lightnw alımları içeri rehber/mimar-builder

Granga1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar merhabba benim oynadığım güzel bir server var ve bu serverde yetkiliyim server çok güzel uğraşıldı alımlar rehber/mimar-builder şerklinde olcaktır
rehber/mimar-builder formu
ad
skype adresi
neden bizim serverimiz
oyundaki adı
kod bilgisi % olarak
kaç yıldı mc oynuyor
takımımıza uyum sağlarmı
kendiyle aynı yetkide ki biri yasak olan bir şey yaprsa ne yaparsın
kendinden üst yetkide olan biri yasak bir şey yapsa ne yaparsın
biri hile olarak rapor edlise ne yaparsın

78.190.213.205 server ip

#BatuTR #LightOfGod yetkili skypei

McYaralıJust

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AD:Bora Skype:bora.oral2 neden sizin serveriniz: çünkü bu serverin gelişeceğine inanıyorum. Oyundaki Adı:iJustBeex Kod Bilgisi:%100 kaç yıldır mc oynuyor:5

Takımıza uyum sağlarmı : Tabii kide Kendiyle Aynı yetkide olan biri yasak bir şey yaparsa ne yaparsın : Kurucuya söylerim o gereğini yapar. Kendinden üst yetkide olan bir kişi yasak bir şey yaptığında yine kurucuya söylerim. Biri hile olsa hile olup olmadığına bakarım

rem:smi

Ekli dosyalar

• Spawn.jpg
    Spawn.jpg
    5.2 KB · Görüntüleme: 385

Nutroxxtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR ALIMLARLA BEN İLGİLENİYORUM SKYPEINIZI YAZARSANIZ YARDIMCI OLABILIRIM.

thelion7947

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad : Ali
Yapı Resmi : (Bu yapıyı bugün yaptım) Çakma Lobi Mapidir.

Neden Bizim Sunucumuz : Sunucunuzu geliştiribileceğimi düşünüyorum bu yüzden ekibinize katılmak istiyorum
Oyundaki Adı : theLionGamer
Kod Bilgisi : Skript (%60), WorldEdit (%80-), WorldGuard (%80) Bilgisayar Uygulaması Geliştirme (%70)
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyor : 4 Yıl
Takıma Uyum Sağlar mısınız? : Takıma uyum sağlarım ama bir yapı yaparken tek başıma çalışmayı severim.

Kendinle Aynı Rütbedeki Yetkili Yasak Bir Şey Yaparsa Ne Yaparsın : Uyarırım ve Kurucuya şikayet ederim.
Kendinden Yüksek Rütbedeki Yetkili Yasak Bir Şey Yaparsa Ne Yaparsın : Uyarırım ve Kurucuya şikayet ederim.
Biri Hile Olarak Rapor Edilirse Ne Yaparsın : Görünmez olup onu incelerim eğer hileyse uzaklaştırırım (ban).

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girip te boşa emek harcamayın Admindim bıraktım arkadaşlar kendı aralarında pwp ws yapıp siz çalışıyorusnuz ve bi kaç warp yapınc yetkınız alınıp yollanıyorsunuz

LisaPlay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Girip te boşa emek harcamayın Admindim bıraktım arkadaşlar kendı aralarında pwp ws yapıp siz çalışıyorusnuz ve bi kaç warp yapınc yetkınız alınıp yollanıyorsunuz
Yavuz abi ayıp ediyorsun.Ben temel atcam dedin.Bende ok sen yap temel attıktan sonra biz geliriz yardıma dedim.O sırada ws attık vakit geçsin diye.Sen yanlış anladın bizi.Ama sen gittikten sonra çok güzel şeyler yaptık.