LiteTürk NETWORK / Faction - Survival \ 1.8.X Herşeyin En İyisinden Sizin İçin / +65 Online

ArtDeoJay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

İP ADRES
Play.LiteNW.Org
Mc.LiteNW.Org
Oyna.LiteNW.Org

Suncumuz Önceden Faction Olarak Açılmıştı Fakat Bir Neden İle Kapatilmıştı.
Şimdi Hub Olarakt ekrar Aktif.

SUNUCU ÖZELLİKLERİ
Sunucu Adı: LiteTürk Network
Sunucu Versiyonu: 1.8.X
Sunucu Adresi: Play.LiteNw.Org
Ram: 16GB
Makine Sayısı: 2
Slot Sayısı: 300
Lokasyon: Türkiye
Hosting: Batihost
MODLAR
Factions
Rahatlıkla Oynayabileceğin Bir Sunucumu Arıyorsun?
Klanını Kur Ormanda TNT İle Ev Patlat Ve Zirveye Ulaş. Ve Karşında Diz Çöktür.
Ve Ormanın Hakimiyeti Senindir.

Survival
Oyuna Gir Takımını Kur.
Hayatta Kalmaya Çalışıp Ormanda Evini İnşa Et Ve Savaşmaya Başla.
Ve Kendini Kral İlan Et!!
İLETİŞİM - YETKİLİLER

GodmasckTR - Kurucu

SametBaba - Kurucu

OnurBeyTR - Skripter

LOBİ

FACTİON

SURVİVAL

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Deneyelim bakalım :3

Temel şeylere bakınca beğenedim üzgünüm :(

GodmasckLTNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sıkıntı sunucunun tamamı.
Herşeyin En İyisinden Sizin İçin
Demişsin de her şeyin en klasiğini almışsın. Yani sorun her şey 1/10
şimdi dediğini anlıyorumda survival bir tek klasik olarak kaldı. Faction Daha Gelişik Bir Şekilde ?

babahasan211

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şimdi dediğini anlıyorumda survival bir tek klasik olarak kaldı. Faction Daha Gelişik Bir Şekilde ?
1 Senedir aynı sunucuyu açmaktan bıkmadınızmı MİNETÜRK,LİTETÜRK adında kaçıncı açılışı bu sunucunun hep pluginler aynı hep aynı hiçbir değişiklik söz konusu değil. Eski eskide kalır.

GodmasckLTNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1 Senedir aynı sunucuyu açmaktan bıkmadınızmı MİNETÜRK,LİTETÜRK adında kaçıncı açılışı bu sunucunun hep pluginler aynı hep aynı hiçbir değişiklik söz konusu değil. Eski eskide kalır.
kardeşim ben survival ile görevliyim faction GodmasckTR ile ilgileniyor. kendisine bildiricem bunu

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yenilik yapanlar her zaman geride kalır. Gördüğüme göre 68 oyuncuya ulaşmış ve bu konu altına "yenilik yenilik yok" diye mesaj yazanlar bana yenilikten asla bahsetmesin daha 2, 3 ay önce Türkiye'de olmayan bir proje başlattım. Sunucuya giriş yapanların ise tek dediği "Lapis nerede, kit neden yok" gibi Vs sorular idi. Şimdi siz burada bu arkadaşa "Yeniliksiz bir sunucu açmışsın" derseniz sizce siz bu konuda haklı olurmusunuz? Umarım dediğimi anlamışsınızdır.. Bu arada konu sahibi ve sunucu sahibi sunucunuz çok klasik kalmış biraz daha şekillendirin ve geliştirin fakat size tavsiyem şudur ki sakın yenilik getirmeyin Türk halkı o kadar kolaya alışmıştır ki en ufak bir zorlukta direkt sunucudan çıkacaktır bu gidişat ile de sunucunuz batacak ve paranız boşa gidecektir.. Başarılar dilerim.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

GodmasckLTNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yenilik yapanlar her zaman geride kalır. Gördüğüme göre 68 oyuncuya ulaşmış ve bu konu altına "yenilik yenilik yok" diye mesaj yazanlar bana yenilikten asla bahsetmesin daha 2, 3 ay önce Türkiye'de olmayan bir proje başlattım. Sunucuya giriş yapanların ise tek dediği "Lapis nerede, kit neden yok" gibi Vs sorular idi. Şimdi siz burada bu arkadaşa "Yeniliksiz bir sunucu açmışsın" derseniz sizce siz bu konuda haklı olurmusunuz? Umarım dediğimi anlamışsınızdır.. Bu arada konu sahibi ve sunucu sahibi sunucunuz çok klasik kalmış biraz daha şekillendirin ve geliştirin fakat size tavsiyem şudur ki sakın yenilik getirmeyin Türk halkı o kadar kolaya alışmıştır ki en ufak bir zorlukta direkt sunucudan çıkacaktır bu gidişat ile de sunucunuz batacak ve paranız boşa gidecektir.. Başarılar dilerim.
teşekkür ederim dediğini çok iyi anladım. şekillendirin derken ne gibi şekil ona bir örnek verirsen sevinirim.

