LightOfGod.nitrado.net 1.7.2 survival server içeri gir <<<

talha7777

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İP:LightOfGod.nitrado.net

Domuz Etkinliği: Her hafta sonu veya özel günlerde yapılmaktadır. Domuz etkinliğinde herkes domuza bindirilerek düşmanın altındaki domuzu kesmeye çalışır.
Koşu etkinliği: yakında.
Doğru-Yanlış (OX) etkinliği: Her an yapılabilir, kazanan kişi denemerehber olur.

Özel ceza sistemimiz vardır, bu ceza sistemi dışına çıkan yetkilileri bize şikayet ediniz.
HİLE CEZA SİSTEMİ:
Şahsın ilk hile olduğu kanıtlandığında 2 saat hapishane, ikinci kez kanıtlandığında 1 hafta jail, üçüncüsünde ise 30 gün bjail, eğer bunlara rağmen bir daha kanıtlanırsa sınırsız ban atılır.
KÜFÜR CEZA SİSTEMİ:
Sunucumuzda şahısa edilmediği sürece küfür serbesttir. Şahısa edilirse ilk olarak uyarı olarak 2.5dk, ikincisinde ise 5dk susturulur, tekrarlanırsa 30dk.
REKLAM CEZA SİSTEMİ:
Reklam yapanlar direkt olarak uyarılmaksızın banlanır.
AÇIK/HATA/BUG KULLANANLARA CEZA SİSTEMİ:
Bug yapan,sunucudaki açıklardan yararlanan, hatalardan yararlananlar, ilk olarak uyarılır, tekrarında ise sınırsız banlanır. NOT: EĞER BİZE AÇIKLARIMIZI BİLDİRİRSENİZ ÖDÜLLENDİRİLİRSİNİZ!

Şuanlık sadece reklamcı alımı vardır.

Amacımız siz oyun oynarken en yüksek düzeyde sizin zevk almanızdır. Sunucumuzun açılış amacı kesinlikle maddi değildir! Evet VIP satışı yapıyoruz, neden sorusuna gelirsek, bizimde belli bir limitimiz var. Sunucu açmak ücretsiz değil bir sürü masrafı oluyor, bu masrafları her ay karşılayacak paramız olamayabiliyor. Aynı zamanda oyunda "artı özelliklerim olsun" diyen oyuncularımız için. Bu nedenlerden dolayı satış yapıyoruz.

Kurucu:talha7752
Admin: facebook:omer.f.erturhan

Market:

OX: YAKINDA

Koşu Eventi : yakında
KöylüTakas:

Balıkçı:

Orman:

İYİ FORUMLAR DİLERİM.

İP : Lightofgod.Nitrado.Net

NCProduction

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumu Tam Ortaya Yerleştirirsen Daha Güzel Olurdu , Bide Sisteminizi Paylaşsaydınız Keşke ^_^

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BUILDER ALIMI VAR ISE BENI BI DENEMENI TAVSIYE EDERIM KARDESIM

Skype = umut.atabay live.umut5252

Yannou44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun yapıtlar bakımından GERÇEKTEN yetersiz olduğunu söyleyebilirim. /warp Orman'a ise örümcekler girebiliyor. Belki de bir kaç tane daha böyle durum var, fakat bilemiyorum. Sunucunun bunları düzeltmesi dileğiyle, kolay gelsin.

talha7777

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun yapıtlar bakımından GERÇEKTEN yetersiz olduğunu söyleyebilirim. /warp Orman'a ise örümcekler girebiliyor. Belki de bir kaç tane daha böyle durum var, fakat bilemiyorum. Sunucunun bunları düzeltmesi dileğiyle, kolay gelsin.
buildler kötü biliyoruz yorumun için teşekkürler.

BUILDER ALIMI VAR ISE BENI BI DENEMENI TAVSIYE EDERIM KARDESIM

Skype = umut.atabay live.umut5252
ekliyorum

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skype ve Görseller grafiğimi çalmasan eyiydi. Ben kullanıyorum, siler misin?

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildleriniz çok kötü dilerseniz yardıma gelebilirim karşılığında bir şey istemiyorum

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Basit bir server.

talha7777

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncel + + + + +