LifeTR / Hobbit Survival 1.7.X/1.8.X |> Karne Sandıkları / Savaşımız Başlıyor ! <|> Play.LifeTR.Com

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sward41 Adlı Oyuncumuzun Serveri Tanıtmak Amacı İle Çektiği Video (SONLARINA DOĞRU İZLEMEMENİZ TAVSİYE EDİLİR) :
ProsMehmet Adlı Oyuncumuzun Serveri Tanıtmak Amaçı İle Çektiği Video :
Server İp Miz :
Mc.LifeTR.com-Play.LifeTR.com
Kişi Kapasitemiz : 34. ->Arttırılacaktır<-
Ram : 8
SÜRÜMÜMÜZ:
->1.7.X/1.8.X<-
-

- Server Özelliklerimiz Nelerdir ?-
<Şans Kutularımız> :

*Düzenli Etkinlikler*
<Kızıltaş-Lapis Sistemimiz> :

<Meslek Pluginimiz> :

<Açık Arttırma Pluginimiz> :

<Arkadaşlık Pluginimiz> :

<Köylü Takasımız> :

<Timber Mod Tek Balta Vuruşu İle Ağaçı Komple Düşürme>

*İpeksi Spawner Alma*
*Kafa Düşürme*
*MobCoin Mob Kesince Para Gelir*
*FeatherBoard Stats*
*Lagsız Bir Oyun*
*Olgun Ve Saygılı Yöneticiler*

->ÖZEL OLARAK EĞLENCE-GERİLİM-HEYECAN AMAÇLI SAKLANMIŞ HAZİNELER<- (Her Hafta Yeni Hazine Saklanır)
|-RESİMLERİMİZ-|
WARP LİSTEMİZDEN BİR GÖRÜNTÜ
:

WARP BİLGİMİZDEN BİR GÖRÜNTÜ :

WARP ARENAMIZDAN GÖRÜNTÜLER :
|Kuşbakışı Görünüşü|

|İçten Görünüş|

SPAWNIMIZDANDAN GÖRÜNTÜLER :

WARP ORMANIMIZDAN GÖRÜNTÜLER :

|Ayrıca Warp Ormanımızda Biom Bilgilerinden Bir Görüntü| :

|Genelde Merak Edilen Hazinecimizden Bir Görüntü|

|Warp Pazarımızdan Görüntüler| :

|Marketimizden Görüntüler |:
| Kuş Bakışı |:

| Düz Bakış | :

Ayrıca Bir Hobbit İmizin Yaptığı Buildden Görüntü Kendisini Tebrik Ediyoruz :)

|Yetkili Skypelerimiz| :
Sward.eren1 : |Efsanevi| Thorin
Said33381 : |Ak Büyücü| Gandalf

->|AYRICA DAHASI İÇİN SUNUCUMUZA BEKLERİZ .|<-
->Smaug Ereboru Fethedebilir Korkusuz Görünüyorda Olabilir Fakat Korktuğu Tek Şey Ereborun Cüceleridir Ve O Ereborun Cüceleri Birgün Thorinle Birleşicek Ve Ereboru Geriye Alıcaktır ! Haydi Cüceler İş Başına Çekiçleriniz İse Havaya ! <- "Smaug Bugun Değilse Yarın Ölecek" -Thorin

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası harika bir sisteminiz var

Redstone kazması zevkli, çok kullanılmayan ve exp kasmak için kullanılan bir maden. Gerçekten bunu bir sisteme dönüştürmek harika bir fikir ama gerçekten biraz abartmışınız o kadar redstoneyi kim kazar. Ayrıca enchli elmayı kesinlikle vermeyin bence hatta banlayın enchli elmayı bütün tadını kaçırır serverin. Bunun yerine daha iyi şeyler yapabilceğinize inanıyorum. Ayrıca redstonenin yanında aynı sistemi lapisede uygulayın derim hem exp veriyor hemde para.
Arenanın yapısı konsepte göre uygun ama biraz fazla dar değilmi ?
Ayrıca serverin makina özellikleri çok düşük bukadar güzel bir servere yakışmıyor.
Gizemli sandık fikri orjinal olmasada güzel ayarlanmış configler.
Marketinize şu an bakamadım stajda olduğum için fakat eve geldimi ilk işim ona bakmak olucak.
Ayrıca hazine sandığınıda merak ediyorum umarım düşündüğüm gibidir.

