MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LeagueOfGraph.png

LoL Graph

Merhaba oyunseverler, bugün sizlere LoL Graph'tan bahsedeceğim.
Eğer okumaya hazırsanız konuya geçelim.

Nedir bu LoL Graph?

LoL Graph League Of Legends, Taktik Savaşları ve Legends Of Runeterra oyunlarında
istatistiklerinize ve bilgi almanız için bakabileceğiniz bir sitedir.
Bu site içinde LoL'de görünmeyen birçok istatistik yer alır.
Ayrıca maçta karşınızdaki oyuncuları arıyarak onların istatistiklerine bakabilirsiniz, ne oynuyor hangi şampiyonda iyi daha önce neler oynamış, hangi maçları kazanmış, hangi maçları kaybetmiş gibi son maçlarına bakabilirsiniz ayrıca liginede bakabilirsiniz bu sayede oyun biraz daha kolay olur ona göre bir şey seçersiniz
Taktik savaşlarında dalga listesi gösterilir, takım yapmaya yarayabilir.
Legends Of Runeterrada Kartlara bakabiliyorsunuz.

LoL Graph Hakkında Düşüncelerim

Bu siteyi değerli bir dostumdan öğrendim. League Of Legends oynarken bu siteden baya fazla şey öğrendim. Bu site olmasaydı LoL benim için bir gizli sayfa olurdu diyebilirim.
Oynamak için karakter ararken bu siteye baktım, bir karakter seçtim kendime ve o karakteri şu an çok güzel oynuyorum. Maça girdiğimde LoL graph'tan düşmanlarıma bakabildiğim için ne oynuyolar gibi gibi bakarken oyunu kazanmama bile yaradı. Sizde buradan yararlanabilirsiniz, mesela ana karakterinizi seçebilirsiniz. Şampiyonların video tekrarlarına kadar göstermeleri var. Yani profesyonel oyuncu olmak istiyorsanız bu siteden biraz bilgi alabilirsiniz.

League Of Legends Nedir

League Of Legends oyunu Riot Games tarafından 27 Ekim 2009 tarihinde çıkarılmıştır.
Riot Gamesin ilk oyunudur adı League of Legends: Clash of Fates olarak çıkarıldı.
League Of Legends 5V5 MOBA türü bir oyundur. Oyun başladığında size bir miktar altın verilir ve marketten başlangıç itemleri alırsınız. Ve karşı takımın doğma yerinin önünde bulunan kristali yok etmeniz lazımdır. Yok etmek için öndeki koruyucu kuleleri baştan sona yıkmanız lazım. Eee tabi bunları yapmanız içinde biraz taktik yapmanız lazım, Ejderler Ateş, Dağ, Okyanus gibi birçok Ejder ruhları vardır. Ateşten Saldırı gücü veya Yetenek gücü gelir şampiyonun hangisiyse ona göre Okyanustan mana gelir mesela. Ve bir Baron vardır baron'u takımınız ile kesersiniz çok güçlüdür. çok kasarsanız tek de kesebilirsiniz mesela Shaco dakka 19da Kanlı kılıç gibi itemleri alarak kestiğini görmüşlüğüm vardır. Ortalama 30 dakika yani yarım saat süren maçlardır. Erken - Orta - Geç gibi şampiyonların güçlü olduğu zamanlar vardır. Örneğin; Yasuo Erken zamanda iyi oynanırsa, Ortada ve Geç zamanda iyi oynanabilir maçı 1v5 taşıyabilir. Ve oyunun karakterlerle uzun bir hikayesi vardır.
Örneğin; Yasuo ile Riven karakterinin bir iftira yüzünden intikam almak istemeleri, Pykenin gizemi. Aurelion Sol'ün gücü. Jax'ın gizemi.

Kısaca Legends Of Runeterra Nedir

LoR Riot Games tarafından 30 Nisan 2020 tarihinde yayınlandığı biliniyor.
Çevrimiçi ve çok oyunculu deste yaparak savaştığımız savaş arenasıdır

Maç sırasında işe yarayan site

Alttaki yerden TR'yi seçip Search İngame Summoner...
kısmına oyuna girdiğinizde şampiyon seçim
ekranında
Oyuncu odaya katıldı

Yazılarını kopyalayıp oraya yazmanız lazımdır. Bu siteden alabileceğiniz yararlar zaten belli. Karşıdaki oyuncuların ne oynadığına bakabiliyorum, maç kazanma serisindeyse onu görebiliyorum.

LoL Graph Sitesinin Bize Sunduğu Özellikler

League Of Legends oyununda sunduğu özellikler;
➤ Popüler şampiyonlar
➤ En iyi şampiyonlar
➤ Banlanan şampiyonlar
➤ Şampiyonların kazanma oranları
➤ En iyi oyuncular
➤ Şampiyon yetenekleri
➤ Şampiyon rünleri
➤ Şampiyonlar için eşya dizilimleri
➤ Sihirdar büyüleri seçimi
➤ Şampiyonların Yetenek sırası (Q,W,E,R)
➤ Dereceler (Challanger, Diamond,Silver gibi)
➤ Mavi takım ve karşısında Kırmızı takımın oyunlardaki kazanma, baron kesme ve ejder kesme istatistikleri
➤ Top, jungle, mid, bot ve support olmak üzere totem yerleştirme istatistikleri
➤ Maç başlangıcı hangi totemi seçtikleri
➤ Maç sonu hangi totemi seçtikleri
➤ Oyuna başlanıldığından 20 dakikada en fazla öldürme sayısı

Oyuna başlanıldığından 10 dakikada en fazla öldürme sayısı

Liglere göre

➤ Zafer istatistikleri
➤ Teslim olma istatistikleri
➤ Afk olma istatistikleri
Teslim olmalar dahil Teslim olmalar dahil değil
➤ Şeklinde Maç süreleri (Dereceli Esnek ve Dereceli Tek Çift)

Video Tekrarları
➤ Bulunan tüm tekrarlar
➤ Pentakill
➤ En yüksek KDA
➤ Profesyoneller

Taktik Savaşları oyununda sunduğu özellikler;

➤ Şampiyonların dalga listesi
➤ En güzel kompozisyonlar
➤ Özellikler (Suikastçı Mistik gibi şeylerin popülerliği)
➤ İtemlerin listesi
➤ En iyi Taktik Savaşları oyuncuları
➤ Derecelere göre oynanış sayısı
➤ Takım yapıcı

Legends Of Runeterra oyununda sitenin bize sunduğu özellikleri

➤ Kartları gelişmiş arama sistemi
➤ Deste popülerliği (Kazanma oranı, maliyet)
➤ Bölge popülerliği (Kazanma oranı)

SON

Burada konumun sonuna geliyoruz beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.
Konumu sevdiyseniz beğenebilirsiniz.

Son düzenleme: