Lifesteal Drakula [1.16.5 /Kalp Sistemi/Claimde PvP Aktif/Özel Texturepack /Koth/Gelişmiş Survival için oyna.epiklava.com

Kuru_Sodaa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bukadat oyuncu boru değil bizde sorun yok adaleti herkese eşit dağıttığımız için burda böyle konuşuypnu evet ciddi bir yetkili var kimseye kurallarda ödün vermez eğer biz böyleysek
Birçok rekoru kırdığımızı bilmelisin vote sitelerinde türkiye sıralamalrında en üsteyiz
Günlük 50 yeni oyuncu ziyaret ediyo kalıcı aktiflik 30 eventler hardcore göre ayarlı warp nether sunucuda yok mapler bize ait mimarımızın imzası var buraya gelip illegal olayşarınızı anlatmanıza gerek yok illegal olaylara ksrşı sunucumuz serttir iyi oyunlar
Kırılan vote rekoru serverda inek spawnerine sahip olmak isteyen oyuncular. Kimse kendisi isteyerek vote atmadı sunucuda. Sırf vote kasası anahtarı için :D

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim bunun neresi hardcore? Sunucuya girdim millet "p4 set satılır" diye flood atıyor.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
P4 craftlanabiliyo
Dostum evet craftlanabiliyor ama hardcore sunucuda p4 yapmak çok zordur kaldı ki yapıp satıcam. Kaç farklı vip çeşidi var sunucunda eminim ki vipkit ile P bilmem kaç setler var. Derdiniz hardcore sunucu kurmak değil çoluk çocuğa vs attırmak. Tamamen para kazanmak için kurulmuş bir proje. Savunmaya devam edersen daha da sert eleştirmeye başlicam

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum evet craftlanabiliyor ama hardcore sunucuda p4 yapmak çok zordur kaldı ki yapıp satıcam. Kaç farklı vip çeşidi var sunucunda eminim ki vipkit ile P bilmem kaç setler var. Derdiniz hardcore sunucu kurmak değil çoluk çocuğa vs attırmak. Tamamen para kazanmak için kurulmuş bir proje. Savunmaya devam edersen daha da sert eleştirmeye başlicam
Bide p4 basılıyo diye sunucruda adamlara ailevi küfür etmişsin ve ban yemişsin zaten anlıyorum iyi forumlar

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özel üyeliklerin tamamı bağış amaçlıdır diyip 5 tane VİP koymak kadar saçma bir şey görmedim hayatımda madem bağış almak için yapıyorusn 2 tane koyabilirdin niyetin fazla belli

ve arkadaşların yorumuna göre çok bencil birisi olduğunu düşünmeye başladım burda önyargı var ama bu önyargı bile benim servere gelmemi engelliyor tanıtımdaki özelliklerin hepsi faction özellikleri bi Faction pluginini eklemediğiniz kalmış okadar muhtmelen diğer forum yorumlarından görmüşünüzdür beni herkese böle kötü yorumlar yazdığımı düşünüyosunuzdur belki de ben sadece hakedene düzgün yorum yazarım adam bugu bildirmek amacıyla denediğinde bile ban atıyorsanız artık yürüyünce buga girersek kim bilir neler yaparsınız

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
124544

Bu arada kötü yorumlara gelsiin buda

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bide p4 basılıyo diye sunucruda adamlara ailevi küfür etmişsin ve ban yemişsin zaten anlıyorum iyi forumlar
Benim küfür ettiğimi nerden çıkardın canım kardeşim? Kimseyle münakaşaya girmedim ki ben. Kendini aklamak için beni karalamaya çalışman senin kalitesizliğini ortaya çıkarıyor ve ayrıca da suçunu örtmüyor :yıkıl:

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucum filan yok sadece oyuncuyum ama attığınız yalanlara tepki göstermekten çekinmem. Senin bu sunucundaki üyelerinin yaş ortalamasının da zeka ortalamasının da yerlerde olduğuna şu an kanaat getirdim. Son olarak ta yaşıma 8 demişsin ama ben bu foruma üye olduğumda sen muhtemelen evde akşama kadar gta san andreas oynuyordun yani senin gibi boş beleş herifler yoktu. Sonradan türediniz.

Son düzenleme:

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biirincisi sunqucuya gelmeden faction plugini kullandığımızı nerden çıkardın yada faction nedirr bilmiyorsun en. Yakın. Zamanda öğrenmen lazım dostum
öncelikle 8 yıldır faction oynuyorum factionu bana öğretmene gerek yok tanıttığınız en azından konudaki pluginlerin tamamı faction pluginleri (Türkiye genelinde) yabancı ülkelerde bazıları kullanılıyor türkiyede bunlar çok yaygın hepsi kullanılıyor

ve ayrıca

''Benim küfür ettiğimi nerden çıkardın canım kardeşim? Kimseyle münakaşaya girmedim ki ben. Kendini aklamak için beni karalamaya çalışman senin kalitesizliğini ortaya çıkarıyor ve ayrıca da suçunu örtmüyor '' buda kanıt olsun adam kendisini savunmayı biliyor küfürden ban yedi diyerek haklıya çıkaramazsın kendini kanıtın olmadığı sürece bunlar sadece iftradan ibaret kalacaktır

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle 8 yıldır faction oynuyorum factionu bana öğretmene gerek yok tanıttığınız en azından konudaki pluginlerin tamamı faction pluginleri (Türkiye genelinde) yabancı ülkelerde bazıları kullanılıyor türkiyede bunlar çok yaygın hepsi kullanılıyor

ve ayrıca

''Benim küfür ettiğimi nerden çıkardın canım kardeşim? Kimseyle münakaşaya girmedim ki ben. Kendini aklamak için beni karalamaya çalışman senin kalitesizliğini ortaya çıkarıyor ve ayrıca da suçunu örtmüyor '' buda kanıt olsun adam kendisini savunmayı biliyor küfürden ban yedi diyerek haklıya çıkaramazsın kendini kanıtın olmadığı sürece bunlar sadece iftradan ibaret kalacaktır
Mesala hangi plugin faction?

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mesala hangi plugin faction?
satış cubuğu , xp şişesi spawner boost , rütbe sistemi , hepsi factiona özel çıkarılmış sistemler tabi sen daha yabancı factionları görmediğin için atılacaksındır muhtemelen hangi swde gördün bunları diye bende cevaplayayım her yabancı swde gördüm xp şişesi factiondaki xp kaybını önlemek için yapılmıştır survivalda bunun bi anlamı yok çünkü survival oynuyosun eğer bukadar kolaylaştıracaksa ne anlamı var satış çubuğu da faction için bir plugin ama survivala kaydı biraz ona bir şey demiyorum hadi rütbe sistemi ?? survival ile tamamen alakasız bir şey faction plugini spawner boost ta faction plugini daha factionun 1 gramını bile görmemiş birisine bunu açıklamanın ne anlamı vardır bilmiyorum ama neyse

HBSHasan

Marangoz
En iyi cevaplar
0

ve ayrıca

sEN bİZE yAPILDIĞINI bİLSEN sUNUCU fORUMUNA Girmezdin