Logitech G633 Artemis Spectrum Oyun Kulaklığı

Sadık80

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
26-197-105-18.jpg

Öncelikle fiyatından başlayacak olursak 500 - 600 TL
Civarında internetteki sitelerde değişiyor.Ben kullanan
Birisi olarak çok rahat olduğunu söyleyebilirim.Dilerseniz
On saat takın kulağınızda ağrı oluşmaz. Fps,RPG,MOBA
Ve türlü türlü oyun modlarında gereken sesi sağlar.
İstediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz,istediğiniz rengi
Verebiliyorsunuz.
Üzerinde 3 tane makro tuşu vardır.Tuş atayabilirsiniz
Ayrıca mikrofon kapatma,ses açma ve jak girişine de
Ayarlayabilirsiniz.Hem PC de hem Mobil'de kullanabilirsiniz.
Ayrıca isterseniz kablonun bir ucunu bilgisayarınıza diğer
Ucunu telefona takarak telefonunuzu jarz edebilirsiniz.
Sıradan Android telefon jarz girişine uygun kablosu var.

Okuduğunuz İçin Teşekkürler.

Son düzenleme:

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunu alınca radyo dalgalarını yakalayabiliyomuyuz

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
500-600 Arası çok değilmi ya G231 fazlasıyla yeterli bence yani G231'den farkı ney şimdi /fly hilesi yoksa almam.

Sadık80

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
500-600 Arası çok değilmi ya G231 fazlasıyla yeterli bence yani G231'den farkı ney şimdi /fly hilesi yoksa almam.
İşin esprisini geçicek olursak G633 konfor olsun performans olsun kullanış olsun çok önde bir kulaklık ama haklısın 500 - 600 çok bir fiyat ama memnunum.

Sadık80

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimdiye kadar kullandığım hiçbir Logitech ürününden memnun kalmadım ama bu gayet iyi bir kulaklığa benziyor. Ayrıca eğer fiyat/performans açısından en iyi kulaklığı bana soracak olursanız Steelseries Siberia 200.
Emin olabilirsiniz ki bu kulaklıktan memnun kalırsınız. Ben SteelSeries kullanmıyorum ama eminim o kulaklıkta gayet iyidir.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bizim üsten rakip takımın üssün sesini duyabiliyorsam alıcam sanırım :)

Greendex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu uçuyor mu uçabilir miyiz bununla baya ucuz :D

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı kulaklık bende de var fakat ilk kullandığımda biraz ağır geldi kafama. Ayrıca konsol içinde kullanabiliyorsun.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle güle güle kullan umarım seni yarı yolda bırakmaz fiyatının hakkını verir fakat ben şu ana kadar hiçbir logitech ürününden memnun kalmadım şahsen hatta yaşadıklarım hakkında ayrı bir konu açarım, Logitech'in birçok ürününü kullandım ama şu ana kadar tek kullandığım F/P ürünü G103 onuda 1 ay anca kullanmışımdır ama fiyatına göre tatmin edici.
Steel Series ve Corsair ürünlerine de bakabilirsin bir daha ki sefere, bu kulaklık hakkında yorum yapmayacağım çünkü hiç kullanmadım buradan bakınca güzel gibi duruyor.

Sadık80

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle güle güle kullan umarım seni yarı yolda bırakmaz fiyatının hakkını verir fakat ben şu ana kadar hiçbir logitech ürününden memnun kalmadım şahsen hatta yaşadıklarım hakkında ayrı bir konu açarım, Logitech'in birçok ürününü kullandım ama şu ana kadar tek kullandığım F/P ürünü G103 onuda 1 ay anca kullanmışımdır ama fiyatına göre tatmin edici.
Steel Series ve Corsair ürünlerine de bakabilirsin bir daha ki sefere, bu kulaklık hakkında yorum yapmayacağım çünkü hiç kullanmadım buradan bakınca güzel gibi duruyor.
Logitech'in bende çoğu ürününü sevmiyorum, ama bu ürünü gerçekten çok güzel yapılmış. Yani bunu alacak kişi pişman olmaz.