Legion Survival [1.8-1.12] | play.LegionCrafts.com | Yepyeni Özellikler | Üstün Hile Koruması | En Önemlisi Oyuncu Memnuniyeti |

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açılış saati.jpg

17 Temmuz 17:00'da Açıyoruz.
Sitemizden Kayıt Olun Spawneri Kaçırmayın !

Sunucu IP: play.Legioncrafts.com
Web Sitemiz: Legioncrafts.com

calısma1.jpg

ekzeöllikler.jpg

ek bilgiler.jpg
calısma2.jpg

spawn.jpg

kasalar.jpg

arena.jpg

demirciwarp.jpg

Son düzenleme:

acikgozss

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
1
İlk Üyenimiz Oyun içi nickim acikgozss iyi server olucak gibime geliyor :)

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim, inşallah bizimde umudumuz o yönde. Daha serverde nice özellik var da konu uzamasın diye pek yazmadım zaten sizde görürsünüz. Oyuna biraz metin2 havası biraz minecraft ortaya karışık bişeyler oldu bakalım hayırlısı.

Son düzenleme:

T3KB4ŞIN4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
svye kayıt oldugumda markete girmiştim 668 kredisi olan TheChooserUsen diye 1 oyuncu var bug yaptı galiba ?

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

bug falan yok arkadaşlar takılmayın. Marketten sorunsuzca item - vip - spawner alınıp alınmadığını kontrol etmek için kendime kredi vermiştim o kadar onuda düzelttim yaklaşık 2 saat önce.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Üstün gelişmiş ddos korumanız cidden varmi ?
64 milyon milyar ram yazmaya gerek yok lafı kime gönderme anlamadim ?

Başarılar !

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üstün gelişmiş ddos korumanız cidden varmi ?
64 milyon milyar ram yazmaya gerek yok lafı kime gönderme anlamadim ?

Başarılar !

kimseye gönderme yaptıgımız yok yorumun için teşekkür ederiz fakat olan ramı abartanlardan olmadığımızı kastettik sonuçta birsürü minecraft serveri var ve çoğu oyuncu çekmek için ramlerini olduğundan fazlaymış gibi gösteriyor oradaki 64 rasgele yazılmış bir rakamdır. Bu arada DonsuzTürk'e yardımları için tekrar teşekkür ediyoruz.

Son düzenleme:

freshhcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vallahi en iyi server olcak benim için çok güzel hele hile koruması ve spawner vermeniz gayet cidden iyi 2 saat sonra serverdayım :) başarılar legionmc keşke herkes sizin gibi server yapabilse :D cimri olan adminler ilk gelene 1 spawner verin bari :)

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vallahi en iyi server olcak benim için çok güzel hele hile koruması ve spawner vermeniz gayet cidden iyi 2 saat sonra serverdayım :) başarılar legionmc keşke herkes sizin gibi server yapabilse :D cimri olan adminler ilk gelene 1 spawner verin bari :)

yorumunuz için teşekkür ederiz serverde görüşmek üzere.

legionmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teknik bir aksaklıktan dolayı yarın 17:00da devam ediceğiz.

EfrainPeris26

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnşallah bu yaşadığınız teknik aksaklığı bugün gene yaşamayız sunucunuz gayet güzel sadece warp orman biraz kötü olmuş hani direk atlayınca pvp başlayabilirdi onun haricinde 10 numara

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konudaki yazıların renklerini v.s beğenmedim, daha iyi bir Arka plan yapabilirdiniz. Konu 5/10
Servere uğrayabilirim, hayırlı olsun şimdiden fakat yapılarınızda yaratıcı düşünmüşsünüz galiba, spawnda tek bir yapı var. Yada iyi kare alamamışsınız. 5/10
Sistemleriniz de farklılık yaratmak istemişsiniz güzel olmuş. Umarım yönetim ekibi de iyi olur.
Bu arada survival serverlerinde hile korumalarını pek çok görmüyoruz, umarım kill aura korumaları npc ile desteklenmiyordur. Başarılar

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Serverinizdeki bugları kapatın az be , Ondan banladınız dediğiniz mesaj he he tamam

neyse bende çökerttim;;

//calc kapatın