Alımlar Bitti LNTR Batihost Sunucumuza Daha Devam Eden Ekip Alımımız Devam Etmek Dc Gelerek İp Ve Yetki Alım Forumunu Doldurarak Bızımle Ol

GMR_Hakan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Moderator
  3. Mimar
  4. Rehber
  5. Youtuber

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu güncellemeyi unutmayın çünkü discord sunucunuza geldiğimde alım yerinde Admin alımı olmadığını söylediniz.

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açık olmak gerekirse para için sunucuyu açmışsınız discorddan konuştuk ortaklıktan bahsettim önce 50 Türk Lirası istedi sonra ben onun ihtiyaçlarını yapıcağımı ve gerek yok dediğimde 100 Türk Lirası istedi. Sonra ise ihtiyaçlardan Logo yaptım ve kolay olduğunu söyledim 25 TL'ye indirdi fakat ben ona sorduğumda plugin ve logo lazım dedi yaptım logoyu pluginide yapıcaktım fakat arkadaş para istedi ve başka bir şey istemedi yani ihtiyaç için değil para için ortak arıyorsun yani cevap olarak aylık 25 TL diyorsun o yüzden 25 TL İstiyorum diyorsun ben o zaman başka bir sunucu açıp yapabilirim dedim kapı orada dedi ve bende ortaklık istemiyorum dedim ve beni engelledi. Kardeşim amacın ne yani? Söyleseydin baştan ihtiyaç değil para diye bu kadar basit.

Edit : Admindim sunucuda bir şey yokken ben Hem Admin oldum hem Mimar ve bir spawn hazırladım o istedi sonra ben bir kaç saat oyuna girmedim Olma21 isimli bir şahıs ( Moderatör ) YAPIMCI : Olma21 İyi oyunlar diler. Yazmış kırdım ve sorduğumda Kurucu ban atabilirsin yetkisini alabilirsin yetkimdeki adminlede konuşmuştum fakat böyle ayıp bir şey olmaz cidden benim yaptığım şeyi kendisinin gibi göstermek bir şey demek istemiyorum.