LoL bedava sihirdar adı değişimi

Ebo Space

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Bedava sihirdar adı mı değişilirmiş yahu?"
Dediğinizi duyar gibi oldum, şimdi sizlere anlatacağım taktikle neredeyse hiç efor harcamadan sihirdar adınızı değiştirebileceksiniz.
Öncelikle değiştirmek istediğimiz sihirdar adını yeni bir hesap açarak claimlememiz gerekiyor.
Atıyorum sizin güncel kullanıcı adınız Ali1, yapmak istediğiniz ad ise Mehmet2.
Yeni bir hesap açarak Mehmet2 adına sahip oluyoruz.
Mehmet2 isimli hesap ile ilk başta yapılan eğitim amaçlı görevler ve botlara karşı yapılan ilk oyunlardan yaklaşık 4-5 şampiyon gelmekte.
Sizin burada yapacağınız şey ilk birkaç maçı tamamlayıp size bedava olarak verilecek şampiyonlardan en yüksek fiyatlıları seçmek.
Örnek olarak maç sonu şampiyon açma ekranında illaoi vs. vs. seçmek.
Dediğim gibi sürekli en yüksek fiyatlı olan şampiyonları seçiyorsunuz.
Bu şampiyonlara Kalıcı Olarak Aç değil de Mavi Öze Dönüştür tuşuna basacağız.
Zaten ilk 10 maçımızda level atlama ile birlikte gelen şampiyon kapsüllerinden de sizlere şampiyonlar çıkacak.
Bu kapsülleri de açtıktan sonra aynı şekilde çıkan şampiyonları Mavi öze dönüştürüyoruz.
İlk 10 maçı attıktan sonra dediğim işlemlerle birlikte sizlerde en az ortalama 10000 mavi öz bulunacak.
Birkaç maç daha atıp gelen şampiyon kapsüllerinden yüksek fiyatlı şampiyonları dönüştürdüğümüz takdirde yaklaşık 15-20 maç attığımızda Sihirdar adı değişimi için gerekli mavi özü toplamış olacağız.
Botlarla yapılan maçların çok uzun sürmediğine dikkat çekmek lazım. Yani 15-20 maç hayatınızın yarımını falan götürmeyecek.
Bu mavi özü topladıktan sonra yapmanız gereken tek şey LoL destek birimine ticket yani bilet atmak.
Ticket atma
Hangi konuda ihtiyacın var? yazan kısımda Veri talebi veya hesap silme hakkında. yazan yeri seçiyoruz.
Şu konuda ihtiyacım var yazan kısma Bunların dışında diyoruz.
Başlık tamamen size kalmış. İsterseniz Sihirdar isimi takası, isterseniz kullanıcı adları değiş tokuşu gibi şeyler yazabilirsiniz.

Açıklama kısmına:

" Sahibi olduğum 2 hesap arasında sihirdar ismi değişimi yapmak istiyorum,
  1. HESAP
    Kullanıcı Adı:
    Sihirdar Adı:
    Oynadığın Sunucu:
    Kayıt E-Posta Adresi:

2. HESAP
    Kullanıcı Adı:
    Sihirdar Adı:
    Oynadığın Sunucu:
    Kayıt E-Posta Adresi:
"
Yazarsanız en geç 1 gün içerisinde hesaplarınızın sihirdar adı değişmiş olur, yani örnek üzerinden sizin ana hesabınız Mehmet2, sonradan açtığınız Ali1 olur.

İyi oyunlar.

Son düzenleme:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer gerçekten de oluyorsa ve rito ''suyunu çıkardınız değiştirmiyoruz artık'' demezse çok kullanışlı olur. Konu için teşekkürler.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çok obvious bu ama 1 kereye mahsus yaparlar sonra zaten uğraşmazlar

Ebo Space

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok obvious bu ama 1 kereye mahsus yaparlar sonra zaten uğraşmazlar
Aynı hesaba zaten 1den fazla isim değiştirmezler.
Bu anlattığım yöntem de illegal bir şey değil açığı kapayacaklarını düşünmüyorum, ki bence zaten açık da değil, yaparlarsa başlangıçta şampiyonları free vermeyi kapatabilirler ki o da zora sokar, o yüzden bir şey olacağını düşünmüyorum.

Ebo Space

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uygulayan arkadaşlar burada belirtebilir mi?
Ben kendim uyguladım ve çalıştığı için paylaştım.
Bu arada konu halen güncel.

Pulcscall

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu yöntem hala çalışıyor mu? Çünkü buradan baktığımda:" Sihirdar Adı SSS " "seviyesi en yüksek olan hesabında mavi öz bulunması lazım diyor. Yani mavi özü yeni hesaptan değil, eskisinden çekmek isteyecekler. Şu Riot ID işleride çıktı, keşke direk birleştirseler artık. 13900 mavi öz az değil :/

EnesIsk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu yöntem hala çalışıyor mu? Çünkü buradan baktığımda:" Sihirdar Adı SSS " "seviyesi en yüksek olan hesabında mavi öz bulunması lazım diyor. Yani mavi özü yeni hesaptan değil, eskisinden çekmek isteyecekler. Şu Riot ID işleride çıktı, keşke direk birleştirseler artık. 13900 mavi öz az değil :/
bu herzaman olan bir şey ben riota ticket atmıştım riot dediki beleş veremeyiz ama bu yöntemle yapabilriiz dedi yani bazıları riot uğraşmaz fln yazmışda öyle bir şey yok git istediğin zaman yap ben yapacağım mesela hangi bilgileri vermeyi unuttuğm için googleye yazdım 1ay önce çalışıyodu şimdi çalışmıyo fln yok bu bir taktik değil riotun yaptığı bir şey yani herzaman yapılır hile gibi fix fln yemez :D

EmperorKaynn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
2021 Kasım ayında denedim hala çalışıyor kanıt ektedir (düşük levelli hesapta 17k öz vardı yüksek levelliden hiç çekilmedi)

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-11-22 164321.png
    Ekran görüntüsü 2021-11-22 164321.png
    71.4 KB · Görüntüleme: 272

unlocker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yıllardır bu oyunu oynuyorum,ilk defa gördüm bunu gerçekten işe yarıyor mu hala :D

Son düzenleme: