LoL - Güncelleme Yaparken Takıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Açıklayayım...
Dota 2 ye başlama olayı bir çizgiyle devam eder. Yani kişi oyuna başladığı zaman oynayacağı yolu ( Carry, support, nuker) yada micro el çabukluğu getiren karakterleri belirleme aşamasına gelmemiştir
Oyunun mekaniği vardır.
Yeni başlayan ilk oyunun mekaniği 3 ay gibi bir süre sonra çözer.
Sonra kendi yolunu çizer.
Örnek ben yolumu çizmiş bir dotacı olarak takımlarda Hard carry görevini öncelik olarak alırım. Uzmanlaştığım bir hero vardır övünmek için söylemiyorum " Anti - Mage " bu heroyu 1500 kere oynayarak artık bu heronun hero olmadığını bambaşka bir şey olduğunu anladım.
Ama hala Gyrocopteri carry olarak oynayamıyorum. LH mantığı çok karışık geliyor. Bu bana zor gelir ama aslında heronun zor olmasından değil benim mantığıma uymamasıdır.
Meepo yu çok iyi oynarım çok kolay bir hero olarak düşünürüm çünkü aslında heronun kolay olmasında değil benim micro skillerimin iyi olmasındadır olay.
Riki oynayamam çünkü oynayış tarzı biraz zor gelir bana ama aslında sorun heronun zor olması değil benim mantığıma uymamasıdır.
İnvoker hiç oynayamam sorun heronun zor olmasında değil benim el çabukluğumun olmayışı.
TABİ PUBLİC OLARAK BİLENEN KOLAY HEROLAR SPİRİT BREAKER RİKİ SNİPER GİBİ HEROLARDIR. Ama kişiden kişiye değişen birşeydir :)
Yol mu? Her heroyu oynuyorum.. Hepsinin herşeyini biliyorum.. O yol olayı (nasıl söylesem) 3 ay demissin ya ondan sonra olan olay.. Belli bir süre sonra artık her heroyu oynuyorsun.. Favori hero olayı farklı.. Senin fav. heron anti mage.. Oysa o da basit.. Mantık olayı bence yok.. Yani rikiyi alsan aç ultiyi, görünmez dolaş, ks at, klasik build diz bitti oyun.. Basitlik bu.. Oynarsın o heroyu mantıkla alakası yok..

Meepo oynuyorum basit diyorsun.. Meeponun zorluğu şu.. Hepsiyle w açıp sonra blink atmak.. O mükemmel komboyu yapmak zordur ve pratik ister.. İlk sen o heroyu oynarken sana zor gelir.. Ama dk versem sana kombo yok bişi yok.. Sağ tıka basmakla biten bir hero..

Invoker (en iyi oynadığım herolardan).. Her skilli bilmek, doğru zamanda doğru skille geçmek, skill geçişlerini hızlı yapman, her buildi bilmen ve ona göre skill ile item ilerletmen gerek ( takımda harras yapan varsa oyun başında üstünlük için exorth kasman gerek, takımda carry bolsa wex ağırlıklı gitmen gerek itemlerde bunlara göre kasman gerek), sun strike vs. .. Bu heronun zorluğu bunların hepsini bilmendir.. Yeni başlayan adam 3 ay oynayıp mekaniği çözsede bu heroyu tam anlamıyla basit demesi için oldukça fazla oynaması gerekir.. Oyunu en az 500 saat oynamış biri için senin bu dediklerin geçerli..

Oyunu oynadıkça oynaması zor olan hero yerine oynaması sanat olan hero demeye başlarsın..

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yol mu? Her heroyu oynuyorum.. Hepsinin herşeyini biliyorum.. O yol olayı (nasıl söylesem) 3 ay demissin ya ondan sonra olan olay.. Belli bir süre sonra artık her heroyu oynuyorsun.. Favori hero olayı farklı.. Senin fav. heron anti mage.. Oysa o da basit.. Mantık olayı bence yok.. Yani rikiyi alsan aç ultiyi, görünmez dolaş, ks at, klasik build diz bitti oyun.. Basitlik bu.. Oynarsın o heroyu mantıkla alakası yok..

