi Hiçbir şey yok Düz sistemleri alıp sadece eşya,renk,prefix gibi kısımlarını değiştirmişsiniz Üzücü :/ Bide Yasal Uyarı Koymuşlar :D Hayatımda Kendini Bu Kadar Düşüren Görmedim Gülmekten Ölcem :D

LegendSkyNetwork

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
sa kardesim Serverimde Hangi Sürümlerde kualana bilirim bide spigotmu craftbukkit mi kulanmalıyım tavsiye ettigin ne
1.7.X - 1.8.X Kullanabilirsin Kardeşim CraftBukkit Yap.

Emeğine Sağlık Ancak Sana Tavsiye Vereyim:
1- Türkçe Karakter Kullanma Alışkanlığı Edin,
2- Birbirimizi Kandırmayalım Böyle Bir Durumda Dava Filan Açamazsın, (Öyle Düşünüyorum)
3- AdvancedBan mıydı Neydi O Ban Sistemini Kaldırıp SimpleBan Eklentisi Kullanabilirsin,
4- Onun Dışında Tahminimce FeatherBoard Kullanmışsın Onu Kaldırıp TitleManager Kullanabilirsin. Duyuruyu da HotBar'a Taşırsın Sohbeti Kirletmez.
Plugin Aceleyle Yazıldı V2'de önem verilcek.

Dava açma olayına gücün yetmez ve kazanamazsın...
Dostum Haklar Bizim Sertifakalar Var.

Plugin Paketini Siz mi Yazdınız HAHA çok Güldüm :D Ya biraz Utanmanız olsa Sistemlerin Çoğunu BetaCraft Plugin Paketinden Aldık Derdiniz ya :D Gerçi Oda Yok. Aynı özelliklerin Prefixini veya rengini değiştirip "Biz kodladık eğlve eğlve" diye Geziniyorsunuz Yazık Yenilikçi Hiçbir şey yok Düz sistemleri alıp sadece eşya,renk,prefix gibi kısımlarını değiştirmişsiniz Üzücü :/ Bide Yasal Uyarı Koymuşlar :D Hayatımda Kendini Bu Kadar Düşüren Görmedim Gülmekten Ölcem :D
Alakası Yok Ona Benzemiş Olabilir.

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1.7.X - 1.8.X Kullanabilirsin Kardeşim CraftBukkit Yap.

Plugin Aceleyle Yazıldı V2'de önem verilcek.

Dostum Haklar Bizim Sertifakalar Var.

Alakası Yok Ona Benzemiş Olabilir.
Discoarmor komutu fotoğrafıyla birlikte aynı şekilde açıldığı forumdan almışsınız Acımaktan Başka bir şey Yapamıyorum Özgün olun çekiliş skripti falan çoğu aynı bu bi davaya sebep olmaz cahil cahil konuşup insanları korkutmayın gerçi kim korkacaksa :D

LegendSkyNetwork

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Discoarmor komutu fotoğrafıyla birlikte aynı şekilde açıldığı forumdan almışsınız Acımaktan Başka bir şey Yapamıyorum Özgün olun çekiliş skripti falan çoğu aynı bu bi davaya sebep olmaz cahil cahil konuşup insanları korkutmayın gerçi kim korkacaksa :D
Evet Fotoyu Netten Aldım Tek Kişiyim.

2014'DE çıkarılan Yasal düzen ile Yapımcının telif hakkı davası açması kolaylaştırıldı.
Haklısın.

ErenRyz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
BetaCraft plugin paketinden en ufak bir şey bile yok.

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hangi Plugini Sistemi Sen Kodladında Dava Açabiliyorsun :D ordan burdan indirip birleştirmişsin editleyip üstüne "ben kodladım moruq duyurulara eqlemezsen dava acarm anlymsn" tarzı hareketler yapıyorsunuz Garip :D