LoL 2017 Değerlendirmesi

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

Screenshot_2.png

LoL 2017 Değerlendirmesi
Merhabalar! Bu konu altında istemcinin anasayfasına eklenen 2017 Değerlendirmesi sekmesinden bahsedeceğiz.
Nedir?
Bu özet sayfası, yukardaki Ekran Görüntüsünden de anlaşılacağı gibi 2017 yılında oynadığınız maçların özetlerini çıkarıyor ve size sunuyor.
Hangi bilgilere erişimim olacak?
Sıraladığım tüm bilgileri öğrenebiliyorsunuz:
#1 En uzun süren oyununuz ve o oyundaki maç özetiniz
#2 KDA/Ortalama Katledilme/Ortalama Minyon Biçme(Dk)/Ortalama Kule/Ortalama Baron/En Çok Ejderha/En Erken Kesilen Baron/En Erken Yıkılan Kule/Oyun Başına Ortalama Totem Oranı/Ortalama Ejderha/Dakika Başına Kazanılan Altın/Ortalama Asist/Ortalama Katletme
#3 2017 boyunca yaptığınız İkide İkiler, Üçte Üçler, Dörtte Dört ve Beşte Beşlerin sayısı
#4 Takdir kazanımlarınız
Screenshot_5.png
#5 En çok oynadığınız 3 şampiyonla KDA oranlarınız, kullandığınız skill sayıları, en çok tercih ettiğiniz sihirdar büyüleri ve kazanma oranınız
#6 Öne çıkan şampiyonlarınız (Kazanma oranınızın yüksek olduğu, en çok hasar verdiğiniz, KDA oranı en yüksek olan ve en hızlı minyon biçtiğiniz)
#7 En çok katledildiğiniz şampiyon, en çok katlettiğiniz şampiyon, en çok yenildiğiniz şampiyon, en çok yendiğiniz şampiyon gibi bilgiler
#8 En çok oynadığınız 2 koridor ve o koridora ait lige göre ortalamalarınızın grafiği
Screenshot_1.png
#9 En çok oynadığınız koridorda en çok oynadığınız şampiyonlar
#10 Birlikte en çok başarılı olduğunuz üç arkadaşınız
Screenshot_3.png
#11 Oynadığınız şampiyonlara göre üç tane şampiyon tavsiyesi
Screenshot_6.png
#12 En iyi oynadığınız oyun
#13 Sezon başındaki kümeniz ve o kümedeki kazanma oranınız
#14 Beşte beş yaptığınız oyunlar
#15 En çok ard arda kazandığınız seri ve hangi şampiyonla kazandığınız
#16 En yüksek takdir seviyeniz
#17 En fazla asist aldığınız oyun
#18 En yüksek dereceniz

Bu bilgilere ne kadar süreliğine erişebilirim?
Eğer incelemek istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor. 8. sezon yayımlandığı zaman bunları görmek mümkün olmayabilir.

Güncelleme: LoL 2017 Özeti, oyunun kendi sitesine eklendi ve artık site üzerinden 2017 Özetini görebiliyorsunuz bağlantı adresi Spoiler'ın içinde,
tr.leagueoflegends.com/tr/featured/year-in-review-2017#/
2017 Değerlendirmesi konumuzun sonuna geldik, herkese iyi forumlar diliyorum.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sezon sonu degerlendirmesinde en cok gordugum sey ahri oldu :D neden acaba

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim değerlendirmemi özetleyecek olursam kısaca şöyle;

Ben 800k yasuo kabilesine mensup birisi değilim ancak O kabile bana musallat oldu.