|LifeTR| LAG YOK ! 1.11 / Jobs / Sanal Sandık / İstediğin Skin ! / Clan / Köylü Takas / Ve Dahası !

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server İP : LifeTR.Batihost.com
Versyon : 1.11
Slot Sayısı : 80 Her an Arttırılabilir .
Ram : 2 GB
Lag Sorunu Yaşar Mıyım ? : Lagı yok etmek için elimizden geleni yaptık ve şu ana kadar onca şeyler yapmamıza ragmen lag sorunumuz olmadı ve ayriyetten oyuncularımıza lag varmı yokmu sizlemi serverlemi alakalı gibi bilgileri öğrenmek için bazı yetkiler verdik :
- Neden Biz ?
2016 Dan bu yana LifeTR olarak etkili hizmet elimizden geldiği kadar vermiştik . Bizim için server yada yönetim önemli değil . Size yok olan Survivali yaşatma amacımızdır .
- Peki lagsız vb. olucak gibi şeyler söyliyorsunuz oldu diyelim öğrenceğiz diyorsunuz nasıl ? :
- /CTS Ping (Sizin Pinginizi Söyler)
- /CTS TPS (Serverin Lag Durumunu Belirler 20 Süperdir 10 A Kadar ortadır 5 Den Aşşağı Kötüdür)
Ve Ek Olarak Oyuncularımıza saati öğrenmeleri için : /CTS Time Özelliklerini ekledik .
Pluginlerimiz (Az Ve Öz Pluginimiz Vardır Ve Burda Sayacaklarım Sadece Oyuncular İçin Gerekli Olanlardır) :

- ChestShop (Market Plugini)
- AlphaChest (Sanal Sandık)
- GELİŞTİRİLMİŞ Clans (Arkadaşlarınla Birbirinizi Kollayıp Zarar Vermeden Oynamak İstermiydin)

- Skins (İstediğin Skini Denemekte Özgürsün !)

- HeadDrop (Kafa Düşürme Plugini)

- MobCoin (Mob Keserseniz Para Kazanırsınız)

- HealtBar (Vurduğunuz Şeyin Canını Öğrenmek İstermisiniz ?)

- Jobs (Zorlaştırılmış Jobs İle Mesleğe Katılmak İstermisiniz ?)

- Chatta Herkes Aynı Stil Yazsın Mı Diyorsunuz ?

- SilkSpawners (İpeksi İle Spawner Kırdığınızda Spawneri İstersinizdir Umarım)

- Tree Asasint (Ağaç Kestiğinizde Tek Vuruşta Hepsini Düşürmekmi İstersiniz ?)

- ShopKeepers (İlla Da Köylülerle Takas Edicem Diyenler İçin Gelsin)
- ScoreBoard (Ya Ben O Yandaki Pencere Olmadan Dayanamam Bana Bilgiler Lazım Diyenler İçin Gelsin)
- CombatLog (O Adam Bu Pvpden Kaçamaz Ya Ölücek Ya Öldürecek Diyenler İçin Gelsin)
- Claim (Hayat İyi Ama Ben Evimi İzin Vermediğimden Başkası Kıramaz Kardeşim Diyenler İçin Gelsin)
Ve Dahası ...

-OYUN İÇİN YAPTIĞIMIZ EK ŞEYLER :
-Şimdi diyorsunuzdurki herkes esitse admini nerden anlıycaz ? Op olanların başında *OP yazar ve oyunda nickleri değişik olur .
-/Claim atarak otomatik claim atma
-Peki vip leri nasıl anlıcaz ? : Aldığı vip ye göre isminin rengi değişecektir .

-
Peki ya size hazinemiz var ve her hafta yeni hazine ve yeni bilgiler ile maceranızı 4 e katlıyoruz deseydim ?

-Her hafta değişen eşyalarımız var deseydim ?

-ENCHLİ ELMAMIZ SADECE KIZILTAŞ İLE ALINIYOR KIZILTAŞA ÖNEM VERİLİYOR DESEYDİM ?

-Ayrıca oyunumuzda /Buyclaimblocks ile claim satın alabilirsiniz .
-|RESİMLER| :
Spawndan görüntüler :
-Kuş Bakışı :

-Düz Bakış :

Başlangıç yerimiz :

Warp Listemiz :

Marketimiz (Marketimiz Az ,
Öz Ve Pahalı Olup Tarımsal Faaliyetlere Aşırı Derecede Önem Vermektedir) :

Bölümleri (Bazı Kısımları) :

Warp Claimbilgimiz :

Warp Kuralımız (KURALLAR AĞIRDIR AİLEVİ KÜFÜR BAN SEBEBİDİR EDİLDİĞİ AN ADMİN GÖRÜRSE BANLAR GÖRMEZSE SS ALINIZ ADMİNE ATINIZ) :

YETKİLİ : sward53 (Başka Yetkili Yoktur)
|VİP BİLGİLERİ| :
Oyuna girip /warp VipBilgi den öğrenebilirsiniz .

Survivale kafa tutarım diyorsan zor basit ben imkansızı başarıcam diyorsan demekle kalma ! Gel de gücünü göster ! |Survival Anlatılmaz Yaşanır|

Server versyonu guncellendi

Son düzenleme:

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Jobs sayısı artmalı market listings gelmeli skinrestorer gelmeli oyuncu olsa güzel bir yere benziyor

Galterio

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server güzel girip oynuyorum lagsız eklentiler güzel devamını görürüz inşallah. Başarılar.

PowneDZ33

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba skype gelin skypem: live:tolgame1
sunucunuzun için site açmak isterim gelin konuşalım ekleyın.

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu lagla maden bir rezillik oluyor ve önce lagı çözün sonra sell handı yapın madendeki envanteri kolayca boşaltmak lazım ikide bir warp markete gitmek değil zaten marketede fazla özen gösterilmemiş

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Selamun aleyküm,
Hocam lag 20 olunca süper falan yazmışsınız, deneyimlerime göre ;
20 TPS Gayet iyi, 19.94 den sonrası çöpleşmeye ve lag girmeye başlıyor.
Ek olarak sunucu biraz basit kaçmış, mapı ve pluginleri düzeltip daha düzgün bir sunucu elde edebilirsiniz ve konu düzeninede dikkat ederseniz gayet iyi işler yapabilirsiniz.

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben (Aykut_Pvp) ve arkadaşım (Pegass_G10) ile endi bulduk gittik fakat nighthaweye 0M3RC4N vs. orada bulunan bi blok açık olan o inci atılarak gidilen yere (adını bilmiyorum kb) fırın koyup kilit atmışlar umarım cezalarını verip orayı açarsınız. endi bulmamıza rağmen bir şey kazanmadık