Level Plugini (İstek)

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bir plugin istiyorum nasıl bir şey istediğimi anlatayım şimdi size.
Diyelim ki bizde 45 level var. Bir kod yazarak istediğimiz kadar levelimizi bir iteme dönüştüre biliyoruz. İtem farketmez.
Daha sonra o iteme sağ tıklayınca itemde olan level bize geri geliyor. Bu sayede oyuncular arası level ticareti filan yapmak istiyorum.
BottledExp adlı plugini biliyorum ama o exp üzerine kurulu. Yani diyelim ki adam 30 level basıyor diğer oyuncuya satıyor. Diğer oyuncu 70 level
bottle expleri basınca geleceki level 75-80 civarı o yüzden sevmiyorum o plugini.
İlla istediğim türden olmasada olur.
Mesela oyuncu komut yazar örnek olarak: /LvlTransfer [Kişinin Adı] [Miktarı] [Parası]
diğer oyuncu /LvlTransfer Kabul filan yazar. Ama bu sondaki parası birde kabul etmesi olmasada olur. Yani kısmen /money pay komudu gibi olsada olur.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Dediğin şey exp satışı sanırım, öyleyse para karşı taraftan çıkacak. Açık arttırma ile Level satışı da yapılabilir güzel fikirler.

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript ilede yapılabilir diye düşünüyorum olabilir mi?

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabi olabilir :) javayı cok bilmem ama skript le daha basit yapabilirsin

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
o sadece saklıyor ama. Ben ticaret amaçlı kullanmak istiyorum

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onuda sen yap biliyorsan Skripti ben yeni versiyonu yapmaya üşenmesem uhuu neler yapacaktım :D Belki şimdi yapmaya başlarım :)

Son düzenleme:

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi skript yapmayı deneyeyim bakayım belki yaparım.

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bunun tarzında başka bir konu vardı bir forumcu kitaba saklıyordu sizde onu kullanıp oyuncularınız exp yi kitaba koyup alım satım yapabilirler yanına bir de takas plugini süper :)