AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

4.png

Lol Destansı Canavarlar

Merhabalar sayın forum halkı! Yeni bir konu ile karşınızdayım.
Bu konumda LOL (League Of Legends)'deki Destansı Canavarların özelliklerinden bahsedeceğiz fakat isterseniz ilk önce bu oyunu kısaca tanıyalım.

Lol (League of Legends) Nedir?

League of Legends adlı oyun, rekabete ve stratejiye bağlı, heyecan içeren, on milyonlarca oyuncusu olan bir çevrim içi oyundur. Oynanışları ve tasarımları ile farklı farklı karakterlerden oluşan iki takım, farklı savaş alanlarında, farklı oyun modlarında mücadele eder. League of Legends, birbirinden farklı özgün şampiyonları yani karakterleri ile, sürekli güncellenen oyunu ile, yeni ve usta fark etmez her türden oyuncunun sıkılmadan oynayabileceği bir oyundur. Tabii kimilerine göre bu değişir. Şahsen ben League of Legends tarzında oyunları pek sevmiyorum, ilgimi çekmiyor. Ama birçok insan bu tür oyunların hastası. Zaten bir maç oldukça uzun sürüyor fakat birden fazla maç oynandığını düşünür iseniz gününüzün yarısını League of Legends'e vermiş oluyorsunuz. Yani oyunun hastası olmamaya çalışın.

LOL (League of Legends) Destansı Canavarlar

Belki de maç sırasında en önemli şeylerden biri olan adı üstünde bu Destansı Canavarlar, onları öldürdüğünüzde sizlere birçok özellik kazandırıyor. Oyunda bu canavarların birçok türü var. Eğer isterseniz hepsine sıra sıra deyinelim.

Element Ejderhaları, Destansı Canavarlar sınıfına giriyor. Ama bu ejderhalar birden fazla türe ayrılıyor ve her birinin verdiği özellikler farklı. İsterseniz bu ejderhaların türüne ve verdiği özelliklere bakalım.

Bulut Ejderi: Ultinizin bekleme süresini azaltır.

Alev Ejderi: Saldırı gücünüz ve yetenek gücünüz yüzdelik olarak artar.

Dağ Ejderi: Zırhınız ve büyü direnciniz yüzdelik olarak artar.

Okyanus Ejderi: Eksik canınızı her saniye yüzdelik olarak yeniler.

Kadim Ejderha: Rakip belli bir canın altına düştüğünde Kadim Ejderha sayesinde rakibi direkt katledebiliyorsunuz.

Gelelim diğer Destansı Canavarlara.

Vadinin Alameti: Kule yıkmak için kullanılır ve 240 saniye boyunca sizde kalır.

Baron Nashor: 20. dakika da ortaya çıkar ve en çok özellik veren Destansı Canavardır. Bu sebeple de öldürülmesi en zor canavardır. Sağladığı özellikler ise: Şampiyonu güçlendirir, üsse dönme süresini 8 saniyeden 3 saniyeye düşürür.

Bildiğim kadarıyla bu canavarların özelliklerini anlatmaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bir konunun daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yorumlarınızı eksik etmeyin, başka konularda görüşmek üzere!

Son düzenleme:

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
vadinin alameti sadece kule yıkmak için kullanılıyor ve 240 saniye sizde kalıyor

Son düzenleme:

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bulut ejderi şampiyonlarla çatışmada olsanız bile hareket hızı veriyor fakat çatışmada değilseniz verdiği hız 3 e katlanıyor

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
*içerik yöneticisi*
*yanlış olan konusunu hala düzetlmiyor*