LifeTR 1.8.X OPSkyblock-Survival(Yeni) Farklı Sistemler Hazineler-Kredi Sistemleri-Zırh Ağırlığı-Rütbeye Göre Eşya Kısıtlamaları Ve Dahası !Sıfırlandk

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4 sene önceden bu işlere başlamanıza rahmen hiç mi bir gelişim gösterilmez ? Standart bir sunucu, geliştirilmeli. Haritalar estetik yapılabilirdi ve konu tasarımı minimalist bir şekilde düzeltilebilir. Sunucu da 1 saat vakit geçirdim ve hiçbir emeğin olmadığını farkkettim. Acemi işi olarak görüyorum. Pluginler düzgün editlenmemiş. Setspawnlar düzgün atılmamış. Wg ler eksik atılmış. Authme türkçe karakterler bozulmuş Bungeecord düzgün ayarlanmamış v.s Umarım 1 saat vaktini ayırır ve gerçekten sunucuyla uğraşırsınız. Bu sayede "her şey oyuncu kalitesi için" diyebilirsiniz :) İyi çalışmalar
Skyblock umuz yeni editlemesini kendimiz yaptıgımız için eksikler mevcut duzenliyoruz dediklerinizi de dikkate alacağız teşekkürler ayrıca emek derken nasıl bir emeksizlik var açıklar mısınız?

AyhanGn41

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gidip Milletin Sunucusun Hep Böyle Kötülermisin Sen Ordada Yazıyo Snucuyu Kötülüyor Diye Senin Derdin Ne Soyliyimi Sana Oyuncuları Sunucudan Sogutmak Ve İnan Bana Bukadar Küfürü Hakediyosun Emek Kötüleyemesin Hiçbir Yerde Kendi Sunucun Varmış Duyduguma Göre Benim Anlamadıgım Senin Sunucun Var Başka Serverlere Gidip Sunucuları Kötüleyip Oyuncu Çekmeye Çalışıyorsun Derdini Anladıkta Bukadar Küfür Yemene Degdimi !!!

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival Sunucumuz :

Sıfırdan Bu Maceraya Hazır Mısın?

LifeTR - HeroBrine İle Ejderle Karşılaşmaya Hazır Mısın ?
LifeTR olarak 4 yıl önce hizmet vermiştik . Uzun süreli sunuculardan birisi olduğumuzu iddaa ediyoruz . Adalete, sevgiye ve
saygıya önem veren bir sunucuyuz. Uzun süre aradan sonra tekrardan sizinleyiz ve beraberimizde birçok yenilik de getirdik !
Webp.net-gifmaker (6)-min.gif

BAŞKA SUNUCULAR GİBİ PLAYERLERİMİZ BOT DEĞİLDİR %100 GERÇEK PLAYERDİR KANIT İÇİN ÇEKİLMİŞ BİR GÖRÜNTÜ :

VİP ÇEKİLİŞİMİZDEN BİR GÖRÜNTÜ :

Webp.net-gifmaker (1)-min.gif

Webp.net-gifmaker-min.gif

2020-04-04_20.42.51.png

Webp.net-gifmaker (2)-min.gif

Webp.net-gifmaker (10)-min.gif

Webp.net-gifmaker (16)-min.gif

Webp.net-gifmaker (16)-min (1).gif

Webp.net-gifmaker (17)-min.gif

Yeni Açılmış Olan Skyblock Sunucumuz :

LifeTR olarak Survival serverimizin yanına bir de EMEK Skyblock ekledik . Sizlerin daha kaliteli daha güzel bir oyun oynaması için gün geçtikce daha çok yenilik daha çok çalışma ile büyüyoruz . Amacımız sizlere güzel bir oyun ortamı ve kaliteli sohbet sunmaktır .
Webp.net-gifmaker (6)-min.gif

Kurucu : sward41

Admin : Optimist

Admin : WinstonLight

Moderator : DeadHeart

Mimar : Quardix

Sunucu Adresi Ve Sürümü :
Lifetr.batihost.net
1.8.x

SLOT :
340
Server Makina Özellikleri :
İ9 9900
İşlemci x2
32 GB RAM
1 TB SSD
Almanya Lokasyon
minecraft-sunucu.gif
Hard survivale bak be :D adamların parası serveri bitirmiş sadece onun dışında konu tasarımı ÖÖGH ha birde 32GB rAM 1 tb SSD var 2 tane i9 9900k var ama servere geç girme problemi var :)

