Log Sorunları , Hatalar , Crash, Donma , Geç Açılma. (Ne varsa burda var)

yilmaz3535TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 yıldır minecraft oynuyorum. Yeni launcher gelince yanında sorunlarda geldi.3 Haftadan beri minecrafta giriyorum 1.8.8 optifine yi seçip playe basıyorum. Mojang yazısı geliyor yanıt vermiyorda takılı kalıyor veya , 1.5 saat öyle bekleyince 1.8.8 optifine açılıyor. Bazen açılınca servere girilmiyor geçersiz oturum hatası oluyorum o yüzden aynı anda 5 tane launcher açıyorum 4 ü hata verirse 1 i düzgün çalışıyor. 1.5 saat internette dolaşıyorum minecraft açılana kadar.
Bazen Java Se Binary çalışmayı durdurdu bazen minecraft yanıt vermiyor. Logları burada yazdım :https://forum.gamer.com.tr/konu/acil-yardim-minecraft-yeni-launcher.377305/#post-2158022
Bazıları optifineyi sil yükle dediler sildim yükledim düzeldi. fakat 1 kere açtıktan sonra çıktım tekrar girmek istediğimde yine o hata! Hep silip yükleyecekmiyim?
1.7.10 Forgedede aynı sorun sildim yükledim düzeldi sonra tekrar bozuldu. Normal minecraft açılıyor ama forgesiz optifinesiz. Modlarla alakası yok.

Javayı silip yükledim olmuyor. Minecraftı sildim yükledim. Hatta ve hatta eski launcherde bile denedim.

Bilgisayar 10 Yıllık hiçbir sorunu yok.
Windows 7 ultimate
Java son sürüm
6 GB Ram
AMDnin eski bir ekran kartı maximumum 1000 fps en düşük 100
İntel Core i7
6 GB Ram
Bazen minecraft donuyor ve crash veriyor
bir arkadaş .minecraftı sil dedi denedim oldu fakat oynayıp çıktım yarın geldiğimde yine aynı şey!
Shader ve optifine modu yok

AcarPLSK

Welcome to the cyber world!
En iyi cevaplar
0
Senin aldığın hata değildir. Herkeste yanıt vermez açılırken. Geçersiz oturum ise sunucunun premium lu olmasından kaynaklı. o 1,5 saat ise versiyonlardan kaynaklı eğer içinde fazla kod varsa okuması ve yüklemesi uzun sürecektir. Ve optifine kullanmana gerek yok. ben 30 fps alıyorum. Oyunda donma yok.

yilmaz3535TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açılırken değil 3 gündür 4 5 kişi sadece sorunun kaynağını söyledi fakat yanlış çıktı. Benim premiumum var zaten. Hem o 1.5 saat dediğim yeni başladı öyle bir şey yoktu. Optifine nin zoomunu kullanıyorum. Forge çalışmıyor zaten.

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Yaptığın yapılar büyük bir yer kaplıyor ise sorun oluşturduğun dünyalardan kaynaklı olabilir.

yilmaz3535TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hiçbir dünya yok.

zaten .minecraftı sildim dedim map yoktu varsada silindi. Bu arada teamextreme premium çalıştığı halde görmüyor. Ve teamextreme güvenli değil premiumları sunucuya yüklüyor çalıyorlar.

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Sanırım bendede olmuştu internetin fişini çekip gir sonra sunucuya falan gireceksen tekrar tak

ErenRyz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiçbir dünya yok.

zaten .minecraftı sildim dedim map yoktu varsada silindi. Bu arada teamextreme premium çalıştığı halde görmüyor. Ve teamextreme güvenli değil premiumları sunucuya yüklüyor çalıyorlar.
Dediğim Minecraft'ı indirin. 100/100 güvenli.

yilmaz3535TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yav benim asıl sorun geç açılıyor farketmez o hatayı versede

Güveliyse güvenli kardeşim istemiyorum ha bu arada yok update falan bişeyler diyor restart launcher diyor restartlanıncada aynı hata

Bu arada Guess what? I found a site that's giving Minecraft gift codes away for free! http://*************giftcode.net sjsjsjsj Kusura bakmayın site bulamadım :D

Bu arada teamextreme açtı fakat laglı bu launcher

AcarPLSK

Welcome to the cyber world!
En iyi cevaplar
0
oyunun lagıyla launcher ın ilgisi yoktur

yilmaz3535TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır bağlantı lagından bahsediyorum normal launcherde 60 ping bunda 170