LoL - Güncelleme Yaparken Takıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hai my friends :3
Bugün (aslında dün) LoL indirip oynamaya karar verdim.
İşte öyle böyle, sonunda 2. adım güncellemesine geldi ve son 233MB kala 0kbps diyerek güncelleme durdu.
Normalde 300-400kbps arası hızlıca güncelliyordu kendini bu lanet olası LoL.
Sinirden zor tutuyorum kafa atmamak için.

Help edin pls.

@B38T14

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: DIO

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Takılmasının nedene internet hızının 0 kps olması :) indirme hızı yok yada yükleme yapmazsa eski bir yedek launcher var launcher eski görünüşü var fakat çalışıyor
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases buraya gir burada birsürü numaralı bir dosya olacak (numara sabit deil örn 0.0.0.179) 2 dosya varsa bunun gibi en düşüğünü aç lol launcher var ona gir yeter bir dene yeniden güncelleyecek ama olabilir

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Takılmasının nedene internet hızının 0 kps olması :) indirme hızı yok yada yükleme yapmazsa eski bir yedek launcher var launcher eski görünüşü var fakat çalışıyor
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_launcher\releases buraya gir burada birsürü numaralı bir dosya olacak (numara sabit deil örn 0.0.0.179) 2 dosya varsa bunun gibi en düşüğünü aç lol launcher var ona gir yeter bir dene yeniden güncelleyecek ama olabilir
Hayır internet hızımı 0kbps olmasıyla alakası yok çünkü arkada müzik indirmesi yapıyordum. 2 - 3 tane.
Şimdi yeniden başlattım yamayı Riot'a ana bacı dalıyorum. Ama iyi ya 380kbps gibi bi' hızda indirme yapıyor.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır internet hızımı 0kbps olmasıyla alakası yok çünkü arkada müzik indirmesi yapıyordum. 2 - 3 tane.
Şimdi yeniden başlattım yamayı Riot'a ana bacı dalıyorum. Ama iyi ya 380kbps gibi bi' hızda indirme yapıyor.
zaten kbps düşmesi indirmeden kaynaklanır internetin ortaksa ondan kaynaklanabilir eğer değilse indirmeyi durdur güncelle ve sonra tekrar başlat[DOUBLEPOST=1409478085,1409477868][/DOUBLEPOST]Yeni baktımda yoğunluktan dolayı senin gibi sorun cekenler var zaman gectike düzelbilirmiş ve birazdaha baktım ayarlardan p2pyi acarsan indirme hızı artıyormuş[DOUBLEPOST=1409478262][/DOUBLEPOST]buda olmassa antivirus kapat

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternetin 1 saniye bile gittiyse 0a döner ve tekrar güncellenmez diye düşünüyorum. Ama unutma, LoL'ün hilesini bulamazsın :)

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternetin 1 saniye bile gittiyse 0a döner ve tekrar güncellenmez diye düşünüyorum. Ama unutma, LoL'ün hilesini bulamazsın :)
Bende vardı:D ama kapatıldı ve ban yedim neyseki yan carla yapmıştım bu hile işte
indirmeyi deneme ban yersin

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Eğer kurulmuyorsa modeme reset atmayı dene bende işe yaramıştı.

Bende vardı:D ama kapatıldı ve ban yedim neyseki yan carla yapmıştım bu hile işte
indirmeyi deneme ban yersin
Tek hile Cass da vardı zaten ama yavaş yavaş hile çıkarmaya başladılar. :)

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer kurulmuyorsa modeme reset atmayı dene bende işe yaramıştı.

Tek hile Cass da vardı zaten ama yavaş yavaş hile çıkarmaya başladılar. :)
Hayır bütün karakterlere yapılıyorur icine dosya atıyosun sonra mahvolmuş cıkıyosun oyunda hala buglar var mesela söyle bişi olmuştu ben midde zedim tfye girdik adamlar tfyi kaybediyolardı adam ışınlan attı bende ulti attım tam o sırada adamın yanına kadar gittim :) kestim katliam attık

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hayır bütün karakterlere yapılıyorur icine dosya atıyosun sonra mahvolmuş cıkıyosun oyunda hala buglar var mesela söyle bişi olmuştu ben midde zedim tfye girdik adamlar tfyi kaybediyolardı adam ışınlan attı bende ulti attım tam o sırada adamın yanına kadar gittim :) kestim katliam attık
Ama zaten mantıklı zed'in ultisinin öyle olması. :D

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
OOOHHH HELLLLL YEAAAAAAAAA!!!
(1.5 saat önce indi ben hala kızlarla S4League oynuyorum)

Her oyunun hataları vardır. Bunu unutma :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...