Lise 1 tutanak yedim sicilime işler mi?

xRiuse

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Ben ve arkadaşlarım kılık kıyafet kurallarına uymadığımızdan müdür sınıfımıza gelip tutanak tenefüste şu şu kişilere tutanak yazın dedi.
Tenefüste hoca geldi. 0000000 TCli İSİM SOYİSİM'li kişi Okul kurallarına uymamaktan tutanak yedi gibisinden bir A4 kağıdına yazılar yazdı. En sonunda İSİM ve İMZA istedi, attık. Memur olamazsın diyolar ne derece doğru kendimi iyi bir üniversitede düşünemiyorum. Lise bittikten sonra memur olurum gibi düşündüm. Eğer memurda olamazsam intahar düşünüyorum. Bilgisi olanlar söyleyebilir mi, Memur olamaz mıyım?

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Rahat ol. Garanti veriyorum bir şey olmaz. Lise de defalarca disipline gittim saçma sapan sebeplerden mezun oldum 1 tanesi bile sicilime işlememiş zaten silmezlerse mezun olamıyorsun en kötü son sene silerler. Sisteme gireceklerini bile sanmıyorum.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Daha kötü sebeplerden (sözde) disiplin cezası yiyenler gördüm hiç de bir şey oldu. Kılık kıyafetten dolayı direkt uyarısız tutanak tutacaklarını sanmıyorum. Göz korkutma amaçlıdır.

GizliPoliceM

Hortçular fan club :)/Forumun gizli polisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rahat ol. Garanti veriyorum bir şey olmaz. Lise de defalarca disipline gittim saçma sapan sebeplerden mezun oldum 1 tanesi bile sicilime işlememiş zaten silmezlerse mezun olamıyorsun en kötü son sene silerler. Sisteme gireceklerini bile sanmıyorum.
"Lisede defalarca disipline gittim" :ciddi: slayerRden tırsmaya başladım :D

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Tutanak, olmuş olan bir şeyin yazılı hale aktarılmasıdır. Doğruluğu ise tarafların imzası ile sağlanır. Sicile etki edecek herhangi bir durum yok bunda. Eğer ki disipline gider bir ceza alırsan o zaman siciline işler.

xRiuse

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tutanak, olmuş olan bir şeyin yazılı hale aktarılmasıdır. Doğruluğu ise tarafların imzası ile sağlanır. Sicile etki edecek herhangi bir durum yok bunda. Eğer ki disipline gider bir ceza alırsan o zaman siciline işler.
kağıtta; okul kurallarını ihlal yazıyordu. umarım yemem ya

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Sicile ceza işleme konusunda bildiğim kadarıyla okul bitiminde öğretmenler ceza alan öğrencilerin cezaları siciline işlesin mi işlemesin mi diye oylama yapılırmış, eğer oylamada işlensin denirse işlenir işlenmez derse işlenmezmiş benim duyduğum budur.

Not: @Bernard dediği gibi siciline bir şey işlemeden önce disipline gitmen gerekir benimde bildiğim kadarıyla.

Cesur11

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler bayanlar bakkala su almaya giderken nöbetçi öğretmen gördü tutanağı daha imza atmadık bir şey olur mu

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bayanlar bakkala su almaya giderken nöbetçi öğretmen gördü tutanağı daha imza atmadık bir şey olur mu
Bunu sormak için hesap mı açtın OIWKEPAOLRAĞPWOLRĞAPOKMFĞOAWKRĞLQWE
Nickle de uyumlu

egedagg

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler küfür attım hoca tuttu disipline gittim kınama yedim ne olur