Meepo oynuyorum basit diyorsun.. Meeponun zorluğu şu.. Hepsiyle w açıp sonra blink atmak.. O mükemmel komboyu yapmak zordur ve pratik ister.. İlk sen o heroyu oynarken sana zor gelir.. Ama dk versem sana kombo yok bişi yok.. Sağ tıka basmakla biten bir hero..

Invoker (en iyi oynadığım herolardan).. Her skilli bilmek, doğru zamanda doğru skille geçmek, skill geçişlerini hızlı yapman, her buildi bilmen ve ona göre skill ile item ilerletmen gerek ( takımda harras yapan varsa oyun başında üstünlük için exorth kasman gerek, takımda carry bolsa wex ağırlıklı gitmen gerek itemlerde bunlara göre kasman gerek), sun strike vs. .. Bu heronun zorluğu bunların hepsini bilmendir.. Yeni başlayan adam 3 ay oynayıp mekaniği çözsede bu heroyu tam anlamıyla basit demesi için oldukça fazla oynaması gerekir.. Oyunu en az 500 saat oynamış biri için senin bu dediklerin geçerli..

Oyunu oynadıkça oynaması zor olan hero yerine oynaması sanat olan hero demeye başlarsın..
Dediğim gibi herkesin farklı fikirleri vardır bu konuda fakat anti mage kimse oynayabileni görmedim ._. görmeyeceğimde. XBOCT gibi bir salak bile tiny e yenilmeyi başardı.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi herkesin farklı fikirleri vardır bu konuda fakat anti mage kimse oynayabileni görmedim ._. görmeyeceğimde. XBOCT gibi bir salak bile tiny e yenilmeyi başardı.
Merakımdan soruyorum kaç saat oynadın dotayı..

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm.. Tek hero ağırlıklı oynuyorsun genelde tamam.. :)
Benim dota 1 geçmişim de var.. Dota 2yi 1.500 saat falan oynadım.. Ve bu 1.500 saatin 1000 saati random ile farklı heroları oynarak geçirdim..

O yüzden her hero hakkında bilgim var.. Neyse bu tartışma uzar.. Bitirmek lazım..

Benim gibi pudge oynayanıda görmedim hiç.. Anti mage dedin ya o çok oynadığın heroda aşırı prolaşıyorsun ondan oluyor o his.. Invokerda da aynı düşünce var bende

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hmm.. Tek hero ağırlıklı oynuyorsun genelde tamam.. :)
Benim dota 1 geçmişim de var.. Dota 2yi 1.500 saat falan oynadım.. Ve bu 1.500 saatin 1000 saati random ile farklı heroları oynarak geçirdim..

O yüzden her hero hakkında bilgim var.. Neyse bu tartışma uzar.. Bitirmek lazım..

Benim gibi pudge oynayanıda görmedim hiç.. Anti mage dedin ya o çok oynadığın heroda aşırı prolaşıyorsun ondan oluyor o his.. Invokerda da aynı düşünce var bende
Anti mage genelde takımını 4 kişi bırakıp farm yaptığı için yeniliyor karşıda mortred varken Manta yapıp BaB build giden anti mageler yüzünden win rate hiç artmayacak. O yüzden ben manta buildinden başka buildde kullanıyorum. Söylemem sır :(

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anti mage genelde takımını 4 kişi bırakıp farm yaptığı için yeniliyor karşıda mortred varken Manta yapıp BaB build giden anti mageler yüzünden win rate hiç artmayacak. O yüzden ben manta buildinden başka buildde kullanıyorum. Söylemem sır :(
Ben fantezi build yapmıştım.. Daedlus ve eos kasmıştım haa bide mjolnir.. :)

KillboyS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"Lol oynayanlar ölsün Minecraft dan selamlar" diyerek buradan uzaklaşıyorum...

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yok ya guncelesin oyunu yoksa dotaya falan gelir bunlar Allah korusun.

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi[DOUBLEPOST=1412086231,1412052322][/DOUBLEPOST]
En kolay hero diye bir şey yoktur. Bunun la birlikte en zor hero diye birşeyde yoktur. Kendi item buildini yaparsın ve heronun zorluğunu kendin belirlersin.
Kolay derken kastetigim mekankileri karışık olmayan bir karakter olması oyunu en yeni başlayan biri lee sin mi daha iyi oynar yoksa masterımı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...