LifeTR | 1.19 | AntiXRAY Koruması | Emek Survival |> P2W'siz <|> Irklar ve güçlendirmeler<|> Maden levelleri <|> Kalite ve dahası sizlerle..

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yarısını okudun galiba bi başını oku sonda bide sonunu oku kankam ki 1. sunucunda küfür etmek yasak sanıım ve sen küfür ediyorsun 2. başka sunucularda zamanında yaptıkların ile nası biri oldugun beli 3. adama yok sunucuma bot atı şunu yaptı diyorsun demek kolay sun kanıtını düzgünce kanıtla özürdileyelim
Ben başka sunucuda player olduysam sunucu açtıysam bununla ne ilgisi var :) Ayrıca bilmediğin şeyler hakkında konuşmayı neden sürdürüyosun . Küfür konusunuda anlattım yarısını okuyup yarısını okumayan sensin . Forumuda boş yere kirletme .

Miksuki

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben başka sunucuda player olduysam sunucu açtıysam bununla ne ilgisi var :) Ayrıca bilmediğin şeyler hakkında konuşmayı neden sürdürüyosun . Küfür konusunuda anlattım yarısını okuyup yarısını okumayan sensin . Forumuda boş yere kirletme .
Adam sana başka sunucuda hoş şeyler yapmadin diyor sen hala ısrarla takılı plak gibi aynı kelimeler 8 yaşındaki kız kardeşim görse anlardı

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adam sana başka sunucuda hoş şeyler yapmadin diyor sen hala ısrarla takılı plak gibi aynı kelimeler 8 yaşındaki kız kardeşim görse anlardı
Yan hesabınla kendini desteklemekte güzel mantık napalım herneyse başka sunucuda hoş şeyler yapıp yapmamam bu konu ile ilgili değildir burası sunucu konusu başka sunucu konusu değil . Başka sunucu konusunu başka yerde tartışsın vatandaş boşuna konu kirletmeyin .

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
"Herobrine" ? Anlamadım...

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Her açtığımız sunucuda Herobrine mevcuttur javacı arkadaşımız sağolsun eski mojang sürümlerindeki Herobrineyi her sürümümüze eklemiş bulunmakta :)
Vanishli adminmi yoksa ciddi ciddi kodladanızmı? Yoksa moddanmı aldınız bir fikrim yok ama sistemi bilmiyorum.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vanishli adminmi yoksa ciddi ciddi kodladanızmı? Yoksa moddanmı aldınız bir fikrim yok ama sistemi bilmiyorum.
Ciddidir tek admin mevcut sunucuda zaten :) 1.8 Zamanlarımızda oynayan oyuncularımız biliyor ayrıca özel dünya bossumuzda mevcuttur .

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ciddidir tek admin mevcut sunucuda zaten :) 1.8 Zamanlarımızda oynayan oyuncularımız biliyor ayrıca özel dünya bossumuzda mevcuttur .
Sorumun cevabı öyle deyil... Yani şöyle... Herobrine "BOSS" mu yoksa minecraftta biz uğraşırken vanishdeymiş gibi gezip... bazı buildleri yapıp bizi hayatımızın korkusunu yaşatmak isteyen birisi yada "ROBOT" mu?

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorumun cevabı öyle deyil... Yani şöyle... Herobrine "BOSS" mu yoksa minecraftta biz uğraşırken vanishdeymiş gibi gezip... bazı buildleri yapıp bizi hayatımızın korkusunu yaşatmak isteyen birisi yada "ROBOT" mu?
Robot

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
şu an pek inanasayım gelmiyor ama videosunu yapsanız efsane olur. Hem sunucu içinde bir çeşit tanıtım olur. Yani sunucumuzda "HEROBRINE" var deyip oyuncuyu herobrine yapıp (admin) oyuncu trollemeyi bilenlerde var... yada bi datapack indirip Terminator Bot yapmakta var... Yani bi video güzel gider.. Teşekkürler ^^. Şimdiye kadar Tam olarak herobrinenin build yapmayıp sadece enderman gibi gözüküp gitmesini ayarlayan görmedim... ve sadece bunun modla olduğunu biliyorum. Yani bi modder e göre inanması biraz zor.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an pek inanasayım gelmiyor ama videosunu yapsanız efsane olur. Hem sunucu içinde bir çeşit tanıtım olur. Yani sunucumuzda "HEROBRINE" var deyip oyuncuyu herobrine yapıp (admin) oyuncu trollemeyi bilenlerde var... yada bi datapack indirip Terminator Bot yapmakta var... Yani bi video güzel gider.. Teşekkürler ^^. Şimdiye kadar Tam olarak herobrinenin build yapmayıp sadece enderman gibi gözüküp gitmesini ayarlayan görmedim... ve sadece bunun modla olduğunu biliyorum. Yani bi modder e göre inanması biraz zor.
Tanıtım videosu çekeceğiz kısa sürede orda da heroyu göstermeye çalışacağız yeni oyuncular sürekli soruyor inanmamaniz normal çünkü genelde milleti kandırıyolar :) Buna özel tanıtım çekeceğiz ...

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarım uzun süre açık kalırsınız başarılar

Moderatör tarafından düzenlendi: