LegendSKY Skyblock PLUGİN PAKETİ [1.0v] ( 1.7.X - 1.8.X ) Bukkit - SPİGOT KALİTELİ PAKET

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@LegendSkyNetwork paket senin se neden benim prefixlerim GroupManager de yalan atma bari .
Paketi ben sana verdim editlemişssin .

LegendSkyNetwork

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
DİKKAT PLUGİN PAKETİNE GELEN GÜNCELLEMELER : REKLAM KORUMASI GÜÇLENDİRİLDİ FEATHERBOARD GÜNCELLENDİ + SÜRÜM GÜNCELLEMELERİ YAPILDI + HİLE KORUMASI %90 KORUMALIYA ÇIKARTILDI + ANTİ BOT SİSTEMİ %100 ENGELLİ OLDU SUNUCUNUZDAKİ MAPLER ÇALMA KORUMASI GETİRİLDİ & VİP ÖZELLİKLERİ GÜNCELLENDİ + MAP EKLENCEK ( YAKINDA )

NOT : LegendSky.Nitrado.Net PLUGİN PAKETİMİZİN CONCON HALİ AÇILMIŞTIR BEKLERİZ ( GELİŞTİRİLİNCE BUNU VERECEĞİM. )

PAKETE DEV GÜNCELLEMELER GELDİ 600+ İNDİRME TEŞEKKÜRLER HİLE SİSTEMİ LAG AZALTMALAR PİNG DÜŞÜRMELER BOT KORUMALARI MAP ÇALMA KORUMALARI BOLON KORUMASI EKLENMİŞTİR.

GÜNCEL ++

PixelBiester

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şu yönden tereddüt ediyorum, siz yazdınız mı editlediniz mi ?

Son düzenleme:

Levi_Devil

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardesim 1. Dava Acamassın Seni Cidiye Almazlar Bir Oyun İcin 2. Alsalar Bile Kazanma Olanagın %10 Ya Vardır Ya Yoktur 3. Paket Güzel Olmus

sweetycrafttt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gereksiz bir paket olmuş. Diğer paketlerden farkı yok. Üstelik sen bu paketi ücretsiz veriyorsun ve duyurulara senin ismin eklenmeyincede dava açarım diyorsun. Çok saçma bir paket olmuş açıkçası.

ResulKara1243

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
EFSANE OLmuş kardeşim çök teşekkür ederim uzun zmandır böle bir pl paket görmedim