Lol Cinematic

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun-forumu.png

ahri.jpg

LoL Cinematic

Selamlar sevgili Forum Gamer okuyucuları bugün konumuzda Lol Cinematic hakkında konuşacağız.

Lol Cinematic birçok League of Legends kısa filminde kullanılan bir yöntemdir. Riot ekibi sinematiklere bayıldığını daha önce açıklamıştı. Fakat bu yine de uzun zaman alan bir iş olduğu için çok fazla sinematik video bulunmuyor. Fakat bulunan sinematik kısa filmlerde izlemeye değer. Bu kısa filmler oyundaki şampiyonlar modellenerek yapılıyor.
Ayrıca Riot yaptığı bu sinematik kısa filmlerin kamera arkası videolarını da paylaşıyor bu sayede bu sinematik kısa filmlerin yapım aşamasını izleyebiliyoruz. Riot'un sinematik kısa filmlerde gerçekten başarılı olduğunu söylememiz doğru olur. Çünkü yaptığı kısa filmler genel oyuncu kitlesi tarafından çok beğeniliyor. Fakat daha önce belirttiğim gibi bu sinematik kısa filmler uzun zaman aldığı için pek sık yapılmıyor. Genelde bu sinematik kısa filmler hikayeli bir şekilde oluyor. Yani ya bir takım savaşıyor yada sadece bir oyun şampiyonu için kısa filmler yapılıyor.

Hepsinin kendi özel bir hikayesi bulunan sinematik kısa filmleri eskiden yeniye doğru bu sayfadan izleyebilirsiniz. Ayrıca sinematik kısa filmin hikayesi sinematik kısa film videosunun altında mevcut, İngilizce bilen arkadaşlar okuyabilirler. Sinematik kısa film videosunun altında videoda olan oyun şampiyonları da koyulmuş açıkçası ben bunu gereksiz buldum.

Sinematik Kısa Filmlerin Olduğu Bağlantı :
leagueoflegends.wikia.com/wiki/Cinematics

Size bir takım savaşını hikaye alan güzel bir sinematik kısa film bırakmak istiyorum:

Bu sinematik kısa filmin kamera arkası:

Leona'nın büyük fedakarlıklarını izleyeceğiniz bu videodan bütün destek oyuncularının bir ders çıkarmasını istiyorum. Takım arkadaşlarınızı ölüm pahasına da olsa koruyun özellikle de nişancınızı.

Evet, bir konumuzun daha sonuna gelmiş bulunmaktayız bir sonraki konuda görüşmek üzere iyi forumlar.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Gayet temiz hazırlanmış bir konu, başarılı.