Son düzenleme:

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası harika bir sisteminiz var

Redstone kazması zevkli, çok kullanılmayan ve exp kasmak için kullanılan bir maden. Gerçekten bunu bir sisteme dönüştürmek harika bir fikir ama gerçekten biraz abartmışınız o kadar redstoneyi kim kazar. Ayrıca enchli elmayı kesinlikle vermeyin bence hatta banlayın enchli elmayı bütün tadını kaçırır serverin. Bunun yerine daha iyi şeyler yapabilceğinize inanıyorum. Ayrıca redstonenin yanında aynı sistemi lapisede uygulayın derim hem exp veriyor hemde para.
Arenanın yapısı konsepte göre uygun ama biraz fazla dar değilmi ?
Ayrıca serverin makina özellikleri çok düşük bukadar güzel bir servere yakışmıyor.
Gizemli sandık fikri orjinal olmasada güzel ayarlanmış configler.
Marketinize şu an bakamadım stajda olduğum için fakat eve geldimi ilk işim ona bakmak olucak.
Ayrıca hazine sandığınıda merak ediyorum umarım düşündüğüm gibidir.
İlk öncelikle güzel yorumunuz için teşekkürler benim adım Thorin biliyorum normalde böyle mesaj atmak forma aykırı bir şey fakat güzel yorumunuzu görünce insan dayanamayıp mesaj atası geliyor :) Stajın bitincede seni serverde görmek çok güzel olur ve ayrıca arena biraz dar haklısın sebebi ise genel olarak ws den kaçılmasıdır kaçılmaması için öyle yaptık ilerde büyükleştirebiliriz :) Ayrıca lapis konusundada haklısın onuda ayarlıyacağız ve hazine sandığını görünce garanti veriyorum serveri çok seviceksin :)

WhisperB

Whisper NETWORK
En iyi cevaplar
0
0 bug 0 lag mı? Buna gerçekten inanıyor musun sen? :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk öncelikle güzel yorumunuz için teşekkürler benim adım Thorin biliyorum normalde böyle mesaj atmak forma aykırı bir şey fakat güzel yorumunuzu görünce insan dayanamayıp mesaj atası geliyor :) Stajın bitincede seni serverde görmek çok güzel olur ve ayrıca arena biraz dar haklısın sebebi ise genel olarak ws den kaçılmasıdır kaçılmaması için öyle yaptık ilerde büyükleştirebiliriz :) Ayrıca lapis konusundada haklısın onuda ayarlıyacağız ve hazine sandığını görünce garanti veriyorum serveri çok seviceksin :)
serveri sevsemde oynayamicam ne yazik ki çok yoğunum :D
serverin slotunu falan arttırırsanız çok tutar bu haliyle tutucağını sanmıyorum :teselli:

Yertekin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
alımlar olursa kullanıcı adım : BayDomuz
rehberlik bilgim : %100
sadece rehber alımı için alın lütfen reklamcı fasa fiso istemem :D
kg güzel sunucuya benziyor

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
0 bug 0 lag mı? Buna gerçekten inanıyor musun sen? :)
Haklısın aslında 0 bug 0 lag denilemez :) Bug konusuna gelince bilinen tüm bugları fixledik tabi ilerde çıkabilirmi bir haberimiz yok geleceği görmüyoruz sonuçta :) Fakat bildiklerimizi kapattığımız için 0 bug diyebiliriz lag konusuna gelince lag genelde yoktur ve lag olunca serverden kaynaklı değildir alman hosting aldığımız için ara ara girebilir :)
serveri sevsemde oynayamicam ne yazik ki çok yoğunum :D
serverin slotunu falan arttırırsanız çok tutar bu haliyle tutucağını sanmıyorum :teselli:
:) Serveri oynayamaman bizim için çok büyük bi kayıp sevipte oynayamayan bir kişinin heyecanı artar bilirim fakat ayrı zamanda zaman geçtikçe serveri unutursun unutuncada heyecanın boşa gitmiş olur . Senin adına çok üzüldüm ama her zaman seni aramızda görmek isteriz . Ve tavsiyen için teşekkürler hemen faaliyete geçireceğim :)
alımlar olursa kullanıcı adım : BayDomuz
rehberlik bilgim : %100
sadece rehber alımı için alın lütfen reklamcı fasa fiso istemem :D
kg güzel sunucuya benziyor
Öncelikle güzel yorumun için teşekkürler yetkili arkadaşımla konuşup arkadaşımdan cevabını alabileceksin :)

BakiÖzen321

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Alimlar olurda adim : Actos
Rehberlik bilgim %80
rehberlik istiyorum :D
eksiklerimi hemen tamamlarim

Yertekin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server dün açıldı hemen gelin ilk siz gelişin

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kapasite 20 den 32 kişiliğe artırılmıştır!

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Köylü ticaret güzel olmuş, bir şey dikkatimi çekti ufak bir isimlendirme hatası; çiftçiye tamirci demişsiniz. :)
Küfürleri engellemelisiniz.
Spawnın çalınmaması için bir işlem var, araştırıp onu yapabilirsiniz.
Genel itibariyle güzel.

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ip adresimiz değişmiştir yeni ip: mc.lifetr.com