LeoSurvival.Batihost.com 19.01.2018 19:00 Aktif-Boss-Açık Arttırma -Takım-Görev- +Basma-Coin

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

2014 Yılından Beri Sunucu Açıyoruz Bu Sunucuların %90'ı Survival ( Hayatta Kalma ) Olmuştur
Tecrubeli Ve Adaletli Oluşumuz Oyuncularımızı Sunucumuza Dahada Bağlı Etmiştir
Kapandınız Açıldınız Sizin Sorununuz Diyenleriniz Tabi kide Oldu Ama Biz Bu Durumu Açık Açık İzzah Ettik
Ve Yeni Sunucumuz Olan LeoSurvival ile %100 Eğlence Ortamı Sunmak İçin Geri Döndük

Boss
Sanal Market
Açık artırma
Köylü Ticaret
Coin
+Basma
İpeksi Kazma ile Spawner Kırma
Kasalar
Evinizi Güvence Altına Alma
Takım Sistemi
Claimde PvP Açıktır
Sunucuya İlk Girdiğinizde 30 Dakika PVP Koruması
Cam Kırınca Envantere Gelmesi
Kelime Oyunu
Meslekler

LeoSurvivalın Şuanki Bilgilerini Göstermek İstedim Ama Bu Bilgiler Günden Güne Değişebilir - Güncellenebilir
Sunucu Adı : LeoSurvival
Sunucu Adresi : LeoSurvival.batihost.com
Sunucu Sürümü : 1.8.x
Sunucuya Girebilecek Kişi Sayısı : [34]
Sunucu Belleği : 3072 MB ( Megabayt )
Sunucu Hosting : Batihost

Son düzenleme:

Ckerr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı ve build geliştirilmeli onun dışında her şey güzel görünüyor. Yolunuzda başarılar.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı ve build geliştirilmeli onun dışında her şey güzel görünüyor. Yolunuzda başarılar.
Yorumunuz için teşekkürler konu tasarımı daha güzel yapabilirdik ama sade olmasını tercih ettik yorumlara göre yeniden düzenleyebiliriz
İyi Forumlar

rizely53

Marangoz
En iyi cevaplar
0
demir altın ve elmas tavuk eklenebilir parayla alınması yerine sadece eventlerde verilecek şekilde tabi güzel server a benziyor orada olacağım
-Jargon

Nobble

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kurucuların Skypeleri Nelerdir Söylerseniz Sevinirim.. :)

Wunderkid

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle dostum merhabalar, kolaylıklar ve başarılar !

öncelikle + larına gelecek olursak;
+Sade konu, fazla kafa açmıyor.
-Konu fotoğraflarını beğendim, kaliteli.
+Boss-Coin-ArtıBasma-TakımSistemi-KelimeOyunu

- olarakta;
-Eski sürüm kullanıyor.
-Spawner, para gibi şeyler üzerinde cidden çok durulduğunu düşünüyorum, insanlar buna değilde, gerçekten yemek ve maden için ticaret yapmalı, spawneri bulunca delirmeli.. ayriyetten, ipeksiyle spawner alma olayı kaldırılabilir..

-Madenlerin eritilmiş halde gelmesini beğenmedim.. Camın'da aynı şekilde.. Kolaylaştırıcı içerikler kaldırılmalı..
-Umarım kit yok, varsada kaldırırsanız iyi olur.

Maalesef tam olarak istediğim sunucu değil fakat girmeden neler göreceğimizi bilemeyiz..
Gün doğmadan neler doğar :)
Herkese iyi oyunlar, Kolaylıklar!!! Wunderkid

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle dostum merhabalar, kolaylıklar ve başarılar !

öncelikle + larına gelecek olursak;
+Sade konu, fazla kafa açmıyor.
-Konu fotoğraflarını beğendim, kaliteli.
+Boss-Coin-ArtıBasma-TakımSistemi-KelimeOyunu

- olarakta;
-Eski sürüm kullanıyor.
-Spawner, para gibi şeyler üzerinde cidden çok durulduğunu düşünüyorum, insanlar buna değilde, gerçekten yemek ve maden için ticaret yapmalı, spawneri bulunca delirmeli.. ayriyetten, ipeksiyle spawner alma olayı kaldırılabilir..

-Madenlerin eritilmiş halde gelmesini beğenmedim.. Camın'da aynı şekilde.. Kolaylaştırıcı içerikler kaldırılmalı..
-Umarım kit yok, varsada kaldırırsanız iyi olur.

