Lol İonialı Şampiyonlar

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
gamer.png

59dbf5cbd915b2b116000001.jpg

Lol İonialı Şampiyonlar

Hepinize merhaba değerli forum üyeleri! Bu konumda sizlere League of Legends oyunundaki İonialı şampiyonları sunacağım.

Oyundaki Tüm Bölgeler

Oyunda, çeşitli diyarlar bulunmaktadır. Şampiyonlar mensup olduğu yani yaşadığı diyar için savaşır ve oralı olduğunu kabul eder. Fakat bazı şampiyonlar ise tüm bu diyarlardan bağımsız olarak tek başlarına yaşamlarını sürdürürler. Bu bölgeler; İonia, Bandle Şehri, Freljord, Shurima, Zaun, Piltower, Hiçlikten Gelenler, Noxus, Targon Dağı, Gölge Adalar, Demacia ve Bilgewater'dir.

İonia'nın Hikayesi

İonia, doğal güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan bir diyardır. Ionia'nın dört bir yanındaki sayısız kardeşlik ve tarikatın her biri kendi ideallerinin yolunda ilerlemektedir. İçine kapanık bir durumda yaşayan İonia şehri, yüzyıllarca Valoran'ı mahveden savaşlarda tarafsız kalmıştır, ta ki Noxuslular'ın işgaline uğrayana kadar. Bu anlaşmazlık ve istila, İonia'nın dünyadaki yerini yeniden değerli kıldı. Bundan sonra İonia'nın seçeceği bu yol, Runeterra açısından büyük bir önem taşıyacak.

İonialı Şampiyonlar

Jax, Akali, Ahri, İrelia,Yasuo, Master Yi, Karma, Lee Sin, Zed, Shen, Soraka, Syndra ve Wukong şampiyonları İonialıdır. Oyun içerisinde şampiyonların sözlerinde İonia'dan bahsettiklerini fark edebilirsiniz.

Bu konumunda burada sonuna geldik. Umarım işinize yaramıştır. İyi günler ve iyi forumlar dilerim!​

Son düzenleme:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu şampiyonlardan bir tek İrelia'nın oyun içerisinde Ioniadan bahsettiğini duydum. Diğerleri denge, dövüş stili, hasagi ve sürpriz ben geldim kafasında.