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gidip Milletin Sunucusun Hep Böyle Kötülermisin Sen Ordada Yazıyo Snucuyu Kötülüyor Diye Senin Derdin Ne Soyliyimi Sana Oyuncuları Sunucudan Sogutmak Ve İnan Bana Bukadar Küfürü Hakediyosun Emek Kötüleyemesin Hiçbir Yerde Kendi Sunucun Varmış Duyduguma Göre Benim Anlamadıgım Senin Sunucun Var Başka Serverlere Gidip Sunucuları Kötüleyip Oyuncu Çekmeye Çalışıyorsun Derdini Anladıkta Bukadar Küfür Yemene Degdimi !!!
Adam kötülememiş derdin ne senin dostum? adam sadece sunucunun rehberinn yaptığı hareketn yanlış olduğunu belirtmiş ki bunda son derece hkalı o arkadaşı kesinlikle işinden alınmalı örnek olamıyorsa köstek olur anca

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adam kötülememiş derdin ne senin dostum? adam sadece sunucunun rehberinn yaptığı hareketn yanlış olduğunu belirtmiş ki bunda son derece hkalı o arkadaşı kesinlikle işinden alınmalı örnek olamıyorsa köstek olur anca
Hocam arkadaş survival dendi ve rehberliği zaten alındı :) İyi forumlar.

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hard survivale bak be :D adamların parası serveri bitirmiş sadece onun dışında konu tasarımı ÖÖGH ha birde 32GB rAM 1 tb SSD var 2 tane i9 9900k var ama servere geç girme problemi var :)
Bu sorunu şu anda tek yaşıyan sensin hilesiz girmeyi dene

ChippeiN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer yenilen herhangi bir saçma mutede '' Böyle bir mute sebebi saçma değil mi ? Neden mute attın ? '' derseniz ve hakkınızı savunmak isterseniz sunucuya karşı gelmekten mute yiyorsunuz.

Eğer Kurucuya Moderatörünüz saçma bir şekilde Mute attı derseniz '' Eğer moderatör ile uğraşırsan sana keyfinden de olsa mute atar '' gibi bir yanıt veriyor. ( Aynısını yazmıyor fakat yazdığının anlamı bu oluyor )

Eğer bir rehber tarafından sebepsizce mute yerseniz ve bunun için rehberlerden sorumlu olan yetkili ile sesli sohbete girerseniz , ve rehberin suçlu olduğuna dair SS iniz bile olursa Moderatör '' Benim rehberim sana mute attıysa doğrudur , sen yalan söylüyorsun '' diye diye konuşmanıza bile müsaade etmiyor

Eğer Moderatör tarafından sevilmiyorsanız , moderatör size herhangi bir şeyde mute sebebi uydurup mute atıyor.

Moderatör sizi sevmiyorsa istediği zaman size küfür ve hakaret ediyor ve siz moderatöre küfrederseniz ban yiyorsunuz ve neden yapıyosun dediğiniz zaman ben yönetim ekibinden bi moderatörüm kardeşim sanane gibisinden bir yanıt veriyor.

Sunucudaki mute sebeplerinden birisi yetkiliye küfür 2 saat mute ve eğer Moderatöre '' yalan söyleme '' derseniz hakaret ya da küfretmeden 2 saat mute yiyip şöyle cevap alırsınız , '' İşim gücüm yok seninle dalga mı geçicem , çocuk uğraşma benle s**kerim belanı ''. Yani görülen şu ki Moderatör sevmediği bir oyuncuya mute kurallarından olmayan bir mute atıp , yazamadığını bilip üzerine bir de küfrediyor hem de bunu özelden değil oyun sohbetinden yapıyor.

Ayrıca moderatör istediği kişinin mutesini birisinin Ailevi değerlerine küfretse bile mutelettirmiyor , mute atmıyor.

Gerçekten sunucunun moderatörüdür diyip geçicekseniz sunucunun reklamındaki '' adaletli '' kısmını silin çünkü reklamı gören kişileri aptal yerine koyup yalan söylemeniz hoş değil.

Bu arada Moderatörün attığı mute hakkında konuştuğum , moderatöre karşı geldiğim için 2 tanesi ip ban olmak üzere 6 kere ban yedim ve her seferinde bunu kurucuya bildirdim , kurucu moderatörü uyarmak yerine her seferinde uğraşmışım nedeniyle suçu bana yükleyip , haklı olduğumu bildiği için banımı açtı.

Sunucu 3 4 hafta içinde iki kere sıfırlandı ve çoğu oyuncunun emeği gitti , yani anlaşılan şu ki ne kadar çok bu servere emek verseniz de ya sunucuya karşı geldiğinizden ban , mute v.s yiyeceksiniz , ya da emeğiniz sıfırlanacak.

(Normalde başka SS ler de olmalıydı fakat ben ban yediğim için alamadım)

Kurucunun da sövdüğü kişiler var tabii

Son düzenleme:

ChippeiN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer emek vericekseniz oynamamalısınız çünkü ne kadar emek versenizde yetkililer tarafından sevilmediğiniz sürece tüm emekleriniz boşa gider.

Son düzenleme:

umut44K9

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1 şey soracağım sunucunuzda yayıncılara ayrıcalık var mı mesela fly ve item gibi