Maalesef tam olarak istediğim sunucu değil fakat girmeden neler göreceğimizi bilemeyiz..
Gün doğmadan neler doğar :)
Herkese iyi oyunlar, Kolaylıklar!!! Wunderkid
Böyle değerli bir yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim
Haklısınız aslında bende o şekilde bir sunucu açmak isterim yalan yok ama piyasaya baktığımızda dediğiniz şekilde server açıldığında tutmama olasılığı çok yüksek oluyor sürüm eski doğrudur ama gözlemlerime dayanarak belkide yanılıyorumdur bunun için kusura bakmayın
oyun çekmediğini fark ettim 11 12 oyuncunun üstüne çıkmıyor bu nedenle sunucumuz 1.8
ipeksi ile spawner kırma olayını oyuncularımız çok istediğinden ekliyoruz
yeniden değerli yorumunuz için TEŞEKKÜR EDERİZ.

Wunderkid

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Böyle değerli bir yorum yaptığınız için çok teşekkür ederim
Haklısınız aslında bende o şekilde bir sunucu açmak isterim yalan yok ama piyasaya baktığımızda dediğiniz şekilde server açıldığında tutmama olasılığı çok yüksek oluyor sürüm eski doğrudur ama gözlemlerime dayanarak belkide yanılıyorumdur bunun için kusura bakmayın
oyun çekmediğini fark ettim 11 12 oyuncunun üstüne çıkmıyor bu nedenle sunucumuz 1.8
ipeksi ile spawner kırma olayını oyuncularımız çok istediğinden ekliyoruz
yeniden değerli yorumunuz için TEŞEKKÜR EDERİZ.

Öncelikle saygı ve alçak gönüllü tavrın, konuşman için teşekkürler.. Zaten dediklerinin çoğu maalesef ki doğru.. Tek yapabileceğin kit olayını kaldırmak olabilir.. ayrıca 1.8-1.12 tarzı bir olayda yapabilirsin fakat olay senin olayın, kafana göre yap işte be adam ! Dediğim gibi ortada bir emek var ve bunu kimse reddedemez ! Açıldığı zaman orada "Wunderkid" ismiyle bulunacağım, sabırsızlıkla bekliyoruz :) son 34 dakika.

Ayrıca madenlerin eritilmiş halde gelmesinini hiçbir şekilde kabul etmiyorum ve etmem.. Zaten bunu survival yapan şey, birşeyi bulunca kullanabilmek değil, bir şeyi kullanabilmek için bir şey bulmak gerektiğini düşünüyorum.. Kolaylıklar yeniden.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle saygı ve alçak gönüllü tavrın, konuşman için teşekkürler.. Zaten dediklerinin çoğu maalesef ki doğru.. Tek yapabileceğin kit olayını kaldırmak olabilir.. ayrıca 1.8-1.12 tarzı bir olayda yapabilirsin fakat olay senin olayın, kafana göre yap işte be adam ! Dediğim gibi ortada bir emek var ve bunu kimse reddedemez ! Açıldığı zaman orada "Wunderkid" ismiyle bulunacağım, sabırsızlıkla bekliyoruz :) son 34 dakika.

Ayrıca madenlerin eritilmiş halde gelmesinini hiçbir şekilde kabul etmiyorum ve etmem.. Zaten bunu survival yapan şey, birşeyi bulunca kullanabilmek değil, bir şeyi kullanabilmek için bir şey bulmak gerektiğini düşünüyorum.. Kolaylıklar yeniden.
Yorumunuz dikkate alındı ve ısıtma olayı tamamen kaldırıldı ama cam olayı devam edicektir Teşekkürler.

Wunderkid

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz dikkate alındı ve ısıtma olayı tamamen kaldırıldı ama cam olayı devam edicektir Teşekkürler.

Teşekkür ederim, fikrime saygı duyduğunuz için teşekkürler.. Evet cam olayının kalması daha mantıklı sanırım, hepimiz yanlış yerlere koyabiliyoruz ve çöl her zaman yakın olmuyor :))

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz Açılmıştır İYİ OYUNLAR DİLERİZ.

rizely53

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucu kapalı açılmadan kapanan sunuculardan nefret ediyorum birde böyle konu açarken beylik laflarınız varya yok öyle sunucu yok böyle sunucu biz emekciyiz bilmem neyiz
daha ilk günden kapanan serverdan ne bekleyebilirizki çok yalan diyor bu forumdaki server sahipleri çok

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu kapalı açılmadan kapanan sunuculardan nefret ediyorum birde böyle konu açarken beylik laflarınız varya yok öyle sunucu yok böyle sunucu biz emekciyiz bilmem neyiz
daha ilk günden kapanan serverdan ne bekleyebilirizki çok yalan diyor bu forumdaki server sahipleri çok

Bey şeklinde konuşmak konuşmanın saygı çerçevesinde olduğunu gösterir sunucumuz ben evden ayrılmak zorunda kaldığımda sebepsiz yere kapandığını gördüm şu an araştırıyorum neden olduğunu sunucumuzda %100 bot koruma vs yazmadık ayretten evet burda emek var göz önünde bulundurmak lazım beğenmediyseniz sunucumuzdan ayrılabilirsiniz iyi günler.