En iyi cevaplar
0
Malesef ama kulandınız
Cakma Lobi CraftRise ye Ayittir Ve Telif Hakları Da vardır @WeepingAngelTR El atarsan Sevinirim

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşekkür ederim dediğini çok iyi anladım. şekillendirin derken ne gibi şekil ona bir örnek verirsen sevinirim.
Kısacası biraz daha profesyonel olarak açsaydınız daha iyi olurdu (Sunucuya ana bir renk belirleyin ve göze çarpan 1 kaç şeyi o renk yapın misal sunucu adı, bunun yanında ana yazılara bu rengi vere bilirsiniz ayrıca sunucuda tüm renkleri kullanmaya özen gösterin [Renklerin özenle ayarlanması ve uyumlu olması gerekmektedir] bu daha iyi bir görünüme yola açacak ve sunucu daha güzel görünecektir) ve ayrıca haritaları paranız yetmediği için yaptıramıyorsunuz sanırım olsun benimde bu şekilde bir problemim var ayrıca YouTube ve benzeri platformlarda gerçekten işinde iyi olan Builderlar tarafından yapılan ve paylaşılan bedava süper haritalar bula bilirsiniz, Misal ben bu şekilde haritalarımı bulmaktayım.. Ve buradan CraftRise haritası kullanmışsın diyen arkadaşa bir sözüm var cümle kurarken sanki karşındaki kişi cinayet işlemiş gibi bir suçlulukla cümle kuruyorsun. Cümle kurarken bence daha kibar ola bilirdin çünkü anladım kadarıyla arkadaşımız biraz amatör birisi ve ben gerçekten arkadaşın bir şeyler başarmasını istiyorum bu yüzden ona iyi yaklaşıyorum Misal kurduğun cümleyi şu şekilde kura bilirdin "Çakma lobi haritası CraftRise sunucusunun çakma lobi sunucusuna ait bir harita neden bunu kullanma gereksinimi duydun ki? Bu arada başarılar." yaza bilirdin! İyi günler ve tekrar başarılar dilerim..

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Malesef ama kulandınız
Cakma Lobi CraftRise ye Ayittir Ve Telif Hakları Da vardır @WeepingAngelTR El atarsan Sevinirim
Telif Haklarının Olduğuna Dair Bir Hızlı Resim İle Kanıt Yollayabilirmisin ?

Kısacası biraz daha profesyonel olarak açsaydınız daha iyi olurdu (Sunucuya ana bir renk belirleyin ve göze çarpan 1 kaç şeyi o renk yapın misal sunucu adı, bunun yanında ana yazılara bu rengi vere bilirsiniz ayrıca sunucuda tüm renkleri kullanmaya özen gösterin [Renklerin özenle ayarlanması ve uyumlu olması gerekmektedir] bu daha iyi bir görünüme yola açacak ve sunucu daha güzel görünecektir) ve ayrıca haritaları paranız yetmediği için yaptıramıyorsunuz sanırım olsun benimde bu şekilde bir problemim var ayrıca YouTube ve benzeri platformlarda gerçekten işinde iyi olan Builderlar tarafından yapılan ve paylaşılan bedava süper haritalar bula bilirsiniz, Misal ben bu şekilde haritalarımı bulmaktayım.. Ve buradan CraftRise haritası kullanmışsın diyen arkadaşa bir sözüm var cümle kurarken sanki karşındaki kişi cinayet işlemiş gibi bir suçlulukla cümle kuruyorsun. Cümle kurarken bence daha kibar ola bilirdin çünkü anladım kadarıyla arkadaşımız biraz amatör birisi ve ben gerçekten arkadaşın bir şeyler başarmasını istiyorum bu yüzden ona iyi yaklaşıyorum Misal kurduğun cümleyi şu şekilde kura bilirdin "Çakma lobi haritası CraftRise sunucusunun çakma lobi sunucusuna ait bir harita neden bunu kullanma gereksinimi duydun ki? Bu arada başarılar." yaza bilirdin! İyi günler ve tekrar başarılar dilerim..
Çok GÜzel İza Etmişsin Aynen Bütçe Sıkıntısı Nedeniyle Builder Tutmadım Fakat Benim Arkadaşım Zaten Builderlik İle İlgileniyor Bi Yandanda Ona Güvendiğimden DOlayı Builder Tutmaya Gerek Duymadım Yani Arkadaşımın Buildine Güveniyorum. Ama Suanki Spawn Ve Orman Yapıtı idarelik yapıldıgı için pek özenle yapılmadı bu yüzden pek fazla beğenilmedi fakat bu hafta yeni bir spawn çalışmasına başlıcaz. yorumun için teşekkürler dediklerinide dikkate almaya çalışacağım. İyi Forumlar..

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konunuzda hiçbir sistemden bahsetmemişsiniz keşke biraz bilgi verseydiniz birde buildlerinizi keşke birisine yaptırtsaydınız çok abartı olmuş özellikle faction.Umarım hakettiğiniz online ı alırsınız.Başarılar!